» »

Ali lahko povežem dva 56k modema na en PC?

Ali lahko povežem dva 56k modema na en PC?

Jackass ::

MAm dva modema, pa me zanima ce bi ju lohk prklopu na en pc tko da bi po dveh različnih linijah istočasno vlekla pa pošiljala podatke! A je mozno da bi skupi dol vlekla dvojno (56k+56k=112k ??? :O ) torej bi bil download približno enak 10KB/s!?

Prosm za odgovr! Pa ksn smiseln!!!!

Hvala!
jAcKaSS

Gandalfar ::

lahko naredis to. Pac das dva modema .. nekje v windowsih ( 2k oz. XP morda tudi ME) odkljukas da ti skupaj zveze modema in to je to.

Vendar ne bos imel 10kb/s ampak bos lahko prenasal 2x po 5kb/s. V primeru da bos prenasal z GetRight in partial supportom oz. katerimkoli drugim normalnim programom bi ti pa to morda celo uspelo (pomojem noben P2P program tega ne omogoca).

Sicer pa ti predlagam da si naredis kalkulacijo stroskov, ker to kar se ti hoces it je IMHO zelo drag spas in morda je kaksn ISDN ter seveda potem dsl in kabl veliko bolj ugodna moznost. Ampak verjetno ti Telekom/kablski operater tega ne omogocata..

Jackass ::

telefon mam zastonj, tko da to ni ovira!

kako pa vse to nardim? kje odkljukam?:'(

a bi lahko prosu za bl natancno pojasnilo/navodilo, prosm! pa brez zamere!
jAcKaSS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jackass ()

McHusch ::

caki mal, kolk linij ma mas ti?

ker naceloma gre ena linija en modem in ce mas samo eno linijo si z dvema modemoma nimas kej pomagat

Ziga Dolhar ::

Lastnosti i-net povezave, potem maš pa tam, mislim da na zadnjem jezičku.

ABX ::

Zadevani ni preprosta. Za kaj takega boš potreboval veliko znanja okoli router-jev. In če se ne motim M$ kaj takega sploh ne podpira.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

krneki ::

Že pred kr neki cajta se je neki na tem delal in clo so izplunl tehnologijo "shotgun", ki naj bi jo neki podpirali Diamondovi supra modemi. Mal poišč po netu, sicer pa mislem, da je to bl kot zanimivost, ker more to ISP podpirat.

cekr ::

V winXP je možno pognati dva modema hkrati, samo ne vem kakšna korist je v tem. Sicer imam ISDN+ADSL, zato lahko povem, da se da pri vklopljenemu ADSL(SiOL), vklopiti tudi eno linijo(lahko tudi dve) ISDN(Volja,Arnes). To varijanto sem preizkusil in deluje, ne vem pa, če sem kaj pridobil s tem. Seveda je v mojem primeru to brez veze, toda če se da dva DIALUP-a vklopiti v mojem primeru, ne bi bilo problem pognati tudi dve telefonski liniji hkrati (npr. Volja+SiOL ali druge kombinacije).

gumby ::

Poskusi z WinGate-om. Kolikor vem, omogoča povezavo preko več modemov. Za DL iste datoteke pa uporabi proxy server (lahko tudi na istem računalniku).

ABX ::

Sej ni problem vklopit več istočasnih povezav, problem je združit hitrost.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

gumby ::

Saj je za to WinGate...

Jackass ::

kje pa dobim ta program "win gate"???

McHusch ::

Jackass ::

ok sm dojel!!!
jAcKaSS


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nemo vs. DOCSIS

Oddelek: Omrežja in internet
232035 (1550) undefined
»

ADSL in ISDN

Oddelek: Pomoč in nasveti
6951 (684) OldSkul
»

ENO VPRAŠANJE GLEDE OMREŽJA

Oddelek: Pomoč in nasveti
6766 (589) MAX34216
»

Mreza za 1 teden

Oddelek: Pomoč in nasveti
151499 (1265) ToniT
»

LAN v Sloveniji ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
814826 (4021) PaJo

Več podobnih tem