» »

winXP in internet explorer

winXP in internet explorer

bodom ::

zio.
mam en problem z IE 6. ce recimo odprem stran v novem oknu, mi medtem ko zgledam eno stran, kar preskakuje med okni. tko, da sploh ne morm normalno brat ene strani, morm skoz klikat na prvo okno, da ga lohk do konca preberem:(
pa so podobni problemi, tud ce recimo gledam v raziskovalec, pa je obenem odprt tud IE in mi kar preskoci nanj, ceprav ga nism niti pogledu, kaj sele kliknu.:O
a bi blo mozno, da bi bla instalacija IE oz. winXP slaba?8-O
help please.
LP

CaqKa ::

pocakaj da se doticne si v ie dokonca nalozijo
ce pa ni to pa bo moral prit andrej pomagat

bodom ::

sej pocakam, pa se pol spet zacne zajebavat...
in kter andrej naj bi to znal zrihtat oz. pomagat?:))

andrej ::

a mas slucajno instaliran kak program, ki ti zajeda IE? Recimo za odstranitev bannerjev ali kaj podobnega?

bodom ::

kadar se mi je zacelo to pojavljat, sm mel instaliran sam IE 6...in nc druzga....
zdej pa nek probavam en program 'popup killer'...sam nima veze, ker se mi dogaja isto.:'( tud ce ga ne bi mel, bi blo isto...:(
pa pred 2 tedni, ko se nism mel ADSL mi je vse normalno delalo...8-O

andrej ::

hehe, da nisi kaj z neta fasal:O

Ziga Dolhar ::

To se je men parkrat zgodil... Iz jasnega neba...... Ampak samo za recimo par sekund, pol pa nič več... pa čez kakšen mesec zopet :]. (ista inštalacija Oken)

servo ::

OK!, ko smo že glih pri IE in XP - zakaj se mi občasno statusna vrstica kar skrije in jo moram potem ročno vklopit?

bodom ::

hja...lohk da bi kej fasal z neta, sam sm medtem ze formatiru disk...pa ponovno enkrat namestu se IE in glej ga zlomka...isti sh..:D
any advice...?

Ziggga: kaj pol svetujes sam ponovno instalacijo, ceprou ne pomaga?:(

Ziga Dolhar ::

Brodom: pravim, da je bla ista inštalacija oken :]. Ne vem, kaj bi naredu :].

AngelOfDeath ::

Privzeta nastavitev v windowsih (sux);((

AngelOfDeath ::

Sem prej pozabil še rešitev:

zaženeš ie --->>> tools --->> internet options --->>> advanced --->>> izklopit enable page transitions (pod browsing)

:D

Highlag ::

Servo nekatere strani pošljejo ukaz IE da to vrstico skrije.

bodom ::

AngelOfDeath: ej to k si ti reku, ni ucinka...sm dal disable...pa je isto:(
morda se kej druzga?
LP

servo ::

No, ja to vem, ampak meni se to dogaja ko imam odprtih več strani hkrati (tam nekje 7 in več) - tudi slo-tech...

BlackHole ::

AngelOfDeath, to ni prava rešitev problema (preberi kaj piše pod pomoč te nastavitve). Jaz sem tudi imel to težavo, ko sem namestil IE6 v WIN98, pa nisem imel nobenih čudnih programov instaliranih. Zelo zelo zoprna zadeva. Zdaj sem naredil clean install in v WIN 98 SE z IE6 nimam teh težav (zaenkrat).

bodom ::

jst mam winXP in IE6...in se mi ta problem pojavi ze, ko sta odprti dve okni:(
in se mi to pajavlja zdej ene 2 tedna...pa sm v tem casu ze enkrat formatiral cel sistem, pol pa se 2x clean install IE6...prej pa nism mel nikol problemov.
ne vem, ne vem...pocas mi ze zmanjkuje zivcev...ze pakiram kovcke, da grem na microsoft...se bomo pol hitro zmenli:D :D
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Terratec Cingery 600 in Sound Blaster live player 1024

Oddelek: Zvok in slika
141070 (967) All
»

Microsoft Office XP error

Oddelek: Pomoč in nasveti
61660 (1557) Lejj
»

XPji se ne zaženejo

Oddelek: Operacijski sistemi
312917 (2358) Paramedic
»

Uporaba varnostne luknje?

Oddelek: Novice / Varnost
221934 (1934) ChiefThunder
»

Kako v XP-je

Oddelek: Pomoč in nasveti
14932 (701) AngelOfDeath

Več podobnih tem