» »

Pozna kdo vitacell?

Pozna kdo vitacell?

ddeben ::

Že kr nekaj časa iščem ohišje za motorolo v3 in zdaj sm končno našel enega ponudnika - vitacell toda se človek oz. trgovina na email ne odzove...Pozna kdo osebno upravnika te trgovine, ker bi nujno rabil tisto ohišje in še ene par stvari zraven. Ima kdo že izkušnje s to trgovino? :)
  • odklenil: volkec ()

ddeben ::

Potem bom pa takole vprasal - kje dobit ohisje zlate barve za motorolo v3 ?

mihec87 ::

Izkušnje so takšne da sem pri njih kupoval ekran za nokio 3650 in mi je reku da nima in bo dobu cez 1 teden in ta teden se je vlekel nekje 1 mesec..S tem da je vsakic ko sem poklical rekel da dobi ne vem konec tedna al pa na zacetku naslednjega tedna..

cortez ::

kliči na elektrotehno elzas pa vpraši koliko pride ohišje.

jst ti lahko zrihtam nedeluočo motorolo v3 črne barve-pač za rezervne dele.

;-) ::

vitacell je aktiven tud na tem forumu:D Jaz sem kupil že par telefonov od nega...zadovoljen.

matjash ::

Kupil samsunga pri njemu, mi je naložil tudi novi firmware s slo meniji - ker je bil telefon italijanski in brez teh.
... bolje pozno kot nikoli.

VITACELL ::

Med vikendi ne berem pošte.
Včasih se določen artikel ne dobi ali dlje traja.
V3 gold ohišij je zmanjkalo
Na Slo-techu nam brišejo oglase zato kliknem bolj poredko sem
vitacell@gmail.com 040 959923

V-i-p ::

Vitacell, ali mi lahko mogoče zrihtaš za dobro ceno 2gb, še raje pa 4gb usb ključ bi ga kar nujno rabil. Če imaš kaj ugodnega, prosim PM. Hvala. Zadnjič mi je kolega javil, da imajo v Leclercu 4gb za 25€, pa je žal pajsnil zadnjega :(
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

qwyx ::

Pri njih sem kupil DSTT kartico za NintendoDS in ustrezno MicroSD kartico. Zadeva seveda ne deluje. Zato previdnost!!!

;-) ::

ja prvo probaj reklamirat, to se ti lahko naredi pri vsaki trgovini, potem pa se oglašaj.

Že pred letom 2007 sem kupil par telefonov pri njih, do sedaj pa še dodatne 3 se mi zdi, ker so bili enostavno ceneje in vedno je vse bilo ok.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prejemanje denarja na paypal

Oddelek: Loža
2213735 (12175) fosil
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512424 (8593) Azrael
»

Letos prodanih že 10 milijonov iPhonov? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
10514935 (10711) techfreak :)
»

motorola v 360!

Oddelek: Mobilne tehnologije
482861 (1469) schranzek
»

Kateri UMTS telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
313179 (2471) PaJo

Več podobnih tem