» »

NBA 2K13

NBA 2K13

1
2
»

s51as ::

It's just me myself and I

jonystar ::

uni k nemorte zmagal na All-star pa djte sliderse od CPUja znižat, pa bo

mediterano ::

Ma yebesh ti to, potem že ni več tako zanimivo...;) Če prelahko zmagaš je tudi k... Jaz se rad merim z enakovrednim nasprotnikom in pod enakimi pogoji, ampak ko tako zayebava kot pri tej igrici, je pa hudo.

s51as ::

jah no pa sej to sem ti jaz predlagal... če meniš da ti nasprotnik ni enakovreden, potem se al ti pobolši al pa nasprotnika poslabši.. neki je treba naredit :)
It's just me myself and I

jonystar ::

ja sj z sliderji reguliraš, da sta na približno enakovredna in ko vidš, da ga na nekih nastavitvah brez problema premaguješ pa mal sliderje spremeniš.

St235 ::

mediterano je izjavil:

Ma yebesh ti to, potem že ni več tako zanimivo...;) Če prelahko zmagaš je tudi k... Jaz se rad merim z enakovrednim nasprotnikom in pod enakimi pogoji, ampak ko tako zayebava kot pri tej igrici, je pa hudo.


saj ne rabuš dat sliderje na nulo. Če se ti zdi da nasprotnik predobro zadeva mu pač malo znižaš samo ta slider.

Setsuno ::

Če nauš igrou dej men :D men je all-star dost lahk

mediterano ::

Setsuno je izjavil:

Če nauš igrou dej men :D men je all-star dost lahk

Potem pa izdaj kakšne fore.

klemenSLO ::

no doigral sem ene 10 tekem na allstar in mam 50:50 zmage/porazi. Sm pa od tega vse zgubu za 5 pik ali manj. Pa tudi zmage so težke. Enkrat sem zmagal s prvim in edinim vodstvom na tekmi :)
Je pa res da bom kmal tipkovnico razbil... ker so včas kake glupe fore. Najbolj me jezi vračanje v obrambo - obračanje kamere.
treba je spreminjat način obrambe - cona / man2man. ročno menjat igralce.... V napadu sm ponavad kr uspešen, sam kaj ko je CPU še bolši.
Kako pa pick'n'roll na tipkovnici izvest? Sej izvajam playcallinge pa se mi zdi da ni nobenga klasičenga picknrolla tako kot 2k11
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

mediterano ::

klemenSLO je izjavil:

no doigral sem ene 10 tekem na allstar in mam 50:50 zmage/porazi. Sm pa od tega vse zgubu za 5 pik ali manj. Pa tudi zmage so težke. Enkrat sem zmagal s prvim in edinim vodstvom na tekmi :)
Je pa res da bom kmal tipkovnico razbil... ker so včas kake glupe fore. Najbolj me jezi vračanje v obrambo - obračanje kamere.
treba je spreminjat način obrambe - cona / man2man. ročno menjat igralce.... V napadu sm ponavad kr uspešen, sam kaj ko je CPU še bolši.
Kako pa pick'n'roll na tipkovnici izvest? Sej izvajam playcallinge pa se mi zdi da ni nobenga klasičenga picknrolla tako kot 2k11

Kako se pa ročno spreminja obrambo? Meni ne gre in ne gre.

klemenSLO ::

v nastavitvah tipkovnice maš 3x 'on the fly coachig' Jst mam naštimano F5,F6 ter F7.
Ko maš žogo v napadu kličeš napadalne postavitve, ko jo ima pa nasprotnik pa obrambne. Probaj.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

oemdzi ::

Lol glihkar sem ugotovil, da so kreteni omogocili nek download all star weekenda samo za prednarocila, ostali pa so dobili prst v rit cetudi morda imajo original ...

p.s. se dobr da sem pirat, ker bi jim drugace tisto original skatlo porinu nekam ...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

cordoba ::

Jst sm nabavil ga za ps3, igram ga pa skrekanga na pcju, ker se mi ne da vcjou nabijat. Sem rajši na pcju goljufal, da imam neomejeno vc, ko pa na ps3 izdajo kak patch, se pa vračam nazaj.

mediterano ::

A mi lahko kdo obrazloži, kaj v obrambi pomenijo pojmi DENY BALL in SAG OFF?

St235 ::

Deny the ball: Prevent an offensive player from getting the ball by staying between him and the ball handler and guarding him closely. - Torej tesno pokrivanje, da igralcu sploh ne morejo podati žoge. Riskantno pri visokih igralcih, ker lahko podajo čez tebe.

Sag off - Instead, the on-ball defender (in zone or man) will sag off toward the basket, cutting off passing lanes and adding more help to the interior. Uporabno ko pokrivaš igralca izven jegovega shoot zona in predvidevaš da bo podal oziroma, če bo že metal bo po vsej verjenosti zgrešil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

mediterano ::

Ampak neka fora mora biti v tej igrici...Ravnokar uigram 2. četrtino, in nasprotnik ima 75% met v tej četrtini, jaz pa 12%, potem ko sva prvo četrtino odigrala kar izenačeno. Ampak enostavno ko igrica nekako da prednost nasprotniku, ne gre nič v koš z moje strani. Dobesedno nič. Kako preprečiti to, da se nasprotnik tako razigra? In dogaja se, da potem v posamezni četrtini dobi po 30 pik prednosti in seveda tako zmaga tekmo. Enostavno mi je onemogočeno zadeti koš v takih četrtinah, nobene ne zadane nič, v celi drugi četrtini sem tako zadel le 1 koš.

Setsuno ::

Meni se to še nikoli ni zgodilo. razenj da če sm jaz začeu slabo igrat u obrambi in napadu

St235 ::

mediterano je izjavil:

Ampak neka fora mora biti v tej igrici...Ravnokar uigram 2. četrtino, in nasprotnik ima 75% met v tej četrtini, jaz pa 12%, potem ko sva prvo četrtino odigrala kar izenačeno. Ampak enostavno ko igrica nekako da prednost nasprotniku, ne gre nič v koš z moje strani. Dobesedno nič. Kako preprečiti to, da se nasprotnik tako razigra? In dogaja se, da potem v posamezni četrtini dobi po 30 pik prednosti in seveda tako zmaga tekmo. Enostavno mi je onemogočeno zadeti koš v takih četrtinah, nobene ne zadane nič, v celi drugi četrtini sem tako zadel le 1 koš.


Že če igraš na tipkovnico je računalnik avtomatično v prednosti, ker imaš omejen nabor potez, ter seveda kot že prakrat omenjeno s tipkovnico je dosti težje učinkovito prodirat pokrivat, ker si omejen na 8 smeri.

klemenSLO ::

Kako maš naštiman shooting type al shot release al neki podobnega? Ali imaš priakz uspešnosti - glede na to kako dolgo si držal tipko za met - a je prehitr med pravilen ali prepočasn?
Da nimaš slučajno naštimano to opicjo, da pač velja za vsakega igralca svoj tip meta - ti pa vedno predolgo držiš?

No jst sm zaključu za letos. Končal sezono s prstanom :) priznam da sm v finalu 2x ponavlju tekmo ker bi drugače zgubu :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Win8NonGrata ::

Že če igraš na tipkovnico je računalnik avtomatično v prednosti, ker imaš omejen nabor potez, ter seveda kot že prakrat omenjeno s tipkovnico je dosti težje učinkovito prodirat pokrivat, ker si omejen na 8 smeri.


Ah dj no dj ... V obrambi si na tipkovnico lahko najmanj enako dober in sploh premikanje igralcev je na tipkovnici najmanjši problem(reagiraš celo hitreje kot na gamepadov stick,kjer ga moreš drkat kot norc da na1x spreminjaš smer) .... Si pa zato v napadu totalno nemočen, ker fali skoraj polovica potez od driblingov do raznih pivot potez in različnih metov pod košem.

St235 ::

Ah dj no dj ...V napadu si lahko najmanj enako dober in mim tisteg manjka potez se že da prit, ampak samo osem smeri je ziher večji problem...

/sarkazem off.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Win8NonGrata ::

Samo 8 smeri ? SAMO ? Se ti hecaš ne ? NBA (ne trdim za ostale) se premikanje boljše ali pa vsaj enako dobro kontrolira na tipkovnico kot se na gamepad (kjer imam včasih več "težav") Je pa špil na tipkovnico neigralen, ker so pač vse sforsirali na gamepad...

GamerBoy ::

Kar me nervira pri tej igi je to, da je izjemno slabo zasnovana simulacija in neprilagojen sistem točkovanj, če ne igraš polnih 12 minut. To je tako že odkar obstajajo pike oz. da jih služiš in porabljaš za treninge itd, se mi zdi da od 2006 ... Eni raje igramo hitreje in da odigramo več sezon, sploh večini resnih igralcev je to najljubše, tle pa je prav bedasto prisiljeno na 12 min, ok da se iti nekje do 8, samo vseeno ni to to.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Seljak ::

Jaz jo igram na Xbox-u in še to večinoma multiplayer,ker je bolj zanimivo.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nba 2k17

Oddelek: Igre
171700 (1037) MajklNajt
»

NBA 2k15

Oddelek: Igre
122281 (1797) Kurzweil
»

Gamepad za dirkaške igre

Oddelek: Igre
212433 (2041) opeter
»

NBA 2k10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558194 (5704) mrdejan13

Več podobnih tem