» »

Modificiranje ohisja-by Dj-Prah(ni se gotovo)

Modificiranje ohisja-by Dj-Prah(ni se gotovo)

Dj-Prah ::

Zdravo
Kupil sem si novo ohisje,ker sem imel starega Midi tower(napajalnik ob plati):D .Sdej mam pa ATX samo nevem ker je.
Zacel sem ga modificirati,slik se nimam bom jih pa napravil ko bo ohisje gotovo.Zaenkrat vam samo razlozim kaj vse sem ze zmodificiral.
Prvo sem se spravil rihtat sprednjo stran(plastiko):
-Pobarval sem jo crno,spodnji rob pa plavo.
-CD-rome sem zakril z plastikami(crnimi),tako da se vidi kod da jih nimam.:))
-Pod CD-rome sem si dal HDD 30GB IBM (zato ker se mi je grel) in v plastike pod CD-romi sem zvrtal lukhjo za ventilator 60x60(piha po HDD-ju) in seveda zascitno mrezico.Ventilator je plave barve plastike pa seveda crne.[:\]
-Nad spodnjim robom sem zi zvrtal luknje 5mm(so ze bile samo cisto majhne),zato ker bom dal Leddiode noter v obliki DJ(ledice bodo plave),ene luknje bodo ostale prazne,zato sem notri namontiral vent 80x80 da piha v ohisje(cez proste luknje bo grabil zrak).:)
-Vse kable v ohisju sem si napravil okrogle(IDE kable),da bolje zrak leti mimo.;)
Zdej se bom pa spravil rihtat pleh(celotnega imam,ni na dele).Mislim pa takole:
V pleh sem ze zrezal luknjo za ventilator 80x80,ki piha direkt v plato.Na zunanjo stran sem dal zascitno mrezico.Ventilator sem pobarval plav.
-Zdej moram kupit samo se pleksi steklo,(pleksi bom dal na levo stran,da se vidi Vulcano 6Cu (kmalu 7+)in plata)
-Kupit moram se rocke(za na vrh ohisja,da ga bom prijel in nesel,ker rad prestavljam ohisje na TV)
-Pleh bo crn,vento modri na desno stran pleha pa mislim dat od Biohazarda znak,ki bi bil moder.Ne morem se odlociti ker znak bi dal ampak biohazard mi se najbolj dopade.Ma kdo kaksnega drugega?[:\]
-Skoraj bi pozabil-na misko sem vrezal luknje v obliki DJ pa v misko sem vrgo dve leddiode-zelene.Lepo se sveti,nasploh pa ponoci.:)

Zdej je tako,prvo stran je gotova pleh je pa na polovici.Samo rocke nucam,pleksi in en ventilator z zascitno mrezico 80x80(ker bom ga dal na levo stran poleg enega ko ga ze mam da bota obadva pihala po plati.

Odgovori zazeleni,ce imate se kaksne predloge pa se toliko bolje.:))


LP8-)
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl
  • spremenilo: Dj-Prah ()

webcreator ::

slika pove več kot 165.016 besed ...
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

the_unborn ::

tocno tako, mogoce si pa grdo naredu pa noces pokazat:D

HardwareMaster ::

No DJ-Prah a si že končal, ker imam jst tud tak pleh kot ti in me zanima kako si ugradu pleksi.

l33t ::

Drug teden bo gotova moja modifikacija in bom pokazal slikice --> za zdaj je PC v delih. :)

d0rK ::

Hehe..lepo...Jz sm neki podobnga naredu..Končou učeri.
A bo kkšn člank na s-t?
Jz bi ga naredu sam sm sramežliv:D .Pa še tko.Ideje sm pobrou iz povsod[saj ob tolikih modifikacijah težko še najdeš kkšno inovativno idejo].Pa ne ne maram da bi grajal.:P

Pa da nau kudo mislu da je grdo.K je ful lepo..Pa še ke dost me je kuštal.

Dubofčan ::

Dj-Prah je moj kolega pa ma res dobr zrihtan comp. črn je pa haknkrajce ma gor zgleda cool. Pršli so mu montirat isdn pa niso znal cdja odpret

tha_Kalis ::

moje "jamaica" ohišje, če se komu da pogledat:klicken sie hier!:D

dela ::

ej kalis kul si naredo jamaica case!

HardwareMaster ::

Ja ej kalis men je full ušeč tako prvo (novo), kot drugo (staro). A si to sam barvo in če si na kak način. Sej bijst tud mojga posliku, pa nimam ne kamere, digitlca in ne skenrja. Ma pa frend, pa upam, da si bom lohka sposodu. Pa kje je DJ-Prahc. Odpre temo, pol pa ni slik njegove mojstrovine??

LP

the_unborn ::

mogoce je pa use zajebal in stran vrgu:D

tha_Kalis ::

staro ohišje sem celo pobarval z metalic modro potem pa s čopičem in revelovo belo barvo narisal "zvezde". pol sem na en karton na drugo stran nalepo obojestranski selotejp in izrezal biohazard znek, nalepo na ohišje in pobarval s srebrnim sprejem... sicer pa bom itak napisal podrobnejši članek za slo-mod in dal link ko bo fertik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ventilatorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311496 (1169) Jan987
»

naredil si bom carbon fibre ohišje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11921663 (15718) DimmniBurek
»

Kako pripraviti stranico ohišja za vgradnjo 2x 120mm vent. (Cheefteck Dragon)?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61339 (1172) Kleto
»

Hlajenje diska

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151152 (866) TheJack
»

ventilatori za hlajenje sistema.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161438 (1107) Tomi

Več podobnih tem