» »

win 7 ult + Adobe reader 9.xxx

win 7 ult + Adobe reader 9.xxx

DaDek ::

Pozdravljeni,

Sem že malo pogooglal pa nisem najdel nič pametnega, torej problem imam z odpiranjem pdf dokumentov direkt iz browserja, ko hočem na npr. na tej strani kliknit na odprtje PDF dokumenta mi adobe javi naslednje obvestilo:
 slika

slika



To se zgodi v 95% primerih, včasih odpre normalno. Dogaja se na vse straneh ne samo pri tem uradnem listu. Probal sem v IE 8, FF in operi.

Windowse,adobe reader in browserje imam up to date.

Hvala in lep pozdrav,
  • spremenilo: DaDek ()

Rotaidal ::

Si probal mogoče reinstall brskalnika in ponovno namestit adobe reader?
Kaj pa če poskusiš namesto adobe readerja Foxit reader? http://www.foxitsoftware.com/pdf/reader/

bluefish ::

Podobno je meni počelo v 7 RC. Sedaj, v RTM, teh problemov ni več in vsak PDF odpre normalno.
Sem pa prej ponavadi zaprl okno od PDF dokumenta in ponovno kliknil na link. Če to ni pomagalo, potem je bilo potrebno še popolnoma osvežiti stran, kjer se je nahajal dokument.

amigo_no1 ::

Adobe reader je šel po poti Nera, postal je zavaljeno debelo in počasno prase, zato je Foxit odlična alternativa.

Zgodovina sprememb…

DaDek ::

rešil sem tako, da sem v settingsih izklopo odpiraj z browserjem.. zdaj mi se pač automatsko DLja pdf in odpre avtomatsko potem prek readerja samega.. vendar to zame ni rešitev najbolj.. alternative mi ne pridejo toliko v poštev ker uporabljamo neke komponente v programskem jeziku, ki samo adobe zagotavlja 100% delovanje :/

pregooglal sem danes 2uri cel google. pa nobene pametne rešitve.. je pa res ja da jih je večina imela v beta fazah in RCjih probleme in ne zdaj v offical.. :( ne vem kaj naj. fakin adobe :D

Hardstyle ::

+1 za foxit!

amigo_no1 ::

Res ne vem kaj imate eni tak fetiš na glomaznost.
2 uri svojega časa si porabil za po**kan Adobe reader v9 ?? Čestitam, tvoje prioritete časa so res odlične :D. V sarkastičnem smislu seveda.

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Foxit je hiter za preprostejše pdfje, pri kompleksenjših oz. večjih se mu pa kar zatika.

dzinks63 ::

@DaDek
Potegni si tapravo verzijo za tvoj OS iz uradne strani in bo delalo ok. Sam imam nameščeno 64bitno win7 ultimate in Adobe reader 9.1.0 v slovenščini bere pdf datoteke bp.

amigo_no1 ::

Sprobal par velikih pdfjev (100 mb+) in je Foxit hitrejši.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft, Adobe dostavila redni komplet varnostnih popravkov

Oddelek: Novice / Varnost
266115 (4729) sgdjkdlsugi4
»

PDFreaders.org tudi v slovenščini (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5113149 (11491) opeter
»

Skrivanje zlonamernih PDF dokumentov v "nedolžne" PDF dokumente

Oddelek: Novice / Zasebnost
294945 (3681) Brane2
»

Open Document Format pretvornik za Word + vojna dokumentov

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
236743 (5120) tha_man
»

Odkritih več backdoorov v formatu PDF

Oddelek: Novice / Varnost
204174 (2843) ZoMk

Več podobnih tem