» »

ST team.

ST team.

b4d ::

Ena pohvala z moje strani za aliena-w, Sergio-ta in DrSergioDj-ja, kr tku, ki ste face (se vam da kej napisat). Malu manj pa pohvalim Primoža, ki je len :). Pohvalim tudi TinkoPinko, sam ne znam kam so se zgubile njene novice, več kr lep cajt ni nič spisala. Aja LPP še tebe da ne pozabim pohvalit, ki te noben rug neče. Še en Q, zakaj TESKAn ne piše več novic, je tuj njeg virus "LeNoBaŽNJ" okužu. Aja, me še zanima, kulku predstavnic lepšega spola je registriranih na STju?
b4d.sablun.org

Sergio ::

Hvala.

Primož ni len. Razen ob njegovih lenih dnevih :)

TESKAna moramo dodat nazaj v kdo smo. Skupaj z Gandalfarjem, Slaineom, itd.

Žensk je registriranih nekaj čez 50.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Gandalfar ::

verjetn neb hotu izdat nickov in emailov ter tel. po moznosti ;-)

ja ja ja .. I know .. I have my own special one...

TESKAn ::

Je virus lenobe, ja...pa še poletje v cerknem mamo zdej, tako da je problem...
Se bom pa popravil, obljubim:8).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Ziga Dolhar ::

Sergej, ko si že pri tem, dej spremeni moj nick iz Lorda Ninđe v Zigggo ;). Hvala! :]

Matek ::

fiumanbd, povej po pravici, kolko si dobo za tole:D


Hehe, ne, se maš prav, tisti ki smo malo dlje registrirani, tak kot jaz pa ti, mislim da bolj mamo radi admine in to, nazive dobivajo in serjejo po forumu pa samo tisti ki so kak teden prijavljeni. Še bolj pa mamo radi ST tisti ki smo vidl admine v živo:D. Se že veselimo naslednjega srečanja ob morju drugo leto.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

CaqKa ::

kaj v mariboru nebo nobenega srečanja?.. razn pajota še nisem nobenga vido

Ziga Dolhar ::

Pa kaj bomo v Maribor lezl, no :]

Klemenn ::

ja..kaj maribo...raje v nm ;D

CaqKa ::

kot bi eni mariborčani rekli: 'maribor je središče slovenskega fuzbala' sicer nisem pripadnik fuzbalu :)

Daniel ::

3769 :D uporabnikov in od tega le 50:( nežnejšega spola.
Čudna reč

b4d ::

MadManMato: Eja, dali so mi nekej med 0.0 in 0.00000000000 Sit.

Joke...:)
b4d.sablun.org

Tomi ::

Ja, kaj pa si lahko mislite, koliko bo pripadnic nežnejšega spola, če je pa ST bolj ali manj tehnično usmerjena stran. Saj to ni Zapravljanje-denarja.com ali pa podobnega..
metrodusa.blogspot.com

McHusch ::

heh, sej racunalnistvo je kr zelo fejst zapravljanje-denarja, sam ni taprave vrste za neznejsi spol, hehe:D

Tomi ::

Kaj niste gledali Legally Blonde. Ker več kot očitno punce padajo na računalnike, vendar samo, če so lepi kot sam vrag, ali pa načičkani. Samo drugo vprašanje je pa, kaj naj bi pravi računalničar pomaga z ogrizki:D
metrodusa.blogspot.com

CaqKa ::

ogrizki :)
aja... ze kapiram :)... cuj ko sem vido novega imaca so se še meni sline cedile...
kar lahko počne z njim? mislim da zelo veliko stvari, drugače jih nebi prodajali in drugače ga nebi Bjondika uporablala

jRk0 ::

Ma zakon so ti clovecnjaki:) av zivo sem pa alien-wja pa sergiota pa se enih par vido in so se vecje face:)

ziggga pa bo itak samo en letnik visje od mene na pravu, pol bomo pa skup pili, a ne Ziggga? al pa bom jaz pil,ti pa bos mi razlozil Davcno porast or sth :D
You fuck up once, you loose two teeth.

Ziga Dolhar ::

jrk0: Skupaj ga bomo pili :).

perci ::

Eh, noben ga ne bo pil, dokler sem jaz zraven ;)

Gandalfar ::

Perci: pa ne mores vedno ti vsega popit ^_^

perci ::

Gandalfar: veš kaj.....jst samo uničujem alkohol, da ne more škodit mladini. Drugače sem pa oster zagovornik treznosti. Ti pa tkole, namest da bi me častil, ker se žrtvujem za vas, mladino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Tomi ::

Družboslovci, če bu pustili strokovnjakom (beri:farmacevtom) uničevanje alkohola, bi bilo veliko bolje. Tako pa nam odžirate tržni delež;((
metrodusa.blogspot.com

alien-w ::

gu-gu...

DrSergioDJ ::

hvala, hvala :D
...

b4d ::

Eh Perci ti si QL, menda nas je malo na STju, ki ga znamo žurat brez pijače (beri:Rakija, Vodka, Vino, Bira...). Ma sej je vse OK, vse dokler je u majhnih količinah.
SeeYaa;(
b4d.sablun.org

ABX ::

Od viška ne boli glava.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67140440 (23003) Gandalfar
»

Ona - on - mi daš številko? ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1259882 (6074) vrtnyka
»

Ženke in Slo-Tech (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
895880 (3800) nevone
»

Slike z INFOSa (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
534961 (3249) undefined

Več podobnih tem