» »

Kako priti do 50Hz osveževanja na Ati Rage2+

Kako priti do 50Hz osveževanja na Ati Rage2+

eraserr ::

Imam še en računalnik, ki ima zelo ubog monitor, to je 14 inčen star okoli 9 let in zadeva dela na 800x600 samo z 50 Hz. Rage2+ 4Mb pa mi ko nastavim 800x600 nastavi osveževanje na 60Hz in dobim popoln zmazek. Ali obstaja kakšen programček ali driver, da bi lahko nastavil na 800x600 50 Hz?
Aja še to na 512Kb grafični monitor dela na 800x600 50Hz, na Atiju pa ne.

HEKO ::

Boge tvoje oke! :(:(
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

HEKO ::

Kupi drug monitor! Vsak je bojši od tega!
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

eraserr ::

Ma ne sej ne bi vanj bulil, ker je za fotra, pa noče zaenkrat novga kupovat, se pa strinjam, da je precej škodljivo za oči :(:(

Uporabnik ::

kup novga fotra, da si kup nov monitor

mravla ::

nujno ga menjaj, da ne boš kasneje obžaloval.8-O
če ga poženeš, bo letel

alien-w ::

jap, buy new one! Sej niso tko dragi. Kvalitetnega 17 inčaraj dobiš že zelo poceni. Kšn Hansol al pa Samsung je cist ok! Ker 50hz je pa mal premal!!!

matevzm ::

Ce ne mores nastaviti z Windowsi (Display Properties - Settings - Advanced - Adapter - Lista All Modes, vsaj taka je pot v w2k, mislim da je v 9x podobno) poskusi s Powerstripom. Ce dela s to kartico ne vem, poskusi.

eraserr ::

Ma sej bo šel monitor kmal u smeti, fora je tko v tem, da ga zelo malo uporablja (10 min na dan, da mail pogleda), kadar pa ga, pa hoče met 800x600. Sej drgač pa nočm, da bi mel fotr kvadratne oči, samo trenutno je to začasna rešitev.

AvAkI ::

S programom ki se imenuje PowerStrip!:D

eraserr ::

Ja sej sem ga že pej mel, sam eno čudno verzijo, ki ni delala, sedaj mam novo verzijo, samo še kodo rabim, pa bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pinga mi cs 1.6...!?

Oddelek: Igre
372193 (1816) bam88
»

TV-OUT Grda slika:(

Oddelek: Zvok in slika
111663 (1315) Death Knight
»

res. na TV 800X600 = radeon 8500 = ?

Oddelek: Zvok in slika
141583 (1295) Lucio
»

Resolucija

Oddelek: Omrežja in internet
221390 (1175) Mr.Joker

Colin McRae 2.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
644105 (3445) Senitel

Več podobnih tem