» »

TUŠ Mobil - za koga je to optimalno ?

TUŠ Mobil - za koga je to optimalno ?

Brane2 ::

Zadnjič sem ob obisku lokalne štacune šel milijontič mimo TUŠ Mobilea in se za spremembo ustavil tam.

Ogledoval sem si pakete itd in nikakor mi ni kapnilo, zakaj bi se kdo odločil za tole namesto T-2 ali česa drugega.

Solidnejše aparate imajo v paketih ene 2x precenjene, tako da ne vidim kako se splača iti v to.

Simptomatično se mi zdi tudi to, da sta me poskušala dva kekca v vlogi prodajalca nalagati na vsaki točki.

navaden UMTS sta mi poskušala prikazati kot HSDPA.

Ko sem povprašal po tem ali ress dobim N96 za 1€ še ob najcenejšem paketu 5-tka ( 5€/mes) in kako je to možno, je tip pritrdil in se samo nasmihal. Ko sem povprašal za "drobni tisk" pogodbe, ga nisem dobil na vpogled. Dajo ti ga samo, če misliš pogodbo podpisat.
Šele podrobnejši vpogled je dal vedeti, da mi mislijo N96 zaračunati bistveno dražje - ob bistveno dražjem paketu. Praktično 2x dražje, kot je naprodaj zunaj.

Vsaj meni se zdijo te tipi kot težki nategovalci in me zanima, kdo se odloča zanje...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Dr_M ::

Najceneje ni nujno najbolj ugodno >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bond007 ::

Vsaj meni se zdijo te tipi kot težki nategovalci in me zanima, kdo se odloča zanje...

Tisti, ki točno vejo kaj hočejo (in to tudi dobijo) in tisti, ki so preneumni, da bi si prebrali pogodbo, preden jo podpišejo... Slednji ponavadi vidijo samo ugodno ceno telefona, čez par mesecev pa jamrajo, kako so jih nategnili.
Primer: Fotr je kako leto nazaj šel na tuš 50, uzel je htc diamond za 1€ (prodano takoj naprej za 400€), cca vsak drugi mesec pa tudi pokuri teh vključenih 1000 minut (povprečje je okoli 800 minut na mesec), prej je na mobitelu plačeval cca 120€, na simobilu cca 80 in zdej na tušu 50€. Uporablja pa skoz mobitel omrežje na tušu...

Brane2 ::

Sem šel pogledat T-2jev cenik ibn teh EUR50 se niti ne zdi tako poceni...

O.K. Če žgeš veliko minutažo, potem mogoče ni napačno da greš v deal in dobiš še telefon za EUR1 ampak prav zlahka se ti zgodi, da dobiš to pa še kaj skozi manjše stroške...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

IceIceBaby ::

Jaz sem ravno za firmo kupil telefone. Vzel sem tudi en simobil paket za 60EUR v katerem imaš 1000 min. v vsako omrežje brezplačno. Torej, 1000 min v stacionarna omrežja, 1000 v mobitel itd. Tuš ima za 50EUR vključenih samo 1000 min.

Brane2 ::

No, najbrž imajo kaj solidnega- le zanima me kaj.

Tako na uč bi znali biti zanimivi recimo najcenejši paketi 5EUR, ki že imajo neko minutažo.

Pri T-2 je 4EUR samo naročnina, čeprav verjetno tisti 1EUR ekstra pokrije tudi minutažo -če ni kakega drobnega tiska in tistih EUR5 ne všteva fiksne naročnine...
On the journey of life, I chose the psycho path.

fosil ::

V tistem paketu za 5 EUR je že vključenih 50 min pogovorov kamorkoli.
V paketu za 10 EUR imaš pa 100 min pogovorov.

Za male porabnike je to sigurno najbolj ugodna varianta.
Tako je!

Brane2 ::

No, ja. Minuta je po T-2jevem ceniku od 0,009 do 0,0125EUR.

Tisti 1EUR razlike ti pri T-2 kupi od 80-110 minut...

Pri EUR10 in dražjih paketih je stvar še slabša: EUR10 pri T-2 pomeni EUR4 naročnine in EUR6 za minute, kar pomeni tako približno 500-650 minut...

Ni pa variante za telefon za 1EUR ob vezavi...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

fosil ::

Minuta pri T2 je 0,09 (pazi na nule).
Tako je!

Brane2 ::

Res. Ampak za veliko večino omrežij je EUR0,0125.

Le za par mobilnih je EUR0,09, v sklopu T-2 pa je zastonj.
On the journey of life, I chose the psycho path.

fosil ::

Vsa mobilna omrežja so 0,09.
T2 uporabnikov pa ni ravno velik.
Pri tušu so recimo klici v mobilna omrežja 0,08 zdej po ta novem.

Drugače pa imaš pri Tušu še eno varianto.
0 naročnine in seveda nič vključenih pogovorov.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

preem ::

0.09 v mobilna omrežja na minuto?

torej 500 minut * 0.09 = 45EUR

plus naročnina

plus vse ostale bedarije, sms, mms, klici v ostala omrežja

pri tušu pa imam 30EUR za 500 minut, 300 smsov, 30 mmsov v VSA omrežja.

kdo je zdej cenejši?

pa ja, telefon za 1EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: preem ()

jl ::

Pa dobr, ti bi za 5EUR mesečne naročnine, ki že vklučuje 50 minut pogovorov hotel še telefon, ki je v prosti prodaji več kot 500EUR... Seveda, da ti ne bodo subvencioniral takega telefona pri najcenejšem paketu, čista logika 24 mesecev + 5EUR -> od tebe dobi operater 120EUR, pri čemer pa ima seveda tudi stroške (SIM kartica + porabljena minutaža pogovorov).
Tukaj ne gre za nek drobni tisk ampak za čisto zdrav razum... še dobro, da se ti je prodajalec le nasmihal. Drugače pa, noben operater ne ustreza vsem, uporabnik pa se bo odločil za tistega, ki je za naravo njegovih klicev najugodnejši. Mimogrede, jaz imam osebno številko na Mobitelu, ki je praktično ne uporabljam več (le še preusmeritev na službeno) in imam računa za to 'neaktivno številko' 10EUR (naročnina+tistih nekaj klicev, ko me še vedno ljudje kličejo na staro števiko), sestra pa je z zamenjavo operaterja kar dosti prihranila (prej Simobil, mesečni račun okoli 90-100EUR, sedaj Tusmobil paket 25, račun 30-35EUR).

Brane2 ::

Nehi srat.

Seveda bi hotel. To še ne pomeni, da imam pravico to zahtevat.

Lahko pa to pričakujem, če mi prodajalec to zatrdi, a ne ?

Tvoji ostali argumenti - zeh....
On the journey of life, I chose the psycho path.

Yaqwsx ::

to da je tvoja sestra dobla na simobilu 100EUR racun dokazuje samo njeno neinformiranost ker za 60EUR dobis na simobilu 1001min v simobil 1001min v druga mobilna 1001min v stacjonarno 1001sms itd..

Brane2 ::

Sploh pa, namen threada ni bil flamewar, ampak nekje informativno iskanje močnih in šibkih strani ponudbe posameznih ponudnikov.

Pri Tušu so to očitno poceni paketi, vse ostalo se vsaj meni zdi manj privlačno.

Pri T-2 je to HSDPA, možnost flat-ratea za EUR10, zastonj klici v okvirih T-2, poceni klici v fiksno omrežje itd...
Mogoče minus pa to, da ni tipov vezave za EUR1. Pri T-2 pač ni vezave...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Yaqwsx ::

ta flat rate velja samo tam kjer ma t2 pokrito s signalom, pazi to ce gostujes v mobitel omrezju nevelja

Brane2 ::

V mobitel omrežju itak ni prenosa, niti UMTS...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Yaqwsx ::

no pa tuš mobil se mi nezdani sploh tak ugodni...
npr za 15EUR dobis na tušu 100min
za ta denar dobis na simobilu 1000min v simobil pa 200min v druga omrezja pa 1001sms
na mobitelu tud dobis 1000min v mobitel pa 200 v druga omrezja in 1000sms

tak da ta paketa se mi zdita najbol privlaca pol se samo odlocis al vec klices v mobitel al simobil.. pa se telefoni so na simobilu dosti cenejsi kot kjerkoli drugje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yaqwsx ()

sthep ::

Tuš je zame optimalen. Ubistvu na mesec ne plačam nič!!

Stvar je sledeča, če imaš tuš kartico in kupuješ v tušu (pri meni je tako da starši kupujejo v tušu, se na mesec na tisti kartici nabere za 30-40min). Če poznaš še koga, ki kupuje v tušu je to še ena kartica mesečno po 30-40min). Kartico vežeš na mobitel z neko številko, ki jo vtipkaš v telefon (podobno kot polnjenje mobi kartice). No, in delaš tako en mesec imaš eno, v drugem mescu daš drugo. Na tej drugi se nabere 2X40min, in naslendi mesec spet prvo, ki ima 2X40min. Se pravi 80min na mesec zastonj.Zato se tuš splača:)
E6750@2,66MHz //asus 8800gts 320mb//patriot 2X1024 MB //Pinnacle TV tuner

Brane2 ::

To je kul. Čeprav pri meni tega ni. Od tistih svojih nakupov sem dobil minuto ali dve.

Sem šel gledat na www.tus.si in po uni tabeli izpade, da je za minute fajn opravljat čimveč malih nakupov.

Ni nevemkaj, bi pa znal biti odločujoč plus za nekoga...
On the journey of life, I chose the psycho path.

sthep ::

Da bi kupoval v tušu zaradi minut se nikakor ne splača. Če pa jih lahko dobiš spotoma je pa to kar lepa rešitev. Sploh za take uporabnike, ki ne kličejo veliko.
E6750@2,66MHz //asus 8800gts 320mb//patriot 2X1024 MB //Pinnacle TV tuner

T0RN4D0 ::

Hm, svojčas so ti še podaril letno zalogo mleka (liter na dan) za 5€ ali 10€ na mesec (ne vem več). Poleg tistih nekaj minut, in še poleg tistih ki se ti na kartici nabirajo. Če hodiš vsakodvnevno v tuševo trgovino se potem splača. Če drugega ne je že mleko stane več kot naročnina (moraš pa vsak dan v tuševo trgovino :\ )
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

jl ::

Nehi srat.

Seveda bi hotel. To še ne pomeni, da imam pravico to zahtevat.

Lahko pa to pričakujem, če mi prodajalec to zatrdi, a ne ?

Tvoji ostali argumenti - zeh....


Dvomim, da ti je prodajalec zatrdil, da v paketu za 5 eurov dobis subvencionano Nokia N96 za 1 euro. Tudi nisem še imel sreče, da bi šel na BMW in bi mi za ceno BMW serije 1 ponudili serijo 7. Plakati marsikaj prenesejo, poglej si recimo reklamo za Kio Ceed...9990 eurov (na sliki je model z ALU platišči večjih dimenzij), potem pa preveri kaj dobiš za ta denar...volan pa štiri gume, za nek 'normalno' opremljen model si pa takoj na 14k eur. To ne pomeni, da ne dobiš Kie Ceed za slabih 10k, ampak pod določenimi pogoji. Enako je tukaj, N96 pod določenimi pogoji ;)

@Yaqwsx; kot vem, takrat tega paketa še ni bilo, kakorkoli 60eur še vedno ni enako 30euro (plus, da včasih ne porabi niti zakupljenih minut zaradi dodatnih minut pri nakupu v trgovinah Tus) ;)

Brane2 ::

Osnova tvoje izjave je torej dvom o dogodku, kjer te itak ni bilo zraven...

Da bi trgovec koga nategnil ?!?
Neee, to je nemogoče!
On the journey of life, I chose the psycho path.

OChack ::

Jaz sem ravno za firmo kupil telefone. Vzel sem tudi en simobil paket za 60EUR v katerem imaš 1000 min. v vsako omrežje brezplačno. Torej, 1000 min v stacionarna omrežja, 1000 v mobitel itd. Tuš ima za 50EUR vključenih samo 1000 min.

ja sj tuš ma tud 1000 minut "brezplačnih" v vsa omrežja za "samo" 50€ kar je 10 manj od simobila :)
ok še cenik od T2:
Mesečna naročnina - govorne komunikacije 4 EUR
Klici v T-2 mobilno in fiksno omrežje brezplačno
SMS sporočilo 0,05 EUR
MMS sporočilo 0,05 EUR
Klici v omrežje nacionalnega operaterja 0,0125 EUR
Klici v omrežje Mobitela 0,09 EUR
Klici v najbolj klicane tuje države (fiksna omrežja) 0,04 EUR
Mesečna naročnina - podatkovne komunikacije 10 EUR

torej klici v mobilno omrežje so 0.09centov torej za 1EUR ekstra dobiš 11 minut in ne 110 minut
zanimiv je klic v Telekomovo omrežje, ko sm preveril gre menda za napako tiskarsko in je cena 12,5 centov, ostalo bo držalo

sicer men tuš dela kr vredu, se ne pritožujem pretirano, razn mal se nj še potrudjo z pokritostjo da ne bo tok prekinjanj med vožnjo, ker Mobitel pač noče vklopit soft handlinga met tuš in lastnim omrežjem, tako da vendo dol vrže ....upam da porihtajo to
Int€l inside, IDIOT Outside

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OChack ()

OChack ::

Nehi srat.

Seveda bi hotel. To še ne pomeni, da imam pravico to zahtevat.

Lahko pa to pričakujem, če mi prodajalec to zatrdi, a ne ?

Tvoji ostali argumenti - zeh....


neizobraženi prodajalci jebiga, tud klicni centri razne bučke kvasjo ko za kaj pokličeš ;)
Int€l inside, IDIOT Outside

Brane2 ::

Ko vse preračunaš, je tudi UMTS tarifa kul pri TUŠ Mobileu,. Škoda le da ni HSDPA in da je vse skupaj še eksperimantalno. In da ni flat-rate variante.
On the journey of life, I chose the psycho path.

jl ::

Osnova tvoje izjave je torej dvom o dogodku, kjer te itak ni bilo zraven...

Da bi trgovec koga nategnil ?!?
Neee, to je nemogoče!


Osnova tvoje izjave pa je dogodek, kjer si bil zraven ti in prodajalec, ki pa na tem forumu/debati očitno ne sodeluje... ;) Seveda ne bi bil prvi trgovec, ki bi koga nategnil, ampak, da navežem nazaj na primer BMW, prodajalcu bi lahko zastavil dva vprašanja:
1. Ali dobim BMW 730 za 25.000 eurov?
2. Ali dobim BMW za 25.000 eurov?
Dva tako podobna vprašanja, pa čisto kontra odgovora...;)

Brane2 ::

NImam nič proti temu,d a bi prodajalec sodeloval v debati.

NI pa to zahtevano. je čisto povsem poštena, tudi če ostane na nivoju podanega naslova.

In glede BMWja:

Malo težko je dvoumno razumeti vprašanje "koliko stane TA BMW, če takrat, ko sem ga postavil, SEDIM v njem, trgovec je pa zraven mene, se ti ne zdi ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

jl ::

NImam nič proti temu,d a bi prodajalec sodeloval v debati.

NI pa to zahtevano. je čisto povsem poštena, tudi če ostane na nivoju podanega naslova.

In glede BMWja:

Malo težko je dvoumno razumeti vprašanje "koliko stane TA BMW, če takrat, ko sem ga postavil, SEDIM v njem, trgovec je pa zraven mene, se ti ne zdi ?


Torej si držal telefon v roki in vprašal prodajalca "koliko stane ta telefon". In odgovor je bil 1 euro. V čem je torej težava, povedal ti je najugodnejšo varinato. Tudi če vprašaš prodajalca BMWjev, koliko je cena BMW 7 ti bo rekel 80k euro (nek osnovni model), in ne 150k (dražja opcija).
Kot pravim, ne verjamem pa ti, da je bilo tvoje vprašanje "Koliko stane ta Nokia N96 v paketu za 5 eurov" in da je prodajalec odgovoril "1 euro".
In kako je lahko debata poštena le z vidikom enega od odeležencev...če bi bilo tako, verjetno ne bi obstajal "fenomen" sodni zaostanek.

Brane2 ::

Ne. držal sem telefon v roki in vprašal,e či sravilno razlagam, da dobim N96 za EUR1, če se vežem na tistih 12 mesecev, tudi na najcenejši paket.
Odgovor je bil DA.

Na vprašanje "kako je hudiča to možno" sem dobil smeh.

Nakar se je ob branju prospektov in pogojev v nekem pamfletu izkazalo, da to ni res ( med tem, ko sem čakal v vrsti na blagajni TUŠa).

Šel sem preverit v TUŠ Mobil in dobil odgovor, da N96 niti slučajno ne dobim za 1EUR ob najcenejšem paketu.


Kot pravim, ne verjamem pa ti, da je bilo tvoje vprašanje "Koliko stane ta Nokia N96 v paketu za 5 eurov" in da je prodajalec odgovoril "1 euro".
In kako je lahko debata poštena le z vidikom enega od odeležencev...če bi bilo tako, verjetno ne bi obstajal "fenomen" sodni zaostanek.


Pa saj te ne rabim kot najvišjega razsodnika. Te teme nisem odprl v pričakovanju končne sodbe s tvoje stani ampak s ciljem dobiti več podatkov.

V skladu s tem me tvoja ocena verjetnosti sploh ne zanima, podatke ki sem jih iskal, sem pa od koristnih članov ST dobil...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

NavadniNimda ::

Jaz sem ravno za firmo kupil telefone. Vzel sem tudi en simobil paket za 60EUR v katerem imaš 1000 min. v vsako omrežje brezplačno. Torej, 1000 min v stacionarna omrežja, 1000 v mobitel itd. Tuš ima za 50EUR vključenih samo 1000 min.

ja sj tuš ma tud 1000 minut "brezplačnih" v vsa omrežja za "samo" 50€ kar je 10 manj od simobila :)
ok še cenik od T2:
Mesečna naročnina - govorne komunikacije 4 EUR
Klici v T-2 mobilno in fiksno omrežje brezplačno
SMS sporočilo 0,05 EUR
MMS sporočilo 0,05 EUR
Klici v omrežje nacionalnega operaterja 0,0125 EUR
Klici v omrežje Mobitela 0,09 EUR
Klici v najbolj klicane tuje države (fiksna omrežja) 0,04 EUR
Mesečna naročnina - podatkovne komunikacije 10 EUR

torej klici v mobilno omrežje so 0.09centov torej za 1EUR ekstra dobiš 11 minut in ne 110 minut
zanimiv je klic v Telekomovo omrežje, ko sm preveril gre menda za napako tiskarsko in je cena 12,5 centov, ostalo bo držalo
Kje si to preveril?

Klic v Telekom fiksno (iz mobilnega in fiksnega T-2 omrežja) je točno en cent in četrt, torej 0,0125 Evra (bivše tri Tolarje). ;)

Hkrati je T-2 najcenejši tudi zato, ker ima vedno sekundni interval (tudi pri klicih, ki so krajši kot recimo 15 sekund).

Zgodovina sprememb…

Yaqwsx ::

j! sej nisem s tem hoto povedat da je ceneje kot paket za 25 na tušu ampak sem bil bol ogorcen kak lahko dobis 100EUR racuna na simobilu. sej ma simobil tud druge pakete npr. za 15EUR 1000sms 1000min v simobil pa 200v druga

OChack
ti pa nemores primerjat tistega 50EUR paketa na tušu ko mas vse skup 1000min s simobilovim za 60EUR ko mas posebej 1000simobil 1000 stacjonarno 1000 druga mobilna, torej 3000 skupaj ;)

sej pravim slabo ste informirani glede paketov ;)

OChack ::

my bad :)
ja brane2 če su uprašu če se da dobit za 1EUR tist mobitel pol je kr prov odgovoru (relativno) če uzameš kakšn biznis 70 paket al bokve kaj:)
Int€l inside, IDIOT Outside

zzitop ::

Še jaz bi malo pokomentiral:

Zagotovo je Simobil s svojimi 60 EUR in 3003 minutami bistveno cenejši od Tuša z 1000 min za 50 EUR. Povrhu vsega je Simobil tudi kvalitetnejši.

Ampak ne pozabimo: to oboje so zakupljene minute. Ponavadi pa se uporabniku število minut iz meseca v mesec močno spremijna. Kaj šele, da bi vedel, koliko minut bo porabil čez recimo 22 mesecev (Aneks s telefonom za 1 EUR se pri Tušu ponavadi podpiše za 24 mesecev).


Glede T2 bi rad malo pokomentiral, namreč, veliko podatkov je bilo zelo netočnih. Sam sem namreč naročnik mobilne telefonije pri T2, stvar lepo deluje s par izjemami, cene so zares ugodne, da ne govorimo o obračunskem intervalu, ki je sekundni. T2 je edini, ki obračunava po sekundah. Za razliko Tuš računa po 30 Sekundnih intervalih. Velikorat kličem na kratko, do 10 sekund in tudi plačam do 10 sekund. Na Tušu bi moral pol minute.


Podatki, ki jih je navedel NavadniNimda pa so točni.

Naj popravim še nekaj: Kadar si kot T2 naročnik, v Mobitelovem omrežju si lahko tudi v UMTS in prav tako deluje Video telefonija.
In tisto za klice v stacionarno Telekom in SIOL ni napaka. Res stane le 1.25 centa na minuto, pa še po sekundah se računa.

Torej velike prednosti: Klici v vse T2 mobilne in stacionarne številke popolnoma brezplačni. Klici v Telekom in SIOL praktično brezplačni. sekundni obr. interval. Da ne govorimo o klicih v tujino, kjer pa je v primerjavi z ostalimi tudi za faktor 20 ceneje. In tudi tu velja sekundno obračunavanje.

Naprimer klic s T2 na Tajsko v mobilno in stacionarno omrežje stane 4 cente/min. S Tušmobila pa stane celih 1,0080 EUR. in če kličeš minuto in 7 sekund naprimer, boš pri Tušu plačal 2.016 EUR. Pri T2 pa 0.0447 EUR. Za minuto je T2 za faktor 25 cenejši. Pri minuti in 7 sekund pa kar za faktor 45. To pa je res razlika.


Sicer pa še malo o Tušu:
http://blog.mojmikro.si/2009/08/26/se-z...


Seveda bodo drugi govorili, kako je tuš zelo dober, spet drugi, kot sem recimo jaz, kako je slab. Z mano se zelo strinja tudi moj sosed in njegova žena, ki sta naročnika Tuša. Žal s pogodbami. In komaj čakata, da se iztečejo in bosta lahko šla drugam. Prerpičali pa so ju s telefoni par evrov. Kakšno napako sta naredila.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zzitop ()

ahac ::

Zaradi česa pa nista zadovolnja?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

zzitop ::

Predvsem je problem s signalom. Velikokrat ga vmes prekinja. Zato mora imeti ročno nastavljeno na Mobitel. Vendar pa Tuš v LJ to izklaplja.

Problem je z administracijo. Plača položnico, potem mu izklopijo izhodne klice, kot da ni plačal. Potem je moral plačati še vklop, katerga denarja pa ni dobil nazaj, čeprav jim je dokazal, da je položnico že plačal.


Poznam človeka, ki ima podjetje in je hotel malo prihraniti in tako šel na Tuš, vzel telefon, podpisal za dve leti... In bil zaradi tega občasno z dve uri nedosegljiv. Ne kjerkoli - Sredi Ljubljane.
Zato je bil prisiljen plačati pogodbeno kazen in šel nazaj na Mobitel. Rekel mi je, kaj mi bo, če prihranim tistih 10 EUR, potem pa imam zaradi nedosegljivosti velike zgube na podjetju. No, to podjetje sodeluje ravno z mobilnimi operaterji (S Simobilom in T2 ne). Pač pa z Mobitelom in Tuš....
In pravi, da z Mobitelom se da, na tušu pa že ko tja prideš, vidiš, kakšni amaterji so. Simobila pa ni mogel komentirat, ker ima za to storitev lastno službo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tušmobil DA/NE? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16527391 (17006) Reycis
»

Tušmobil paketi vs. Mobitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5811496 (8850) Lonsarg
»

menjave mobilnih operaterjev

Oddelek: Mobilne tehnologije
254095 (3604) Lonsarg
»

APEK: Poročilo o razvoju trga elektronskih komunikacij za četrto četrtletje 2008

Oddelek: Novice / Ostale najave
354991 (3336) techfreak :)
»

Tretji operater mobilne telefonije: Tuš mobil

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
4710503 (5142) neres

Več podobnih tem