» »

windows 7 driverji

windows 7 driverji

PoPon2 ::

Pozdravljeni,
iz MSDNAA sem si inštaliral windows 7 (x64),na prenosnik ASUS M50V, grafična geforce 9650M gt. Po uspešni inštalaciji se računalniku približno 1x na 10sekund potemni zaslon če sem na njem aktiven. OS sporoči pojasnilo:
Display driver NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, version 186.81 stopped responding and has successfully recovered.
Seveda pa napaka s tem ni odpravljena. Ista zgodba se ponavlja še nekaj časa dokler računalnik ne zamrzne. Nato sem inštaliral še windows 7 (x32). Spremembe ni le, da je na mesto verzije 168.81 piše 186.31. Če se je kdo že srečal s tem problemom in ga rešil ga prosim za informacije.
  • spremenil: PoPon2 ()

PoPon2 ::

dajte no... povejte kej, naj vas nebo sram :D

overlord_tm ::

Driver imas z nvidia strani ali od asusa?

Klik

PoPon2 ::

Driver imas z nvidia strani ali od asusa?

Klik

Hvala odgovor. Driver je z nvidia strani. Računalnik sem zagnal v safe modu, izbrisal nvidia driver, ter ga ponovno naložil. Problem še vedno obstaja. Je kriv hardware?

All ::

Men je na namiznem podobno delalo.

Probaj druge gonilnike. (tisti k so se naložel z posodobitvijo niso bli ok)

zzitop ::

Instaliraj DriverSweeper, odstrani gonilnik, pojdi v Safe mode, tam zaženi DriverSweeper in z njim označi gonilnik za Nvidi in odstrani. Ravno tako Nvidi Physics. Nato na novo inštaliraj ta driver:

D:\Download\186.81_notebook_win7_winvista_32bit_international_whql.exe


Moralo bi delovat OK. Sicer je res sum na Hardware. Bi bilo treba grafično testirat s kakim 3D Mark ali OCCT. Je pa zanimivo, meni najde za 32-bit pač verzijo 186.81 .



LP

overlord_tm ::

Driver imas z nvidia strani ali od asusa?

Klik

Hvala odgovor. Driver je z nvidia strani. Računalnik sem zagnal v safe modu, izbrisal nvidia driver, ter ga ponovno naložil. Problem še vedno obstaja. Je kriv hardware?


Moj point je bil da bi probal z driverji od asusa, ce obstajajo. Oz od kogarkoli je ze naredil kartico ki je notri.

PoPon2 ::

Instaliraj DriverSweeper, odstrani gonilnik, pojdi v Safe mode, tam zaženi DriverSweeper in z njim označi gonilnik za Nvidi in odstrani. Ravno tako Nvidi Physics. Nato na novo inštaliraj ta driver:

D:\Download\186.81_notebook_win7_winvista_32bit_international_whql.exe


Moralo bi delovat OK. Sicer je res sum na Hardware. Bi bilo treba grafično testirat s kakim 3D Mark ali OCCT. Je pa zanimivo, meni najde za 32-bit pač verzijo 186.81 .



LP

ne deluje :( naredil vse, napaka še vedno obstaja

Men je na namiznem podobno delalo.

Probaj druge gonilnike. (tisti k so se naložel z posodobitvijo niso bli ok)

Probal nekaj drugih gonilnikov... brez uspeha :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PoPon2 ()

zzitop ::

Potem pa res poskusi 3D Mark


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows 7 reset brez error-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
432744 (2354) mtosev
»

Problemi z 7870 - Prosim za pomoč.

Oddelek: Pomoč in nasveti
6998 (915) miraldi
»

Acer 5920g - problem grafika

Oddelek: Pomoč in nasveti
191300 (893) Pithlit
»

HD4850 problem s sliko - tearing

Oddelek: Strojna oprema
281386 (1029) echoman
»

Nova grafična - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
141330 (1184) borki

Več podobnih tem