» »

2 monitorja?

2 monitorja?

mico ::

mam en problem....namrec winsi mi zaznajo dva monitorja in jih tudi instalirajo, ceprav imam samo enega...seveda to upocasnjuje vse igre in vse...naprimer UT mi dela zelo stekajuce in na resoluciji 1024*768 pa 32 bitnih barvah 20 FPS povprecno v D3D nacinu...mam pa durona 800, 128 rama in Geforce 2 MX....to nekaj ni vredu in mislim da prav to da mi winsi zaznajo 2 monitorja...mislim halo - kje ste se to vidli? dva monitorja iz enga...lol...no, ce mogoce kdo ve v cem je fora bi ga lepo prosil za pomoc...hvala :'(

Loki ::

Pejt v nastavitvve zaslona, jezicek zahtevnejse (advanced) pa izklopi en monitor (izkusenj sicer nimam, ampak bi moral bii tam kaksen gumb ali checkbox).

mico ::

pa sej to sm naredu, sam stvar je se useen obupno pocasna....prej pred formatiranjem mi je na tej masini use fajn delalo....zdej pa ne vec :(

Alec999 ::

A je ksna moznost, da mas se eno graficno integrirano na maticni ?? Ce jo mas .. pol si jo njbrz pozabu izklopt v BIOS-u .. in tko ti pol Winsi zaznajo 2 monitorja

mico ::

ne. to namreč ni možno ker imam Abit KT7 Raid pa Geforce 2 MX...tak da ne vem več in nimam nobene ideje u čem je fora ;(

yjj ::

Ja, poznam ta štos, tudi sam sm se zajebaval. Probaj v Moj rač./pl./sistem izbrisati kar po vnovičnem zagonu pa ga instaliraj

mico ::

ja, ni bla u tem fora...hvala useen fantje...skratka zdej sem pogruntal...gor sem mel detonatorje 7.17 in igrce so delale tk kurcevo, pol ko sem dal pa leadtekove drajverje gor, sem pa vidu da lahk izklopim VSYNC, ceprav ne vem kaj je to...skratka v tem je bla fora za slabo delovanje....2 monitorja so pa tut detonatorji urihtali...z Leadtekovimi drajverji mam spet samo 1 monitor :))

gaso ::

Ampak jz bi pa vseen mel dva monitorja, fizicno mislm :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318314 (11830) Ursus
»

Flashanje Biosa

Oddelek: Pomoč in nasveti
8910 (725) Airskull
»

A gdo špila McRay 2 z Radeonom

Oddelek: Igre
141151 (905) radeon 7500
»

Matrox vs. nVidia

Oddelek: Kaj kupiti
252052 (1708) Daishi
»

Kera grafična je bolš?

Oddelek: Kaj kupiti
462660 (2054) _Mortal_

Več podobnih tem