» »

Kateri CDRW Kupit

Kateri CDRW Kupit

Bane_ ::

Kupujem nov cdrw pa sploh nevem za katerega bi se odlocil!Se najbol mi je všeč teac! Katerega vi predlagate?
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

JLP ::

Teac CD-W540E 40x12x48x.
Mam že kr en cajt in deluje odlično. Mam pa še enga starga SCSI Teaca (CD-R56S 6x) in tud dela še kr brez problemov. Tko da morm rečt da mam zelo dobre izkušnje s Teaci.
Live long and prosper!

Vulcano_7+ ::

ker CDRW, zdej sploh ni uprašanje, najbolši cena/hitrost/pa use kar mora CDRW met = TEACH:D

No jst sm ga tut kupu, sam ga mam mal časa, zaenkrat deluje odlično, upam da bo tako še naprej!:D

Če maš pa preveč keša=PLEXTOR !!!!!!
<<>>

||_^_|| ::

odgovor je enostaven: če maš mal keša => LiteOn
če maš mal več keša => TEAC
če maš pa velik keša => PLEXTOR

Bane_ ::

ja jest mislem dat tm do ene 35k sit!A se plextor ze dobi za tolk? A pa je tolk razlike da se splaca dat zravn se 10k sit!
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

Bane_ ::

kva pa mogoce se splaca pocakat na Yamaho F1 cen naj bi bla 140 evro v avstriji?
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

romci1 ::

Osebno ti priporočam CD RW MITSUMI CR-480A TE 32x/12x40x, saj imam nasploh z Mitsumijem izjemno dobre izkušnje. So izjemno vzdržljivi in hitri ter vedno korak pred konkurenco. Ta model je bil na večini testov ocenjen kot najboljša CD RW enota na svetu, saj uporablja popolnoma HARDWERSKO ExacLink tehnologijo, ki je v praksi veliko hitrejša in bolj zanesljiva od Burn Proofa, JustLinka, ... Tako dobiš za 23.435,00 SIT boljšo zadevo od precenjenega TEACA. Verjemite mi, da sem v petih letih dela kot računalniški serviser videl 5x več crknjenih TEACov kot MITSUMIjev. Predvsem 16x Teacovi pekači so živ pogreb (od 24 prodanih sem jih dobil po pol leta nazaj kar 17).

Več si preberi na:

http://www.egt.si/novice.htm

http://www.mitsumi.de/english/produkte/...

ABX ::

Jaz pa zaradi zgodovine Mitsumi cd-rom se zgražam ob tem imenu.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Clemento ::

plextor vsekakor! zadeva je vecna! ampak resno, meni dela 8x ze 4 leta BP¨!
pa je tud enih cdjev posnel pa prebral!
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

romci1 ::

Za vse skupaj imam eno obvestilo. Mitsumi je imel pri 16x, 32x in 40x modelih slabe serije, ki so nažalost prispele tudi v Slovenijo. Vse ostale serije njihovih proizvodov pa so zlata vredne. Verjetno ne veste, da je ravno ta japonska firma naredila prvi CD ROM in CD RW na svetu in da tudi vele(pre)cenjeni TEAC uporablja vsaj 50% njihove tehnologije.

romci1 ::

Za slabe serije mislim na CD ROM pogone, da ne bo pomote.

CWIZO ::

JEst grem dones nabavit CD-RW.
Mislim dati ene 30k.

What shuld I buy ?


Loh je tut 32x
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

CWIZO ::

Gledal sem Lite-on 40x12x40 ret k je 22k.

A je z lite-oni kej narobe ??

Al ma teac 40x12x40 oem za 23k

Which one ?

A je kej tazga nujno potrebnega pri ret verziji zraven ?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Marko007 ::

LiteOna 40*/12*/48* sem imel doma en dan, ugotovil pa sem, da je njegov zapis malo čuden - namreč v ostale enote so Cdje posnete z LiteOnom (več kot 24* hitrost) malo čudno brale - no kaki 2 do 3 minute dalj kot ostale CDje. Stvar sem poslal nazaj v trgovino, kjer so nato ugotovili, da je tak zapis pri vseh testiranih enotah. Danes pa so mi sporočili, da mi ob doplačilu pošljejo Teaca. Upam, da bo kaj bolje. Tako da ti LiteOna ne priporočam.:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lite on CDRW - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
301832 (1339) jest10
»

Asus CD-RW

Oddelek: Kaj kupiti
301422 (1154) romci1

Kakšni so kej Lite-Oni?

Oddelek: Kaj kupiti
351664 (1291) whatson
»

Kateri 24x Snemalnik ?

Oddelek: Kaj kupiti
271490 (1171) lukslo
»

Kater CD-RW mi priporočate do cca 30kSIT?

Oddelek: Kaj kupiti
281781 (1316) Boky

Več podobnih tem