» »

oc radeON-a

oc radeON-a

kllicker_ ::

mam radeON-a 8500le built by ati pa bi ga rad navil saj na verzijo 8500.
s kom naj navijam proc ? za rame sem vidu d gre s power stripom za procesor pa ne ? probu sem tut dl-jat radeonatorja sam noben ni delu? kje dl-jat tazga d zihr dela ?

tnx

Lucio ::

Najlažje ti je da kar bios zamenjaš pa je. Malo po netu poišči sej se najde takoj.
Moj R8500 Built by ATI dela lepo z modificiranim BIOSom na 300/300 (600), ima pa Hynix 3,6 NS rame gor.
Sicer gre tudi več, samo nima smisla ker se preveč greje brez dodatnega hlajenja (se mi ne da modificirat).

TESKAn ::

Za flashat je bila tema tle na STju tudi, kar precej dolga...uporabi search in poišči 'Radeon 8500LE' oziroma nekaj podobnega...je točen naslov ušel iz spomina:\.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

VASkO ::

poisci program radedit in si z njim shrani BIOS iz kartice, nastimaj frekvence na poljubno pol pa flashaj, nic lazjega. aja, najnovejsi powerstrip bi moral delovati tako za RAM kot za GPU, vsaj meni dela. je dobro, ce vsaj ves, na kaksni frekvenci je kartica stabilna, da ne bos trebal brezveze s flashanjem tega sprobavat

Clemento ::

poslji mi mail pa dobis vse potrebno!

klement65@volja.net
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

kllicker_ ::

meil : jost.potrpin@guest.arnes.si

drgač pa mislm na gpu dat crystal orb-a na rame pa hladilnik od celerona500. rama mam isto hynix kuk pa ne vem.drgač mi pa radeonatorja noče instalirat kr mu manjka datoteka instmsia.exe.

tnx

SuperHik ::

Tukaj klikni za info.

Cya l8r
Always look on the bright side of life; LIFE! You never saw my wife ...

kllicker_ ::

dela z radeditom sm probu. bios potegneš s karte ga modig+ficiraš pa nazaj flešaš pa dela. zdej morm sam hlajenje še zagotovit pol bom pa naviju.

tnx

kllicker_ ::

dons sm poštimu haljenje. na gpu sem dal crystal orb-a na rame pa na 8 kosu razrezan hladilnik od celerona 500. zdej pa mi povejte kuk ste vi to navil.

tnx

kllicker_ ::

dela mi na 275/275 čist lepo č dam pa na 300/290 (gpu/ram) pa u 3d-marki dobim za cirka 50 pik slabi razultat kot na original ??? kjere driverje pa je najbolj priporočliv met zdej pa s kje jih snet ?

tnx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon 9000

Oddelek: Navijanje
391317 (1056) The B
»

Navijanje R8500LE

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181352 (1136) Proximus
»

navijanje radeona9000pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
754504 (3721) c3R4R
»

Razocaranje 3dmark

Oddelek: Pomoč in nasveti
331627 (1224) ali3n
»

Za vse lastnike Herc. r8500LE! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
33018696 (11328) sharp

Več podobnih tem