» »

Kako začeti pogovor ?!

Kako začeti pogovor ?!

««
5 / 12
»»

SmeskoSnezak ::

Seveda, samo tega pač nikol nevš vedo, ker pač nimaš ženskih prijateljic.

Kak si si bogi :P
@ Pusti soncu v srce... @

mare_ ::

(In kaj je razlika med kolegico in frendico? :))

;-) ::

kolega naj bi v najstniškem žargonu pomenlo občasni spolni partner

mam prav?

T-h-o-r ::

meni je kolegica punca s katero sem hodil, zdaj sma pa še vedno frenda :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

BigWhale ::

perci, a lahko razlozis zakaj se nek platonski odnos ne bi mogel razviti med moskim in zensko?

jype ::

Ker njemu ne uspe :)

;-) ::

Jaz mam sosedo, ki sma res dobra prijatelja, preživela sma skupaj otroštvo, osnovno šolo in srednjo, vse počitnice in skoraj vsak dan se vidma itd. Res v dobrem in slabem. Ne razumem zakaj nebi mogo met z žensko takega odnosa kot z moškim.

Oziroma pri meni je tako da mislim da so ženske lahko boljše prijateljice. Lih obratno kot perci;)

world ::

Torej

Stvar je

taka

Danes v šoli ( hodim namreč v Italijo ;)), sem z prijateljem med odmorom šel do njenega razreda, in pol smo se enih par minut gibali tm nekje okol njih.Nakar sm le zbral pogum in stopu do nje :)).Verjetno sm izpadel kot en bedak(upam da ne).Namreč, jezik se mi je zapletal neki sm jeclal, gledu nism prow kej dost v oči, oziroma se sploh ne spomnem.Uglavnem govoru sm znjo.In nevem kaj me je prjelo, uglavnem, sm jo kar direktno prašu za msn !!?? :|Pol mi ona reče da ga nima ( zdej pa nevem kaj je mislila s tem, mogoče ga "nima" zato ker me še ne pozna?).Jst pol rečm ok no uredu.In se predstavim pol se mi še ona.In grem.
Uglavnem, nism imel slabga občutka po tistem ko sm govoru znjo.Na srečo je bila blizu nje samo ena prjatlca, in je bla zadeva malo lažja.Prav tako sm izvedel, da ona sploh ni Jasna, ampak nekej drugega.In tega se sploh ne spomnim ;(.Uglavnem resnično drži trditev, da moški poleg lepe punce izgubi vso pamet, ki jo ima.
_________


Nato pa je sledilo presenečenje pred šolo.Ko sm se jst odpravlju domov s skuterjem, sm zagledu njo pred šolo z enim tipom, k sta si lih neki za roke držala 8-O.Ubistvu se nista držala, ampak kao pozdravla, zeloo " zagreto".Zdej nevem kdo je to. Dvomim da je njen fant, ker če bi bil bi bla verjetno onadva med odmorom skupi, mogoče je en sošolc njen, s katerim se dobro razume.

Uglavnem, zdej sm prow žalosten in hkrati vesel.V ponedeljek bom še enkrat stopil do nje, da zvem njeno ime, katerega sm pozabu in mogoče bova malo razvila debato.Ampak tole z tistim fantom me je prow vrglo na tla.

Upam da ni kej več kot le sošolc :8), s katerim se dobro razume.

ajde
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

koyotee ::

lol, prej kot za msn bi jo vprašal za pijačo, mislm, vsak normaln bi no.
do tipa pa sam stopi in ga vprašaj, preden mu skačeš v zelje.
srčno upam, da ti ne odpove internet, ker pol si pečen :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

world ::

ah, nebom pečen ne.

Zdej si bom cel vikend belu glavo z tistim tipom. Lahko da ni popolnoma nič, lahko pa je lih obratno.
kdo ve
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

Blinder ::

Sem reku jaz, da lepotičke niso same XD
Če ima fanta to ni ovira. Samo ona te lahko skensla, njen tip pa ti nima kaj ti ukazat.
Glede tega, da nima msn-ja, mogoče laže. Itak punce nimajo poguma za rečt "nočem ti dat msn-ja".
Si pa talent, da si pozabil njeno ime =D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

ABX ::

ah, nebom pečen ne.

Zdej si bom cel vikend belu glavo z tistim tipom. Lahko da ni popolnoma nič, lahko pa je lih obratno.
kdo ve


Italijani so komunikativno dosti bolj odprti kot Slovenci, za njih se objemat in poljubit je nekaj popolnoma naravnega. V Španiji recimo, ko ti predstavijo punco se spodobi da ji daš roko ter poljubiš na levo in desno lice. In poljub ni omejen samo na prvo spoznavanje ampak je popolnoma normalno da se zgodi vsak dan ko se pozdraviš.

Pozabi Slovenske pristope in obnašanja, ker nimajo nobenega smisla. In punco se osvaja z telesno govorico, ne z besedami. Punce je ogromno, zakaj se omejevat na eno, flirtaj z vsemi ki so ti prijetne.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

world ::

Ja sej nekej se mi svita.Veš kaj je blo.Je bla gužva in nism dobro slišu njenga imena.

Dvomim da je njen fant, al pa karkol takega.Ker če bi bil bi verjetno bil z njo tudi med odmorom ane ? Pa ga ni bilo nikjer takrat.Mogoče sta si samo kaj izmenjala,( kakšen predmet) ampak močno dvomim v to.

Ubistvu se počutim zelo čudno.Ampak res zelo čudno.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

ABX ::

Ja sej nekej se mi svita.Veš kaj je blo.Je bla gužva in nism dobro slišu njenga imena.

Dvomim da je njen fant, al pa karkol takega.Ker če bi bil bi verjetno bil z njo tudi med odmorom ane ? Pa ga ni bilo nikjer takrat.Mogoče sta si samo kaj izmenjala,( kakšen predmet) ampak močno dvomim v to.

Ubistvu se počutim zelo čudno.Ampak res zelo čudno.


Kot vidiš sam ne veš kaj je govorila, ampak vseeno te je popolnoma očarala. To deluje na isti način na punce. Ona te je naredila svojega, brez odpret ust.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

world ::

Mah nevem jst.U pondeljek bom spet šel do nje in jo vprašal za ime.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

ABX ::

Mah nevem jst.U pondeljek bom spet šel do nje in jo vprašal za ime.


Ne forsiraj, to je tipična napaka. Prvo moraš jo pripravit na tvojo prisotnost in počakat za njen pozitiven znak da se ji lahko približaš.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

world ::

In kakšen je ta pozitiven znak ?
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

ABX ::

In kakšen je ta pozitiven znak ?


Sem ti dal link do gradiva na prvi strani.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

world ::

Torej nej jo zdej par dni samo pozdravljam itd... ?
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

ABX ::

Da, osebo moraš navadit na tvojo prisotnost. Če obvladaš lahko vse to narediš v parih minutah, če imaš težave rabiš kakšen dan. Ampak ne glede na to so pravila igre ista.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

jype ::

world> In kakšen je ta pozitiven znak ?

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: jype ()

world ::

Nevem zakaj ampak počutim se tko čudno da je groza.Sploh ne morm opisat.

Če se tisto pred šolo nebi zgodilo bi biw zdej vesel, tko pa... bom vesel ko bom ugotovil kdo je tisti tip.

In, ko sm stopil do njih dveh, sta me " sprejeli", mislim se nista nč smejali al pa kej tko.Bomo vidli u pondelk, ko bom šow še enkrat do nje.Ajej.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

Blinder ::

Citiram iz unega linka o flirtanju na prvi strani:

At 4 ft (about two small steps away), you are on the borderline between what are known as the 'social zone' (4 to 12 ft) and the 'personal zone' (18in to 4ft).

If you receive a positive response at 4ft, move in to 'arm's length' (about 2ft 6in).


To me spominja na tiste F22 raptor & co, kjer ko prideš na določeno razdaljo lahko ustreliš missle =D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

vorantz ::

Ah...preveč analiziraš
Bolj kot razmišljaš o vsem tem bolj se ti bo zdelo, da je tisti tip bil njej obljubljen za poroko že ob rojstvu :P

jype ::

Preveč si ženeš k srcu. Deklice sploh poznaš ne. Če je res lepa, boš vedel šele čez nekaj let.

Predvsem bodi spoštljiv in iskren. Če je deklica nezrela, ne bo vžgalo, če si ji pa všeč in te ima rada, je to lahko uvod v dolgo in polno razmerje.

world ::

Pa tisto glede msn-ja me tudi malo muči. Mogoče ga res nima, ker če bi si izmislila da ga nima nebi tako hitro odgovorila, kot je sicer.Tko da mogoče ga res nima.

Je pa preveč lepo dekle in kako pri hudiču nej vem če sm ji ušeč ?
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

jype ::

world> kako pri hudiču nej vem če sm ji ušeč ?

Če moraš to vprašat, potem ji (za zdaj še) nisi. Pa ne tega jemat kot da te ne mara - saj te sploh še ne pozna!

Če je res tako lepa, potem, hja... Je pričakovati, da se bo vanjo zagledalo precej več dečkov, kot jih bo ona sploh opazila.

Pa seveda: This thread is worthless without pics!



Da ne bi slučajno njenih slik limal po internetu! To se (brez eksplicitnega dovoljenja) ne dela, niti kadar nisi zaljubljen v deklico!

world ::

Tega sploh nisem nameraval narediti(glede slik).Seveda da nebom lepil njenih slik po internetu.

Pa mislim da je mela nasmeh na obrazu, ko sm govoru znjo.Pa nevem če to kej pomeni.Pa ni bil nasmeh tiste vrste, da se mi posmehuje.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

BigWhale ::

A se sploh kej spomnis? :>

K ne ves a se je nasmehnila, ne ves kako ji je ime ... ... da naus v ponedeljek k napacni stopil! ;)

jype ::

world> Pa mislim da je mela nasmeh na obrazu, ko sm govoru znjo.Pa nevem če to kej pomeni.Pa ni bil nasmeh tiste vrste, da se mi posmehuje.

Vzami dopust, al pa bolniško.

Tolk časa, da te mine histerija, potem pa spet pojdi k njej in jo vprašaj, če se te še spominja. Da ti si tisti jecljavec, ki je prišel ob začetku šolskega leta, pa da si mu bla tolk všeč, da sploh ni znal povedat, kaj ga matra.

Če ma fanta, let her be. Zanjo je lahko zelo zoprno, če se okoli nje slinijo drugi, ona pa že ima izvoljenca (lahko ji je pa to všeč, seveda).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

world ::

Spominske celice so v stanju " off", ko se približam njej.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

flipflop ::

A na facebooku je ni?

jype ::

world> Spominske celice so v stanju " off", ko se približam njej.

To je normalno, ampak vseeno ni treba pozabit, da se poskušaš vštulit v njeno življenje in da moraš to početi tako, da je ne motiš.

world ::

Ja vem.Sej mislim da sm jo dobil na facebook-u.Zdej čakam da sprejme da vidim če je ona.

Pa zdej mi še ena njena BF rihta msn. Tko da očitno ga ma, le zakaj mi ga ni povedla a , hehe
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: world ()

innerspace ::

Pozabi Slovenske pristope in obnašanja, ker nimajo nobenega smisla. In punco se osvaja z telesno govorico, ne z besedami. Punce je ogromno, zakaj se omejevat na eno, flirtaj z vsemi ki so ti prijetne.

Podpis pod tole.

World, ne postat obseden, ker si bos samo kompliciral zivljenje.
Vzami si cas, ne razmisljat vnaprej, ker kdove kaj bo ratalo iz tega...
You are missing data to think the right way.

Priporocam ti, da se "sforsiras" spoznat se kako drugo dekle, zato da ti bo lazje;)

world ::

Am ne se bat glede dekleet.Poznam jih več kot preveč.Sej sm vam že povedal da redno govorim z vsaj 15 dekleti na dan ;)
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

blackbfm ::

No dej ne pretiravaj:)

world ::

No mogoče sm malo preveč veliko številko dal. Z enimi 4-5 pa sigurno.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

jype ::

Pejt na dopust. S kakšno drugo deklico, če se da.

innerspace ::

Hmm...no ja, pol pa govori tudi z njo tako kot z ostalimi...
Delas razliko na podlagi impacta, kar lahko vodi v napacno smer.

world ::

Spet ena novica. Tale prjatlca mi je zdej zrihtala njen msn. Upam da tokrat pravi ;). pa bomo vidl pol.,
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

innerspace ::

njen msn

Torej ga ima..? Hahaha, zenske:P

jype ::

Jaz svojega kontakta ne dam kar vsakemu.

Mislim tudi, da to ni primeren kanal za te vrste komunikacijo.

Blinder ::

Da ne bi slučajno njenih slik limal po internetu! To se (brez eksplicitnega dovoljenja) ne dela, niti kadar nisi zaljubljen v deklico!


Res je, če si zaljubljen vanjo, ne rabiš dajat njenih fotk gor. Če te bo skenslala, jih lahko prilimaš. Če bo pa hodila s tabo pa te pri tem samo zavajala in zajebavala, pol pa moraš objavit njene gole fotke, če jih boš dobil sploh. Taja iz Šubičeve je za tak eprimere pravi šolski primer.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

world ::

Aja pa še to sm pozabu povedat. Ko sm jo uprašu za msn v šoli tisto tapravo je postala taka mal živčna, pa ne u slabem smislu.


Spomin se mi počasi vrača.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

jype ::

Vsak, ki objavi fotke katerekoli deklice brez njenega dovoljenja, gre v poseben krog pekla, rezerviran za posiljevalce otrok in ljudi, ki klepetajo v gledališču.

world ::

Pa nebom nič objavljal slik butalci !!
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

geek93 ::

Pa nebom nič objavljal slik butalci !!


CALM DOWN!

world ::

Spet sm postal dobre volje.

Ubistvu sm tistga tipa nekako spravu iz pomembne smeri razmišljanja. Na stransko tko da ne mislim več o njem.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

T-h-o-r ::

world> kako pri hudiču nej vem če sm ji ušeč ?

Če moraš to vprašat, potem ji (za zdaj še) nisi. Pa ne tega jemat kot da te ne mara - saj te sploh še ne pozna!

Če je res tako lepa, potem, hja... Je pričakovati, da se bo vanjo zagledalo precej več dečkov, kot jih bo ona sploh opazila.

Pa seveda: This thread is worthless without pics!



Da ne bi slučajno njenih slik limal po internetu! To se (brez eksplicitnega dovoljenja) ne dela, niti kadar nisi zaljubljen v deklico!



saj lahko da link do FB/GZ/ETC.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?
««
5 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spoznavanje človeka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927566 (5900) Gandalfar

Všeč mi je ena punca

Oddelek: Loža
336311 (5502) imagodei
»

KAKO naj dobim punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
599739 (7026) Karaya 52

kako dobit punco ?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11415582 (11166) Gandalfar
»

Navezovanje stika z žensko - dokaj težko delo za g33kovske klošarje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11312748 (4725) Snegec

Več podobnih tem