» »

NBA 2k10

NBA 2k10

«
1
2

Rotaidal ::

Nba 2k10





Še malo in prihaja verjetno najboljša športna igra na PC. Kar se najbolj razlikuje od lanske verzije je seveda Multiplayer. Seveda, še nas čaka veliko drugih grafičnih in gameplay bombončkov:)

NBA Today - All the real world matchups, news and stats are automatically streamed right into your game providing dynamic commentary and presentation elements based upon what is happening in the real NBA.

My Player Mode – Create the ultimate NBA player and guide his every career move. Start as an undrafted rookie in the Summer Circuit; work hard enough and you may get an invite to participate in an NBA team’s training camp, or you may end up in the D-League. The road to being an NBA star is a long and hard battle.

Crews - Round up your friends and build the ultimate squad, using either your created players from My Player mode or an actual NBA team, then go online and battle other Crews for bragging rights and progression points as you try to climb your way to the top of the Crew leaderboard rankings.

Living Rosters - The 2K Insider and his team of NBA analysts continue to keep NBA 2K10 fresh with up-to-date team and player information, including roster and lineup moves, trades, injuries and player ratings. Now track all of the changes through the season with interactive menus and analysis.

Seamless Online Experience – Forget the past, with NBA2K10 online play is fully incorporated into every mode of the game. Now you can play the AI, challenge the friend sitting next to you or play your buddy across town anytime, from anywhere in the game.

Signature Play - Signature Play pulls together all of NBA 2K’s player Signature Styles and adds in all-new Signature Tendencies and facial expressions, creating NBA 2K10 teams that play and react like their real life counterparts for an unbelievably realistic NBA experience.

NEW Intuitive Offensive Controls - All-new easy-to-use dribbling and post game controls allow you to pull off ankle breaking Iso-Motion moves and dominate like Kobe from the perimeter to the paint.

Shut Down D - Shut down teams down like never before with innovative defensive controls that allow you to shadow your opponent’s every move, deny position off-ball, and even select how you want to contest shots.


http://www.2ksports.com/games/nba2k10

Ker ni dobrega fuzbala na PC, pa bomo košarko igrali preko neta8-)

  • zavaroval slike: Tilen ()

zzokyy ::

to bo carska igra... tukaj je prednaročilo. jaz nikoli ne kupujem iger, ampak to pa mislim da bom še danes naročil, ker bo res nekaj posebnega (ne pa tisto EA sranje)

jedom86 ::

Obstaja tudi dobra fuzbal igra, ki ne izhaja iz "EA sranja" ampak pod KONAMI Pro evolution soocer 2010(pride kmalu).
Jaz bol čakam na to igro.

Drgač pa je 2k10 tut polna pričakovanja, sam se mi zdi da še pro evolution soocer 2010 bolj.

Rotaidal ::

jedom86


PES 2010 je nateg. Špil je enak kot pes 08/09

Sprobaj demo. Žal je tudi pes letos "sranje":( Moral si bom nabavit xbox 360, za spodoben fuzbal.;((

LapD ::

konzola in fifa10 ... edini pravi fuzbal trenutno 8-)
web&motion designer

ZaOstali ::

jedom86


PES 2010 je nateg. Špil je enak kot pes 08/09

Sprobaj demo. Žal je tudi pes letos "sranje":( Moral si bom nabavit xbox 360, za spodoben fuzbal.;((

Enako lahko rečemo za FIFO. Nič se ni spremenilo. Vse kar je grafika.
50.000 navijačev je pa še vedno iz ene slike, porazno ter sramotno
Sicer naj bi blo tako:
EA>2K
Ampak če je sranje boljše od sranja, a je pol to še vedno sranje? Seveda!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

jedom86 ::

Mja..ampak za PC je fifa čist mim..10x bolše je pes..in nateg gor/dol fifa ali pes niso drgačne mogoče samo kakšni dodadki
Pes 2010 (pc)
Fifa 2010 (xbox)

zzokyy ::

EA sports dela večino samo za XboX pa PS, za računalnik pa nekaj malega spremenijo pa je konec...fifa za PC se sploh ne more primerjati s fifo za PS3. hvala bogu da še mamo konami, ker pes je vseeno boljši od fife (na PCju)

Rotaidal ::

Zdravo.

Glejte jaz NBA nisem igral uže več let najmanj 5.Pojma nimam kaj so vse dodali v ta špil in pojma nimam kaj pomeni kaj tam ko si nastavlas tipke...
In rabo bi da bi mi nekdo povedal najboljso konfiguracijo kar jo lahko maš, ker pojma nimam kak si naj nastavim pa slab sem ker seveda ne vem kaj morm kliknit...


Hvala!


V ta špil marsikaj. Špil je komaj drugo leto na PC, torej nisi zamudil nič, če nisi igral leta. Tipke pa si nastaviš enako kot v vsaki drugi igri. Torej v nastavitvah. Sicer pa vse piše v priročniku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

lbj23 ::

http://nba2kslo.forumotion.com - forum o NBA 2k in vsem o košarki!! poteka tudi že online liga!! POGLEJ IN SE PRIDRUŽI!!!

Rotaidal ::

Bah.. online še je trenutnu v k*rcu. Lagggg, pol problemi s lobbyi pa igralcev ne vidiš... itd. Zaenkrat ne zgleda dobro.

Dobro pa je narejena opcija My player. Nekaj podobnega, kot je imel lani PES pri nogometu. Ko samo s enim igralcem igraš.

Bolf3nk ::

Ko hočem igrat online se mi kotroler spremeni. Iz gamepada preide na tipkovnico. P1 je cpu P2 pa imam profil. Nikakor ne znam nastavit, da bi lahko igral z gamepadom online:8)

1

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

DALTONCARE ::

mene zanima zakaj mi ne sodnik ne piska international foul namernga k ga želiš nardit da on meče proste mete pa še neki kako bi skrajšu cajt iz minute k kliče trener time out

arozma ::

Ko hočem igrat online se mi kotroler spremeni. Iz gamepada preide na tipkovnico. P1 je cpu P2 pa imam profil. Nikakor ne znam nastavit, da bi lahko igral z gamepadom online:8)

1


Onlin mislim, da zaenkrat ni možno igranje z gamepadom ampak samo z tipkovnico. Zato online tudi še nisem sprobal. Sem morm najprej na tipkovnico naučit igrat.

mene zanima zakaj mi ne sodnik ne piska international foul namernga k ga želiš nardit da on meče proste mete pa še neki kako bi skrajšu cajt iz minute k kliče trener time out

Za international foul morš pritisniti določeno tipko. Poglej pod nastavitve. Za prekinitev time outa pa mislim da pritisneš tipko za spin. Nisem pa siguren. Malo probaj tipke.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

DALTONCARE ::

vem sam sodnik sploh ne piska a mi loh poveš za spin tipko kako maš naštimane pravila da ti to piska hvala arozma

pa jz igram na tipkovnico
na nov pomote

Zgodovina sprememb…

phenom ::

ok jz mam pa en drug problem in res lepo prosim in upam če kdo ve odgovor na to.

V nba2k10 maš opcijo create a player, če nočeš it čez un my player stuff in hočeš direkt ga v ekipo dt, pač kot klasika ane.
Ampak problem je v tem, vsaj ne vem če je z mano kej narobe ampak prov ne štekam. Nardim igralca, nč special ni in ga dam v eno ekipo in ko hočem it quick game al karkol, tud sezono mogoče se pojavi igralec že na seznamu igralcev v ekipi, ampak ko pa pridem v špil noter pa tega mojega igralca nikjer niii, kot da ne bi obstajal. Sploh ga ni v ekipi, sam zaznava ga na seznamu igralcev pred tekmo v meniju, v tekmi pa na nobenem seznamu ga ni.
Torej vprašanje je, če mogoče kdo ve v čem je problem in kaako za božjo voljo spravt igralca v ekipo da lohk igraš z njim??

Hvala

Rotaidal ::

Hmm, če prav razumem. V 2k9 je bilo tako, da si mu moral nastavit minute koliko jih igra, drugače ti ga ni kazalo v ekipi. V 2k10 pa še nisem probal, ker igram samo My player.

phenom ::

kako to misliš minute?

Hvala za odgovor

Rotaidal ::

Ko si začel sezono, greš tam pod coach nastavitve. Kjer nastaviš, kdo igra v prvi peterki, kdo greje klop itd.
Na voljo je seveda določeno število igralnih minut. Odvisno koliko imaš nastavljeno na 1/4. Ponavadi je igralec ki ga narediš sam, čisto na dnu brez minut igranja. Dodelit mu moreš vlogo in minutažo.
Tako je bilo v 2k9. Verjetno je v 2k10 podobno.
Upam da pomaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

DALTONCARE ::

Kaj maram spremenit v rules da bo sodnik pisku namerno storjen foul pa vse mam on vključeno pa noce, bolano kako so loh to pozabil zrihtat pr tok fajn špilu dj mi nej en pove. jz špilam na tipkovnico

arozma ::

vem sam sodnik sploh ne piska a mi loh poveš za spin tipko kako maš naštimane pravila da ti to piska hvala arozma

pa jz igram na tipkovnico
na nov pomote

Potem pa ne vem. Jest tega ne uporabljam tako, da težko povem. Bom pa potem probal. Glede prekinitve time outa sem se pa malo zmotil. Ni tipka za spin ampak za crosover. To ali igraš na gamepad ali tipkovnico mislim, da ne bi smelo vplivati na to, da je tipka crossover za prekinitev time outa. Drugače pa probaj malo številke od 1-9.

zzokyy ::

če maš normalne nastavitve je namerni faul PageUP ali PageDOWN, nevem točno. En je pavza en pa prekršek/timeout

edit: sem zdaj šel v igro. Za prekršek je PageUP (če imaš žogo pa je timeout, prekineš pa ga z tipko 1 (nad Q, ne na numerični tipkovnici))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zzokyy ()

DALTONCARE ::

Hvala za pomoč dej pa dela ko urca

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Rotaidal ()

arozma ::

Sedaj bi pa jaz rabil pomoč. Problem je pa sledeč. Z bratam igrava vsak svojo sezono (association). Problem je pa ta, da jest lahko normalno igram on pa ne. Ko on hoče začeti tekmo se vse skupaj ustavi ko bi morali igralci priti na parket. Takrat mu samo sodnika kaže kako stoji na sredini in pa tiste podatke kdo je ključen igralec itd. Na črti prstih metov pa play čaka na skok za žogo. Se komu kaj sanja kaj bi bilo narobe. Imam pa Visto. Sicer jo bom zamenjal z 7 ampak do takrat bi vseeno z bratom rada normalno igrala. Če sploh je kriva Vista.

Rotaidal ::

Bug. Počakaj na patch. Drugi tedn baje pride.

ViperR ::

Mam tud jst en problem. K hocm z frendi igrat mi pise connecting to host in pol 5min cakam in napise nek error, da se nemore povezat. kak predlog kaj je narobe?

Rotaidal ::

Žal nič. Igra je trenutno preveč zbugana. Treba počakat na patch.

air15 ::

mene zanima zakaj mi ne sodnik ne piska international foul namernga k ga želiš nardit da on meče proste mete pa še neki kako bi skrajšu cajt iz minute k kliče trener time out




Za international foul morš pritisniti določeno tipko. Poglej pod nastavitve. Za prekinitev time outa pa mislim da pritisneš tipko za spin. Nisem pa siguren. Malo probaj tipke.



ni nobenega international foula. obstaja samo INTENTIONAL FOUL (nemerni prekršek). Poglej v nastavitve.
Ali so s patchom popravljene vse tegobe 2K10?! So odpravljeni vsi hroščki?!

arozma ::

Kolikor vem za PC patch še ni izšel. Naj bi pa v kratkem. Upam, da res

subby ::

čakam, da dobim gamepad nazaj.. s tipkovnico jo je nemogoče igrat

arozma ::

Res je. Z gamepadom je veliko lažje igrat saj imaš več tipk na dosegu prsta. Pa še tiste šute pod košam lažje izkoriščaš, saj jih lepo naštimaš na desno gobico pa je.

subby ::

ma sej ne to, da jih maš na dosegu, samo tipke so čist drugač razporejene kot v starejših verzijah.. zdi se mi da je bla 2k7 zadnja še normalno igralna z default razporeditvijo tipk na tipkovnici

al se mi to sam zdi, ker takrat še nisem mel gamepada :O

adiidis ::

No ta patch se obljublja že več kot mesec dni... a ve mogoče kod kdaj ga bomo dočakali? ker sem res nestrpen in komaj čakam nadaljvanje sezone na myplayer-ju ker bi rad igral z realno minutažo kot ostale (com ekipe)....

no če se komu da bi lahko kaj natipkal na 2k pa bi nam prenesel info kaj oni pravijo...

sicer pa je igra ZAKON... in povem vam tisti ki imate težave pri štekanju igre... da v win7 dela kot urca.... in to huda urca :)

Kurzweil ::

Obstaja še kakšen drug način igranja, kot na uradnih serverjih ? In mogoče kdo pozna kakšem dodatek ?

Kurzweil ::

Evo našel sem dodatek za evroligo:
http://forums.nba-live.com/viewtopic.ph...
Nekako pa nevem, kje bi ga dowmloadal, tisti linki, ki so podani na forumu mi ne delujejo... vsekakor pa bi raje igral euroligo, kot pa NBA...

Če ima kdo kakšen link do tega patcha se priporočam, pravtako pa se priporočam če je kdo za kakšno partijo preko neta... in to ne preko uradnih serverjev...

arozma ::

Kurzweil ::

arozma je izjavil:

http://www.sendspace.com/file/p6vn61
http://www.sendspace.com/file/d0nvwt
http://www.sendspace.com/file/pr8dr8
http://www.sendspace.com/file/39k3w1

Fajn tole. Bom pa jest počakal, da bodo vse ekipe.


Praviš da je vredu? Ampak predvidevam, da so samo eksibicijske tekme (quick game)? Je kakšen description zraven kak inštalirat, čeprav je v enem folderju tko vse nametano skupaj in kako je potem s tem, da povrnem nazaj original verzijo, ali bom pač moral inštalirat in še malce bolj smešno vprašanje... imajo tu igralci tudi nigger attitude, otherwise je to še ena prednost :)

Kdorkoli je za kakšno partijo jo z veseljem odigram ;)

Nuke_H2 ::

mislte da bo kdo naredu Olimpijo? :P

Kurzweil ::

Če hočem DL od teh linkov mi začne sitnarit, da je treba plačat account, da lahko dowloadam? Je komu uspelo, ali sem samo jaz smotan? Sicer pa glede na to kako sem bral na uradnem forumu je folk preprosto predlagal, naj dodajo ekipe in so jih postopoma tudi naredili. Mogoče bi blo treba kaj pomagat s teksturami in logoti, sicer pa se trudijo narest da bo stvar tekla, kot evroliga dajansko. Bo treba Olimpijo kmalu naredit sicer bo potem še samo polovico roosterja, kot ga je bilo na začetku sezone :)

arozma ::

Kurzweil je izjavil:


Praviš da je vredu? Ampak predvidevam, da so samo eksibicijske tekme (quick game)? Je kakšen description zraven kak inštalirat, čeprav je v enem folderju tko vse nametano skupaj in kako je potem s tem, da povrnem nazaj original verzijo, ali bom pač moral inštalirat in še malce bolj smešno vprašanje... imajo tu igralci tudi nigger attitude, otherwise je to še ena prednost :)

Kdorkoli je za kakšno partijo jo z veseljem odigram ;)


Malo narobe si razumel. Jest tega še nisem naložil saj čakam na kompletno Evroligo. To da je fajn sem mislil to, da se je kdo tega sploh lotil.

Drugače pa so zraven sigurno kakšna navodila. Za preklop nazaj na NBA moraš pa samo back up narest, da boš potem lahko nazaj povozil evroligo, tako kot sedaj evroliga povozi NBA.

Za downloadat boš pa moral biti pa vstrajen. Ker potem ko klikbeš na regular download in na link za download ti napiše, da je free server zaseden. Takrat malo počakaj in parkrat zaporedoma malo probaj.

Kurzweil ::

Sem prenesel to čudo in patcham vse kar je (arene, logo, misc,..), nato pa je zraven v še popravek za igralce (roster), ki je v formatu .ros, datotetko preprosto posnamem v mapo 2k sports,... in jo v igri tudi idprem, kot roster, vendar se razen spremenjenih lototipov in dvoran ne spremeni popolnoma nič... o nobenem Lakoviču in Lorbku ne duha ne sluha, ima kdo kaj prakse s tem? ...hvala!

arozma ::

Nekaj moraš verjetno prenesti tja kjer ti NBA shranjuje in potem to v igri loadat. Vsaj tako je bilo pri NBA live. Kako pa je tukaj pa ne vem. Malo tisti forum prelet in poglej če ima kdo enake težave.

lessy899 ::

A ve kdo zakaj mi ko hočem online igrat napiše da je online več kot 1000 igralcev napisanega pa ni nobenega.
pa kako se igra online turnir ko so že npr. štirje igralci.
hvala za odgovor.8-)

Rotaidal ::

Zato ker je online zanič. Patch pa se že čaka od izida igre....

arozma ::

Mislim, da ga nikoli ne bomo dočakali. Nažalost vsi izdelovalci iger posvečajo večjo pozornost konzolam kjer so dobili patch zelo kmalu po izidu.

Nuke_H2 ::

ko prideš v igro pritisni 2, ti odpre listo igralcev in 3, ti si viden igralcem

Kurzweil ::

To igrate na original/uradnem serverju?

ray1831 ::

Al bi mi lahko kdo povedu zakaj nekatere kode ne delajo. http://www.cheatcc.com/pc/nba2k10cheats... na tej strani jih je velik ki ne delajo.:D Se že unaprej sahvaljujem za odgovor.

mrdejan13 ::

Baje je uzuni patch za PC v1_1.
Pa me zanima,če je že kdo probu?

arozma ::

Ravno downloadam. Upam, da so online zrihtal.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA 2k15

Oddelek: Igre
122293 (1809) Kurzweil
»

NBA 2K14

Oddelek: Igre
302447 (1643) Kurzweil
»

NBA 2K13 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
738775 (7431) Seljak
»

NBA 2K11

Oddelek: Igre
292726 (1844) deadeye1
»

Fifa 11 PC nextgen (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
578119 (6207) arozma

Več podobnih tem