» »

Kateri vsaj 700W napajalnik ki je krajši kot 17cm?

Kateri vsaj 700W napajalnik ki je krajši kot 17cm?

charlotte ::

Kupujem napajalnik za navit i7 sistem z Nvidio GTX285. Zatakne se ker je v ohišju po dolžini samo 17cm prostora večina napajalnikov pa je dolgih 18cm.;((

Zelo zaželjen je modularni priklop kablov.

Tomay ::

LC 8750 Je globok 16cm, modularni priklopi pa so še 3-4cm,
Voodoo 4Ever

charlotte ::

Glede na to da bom za vse ostale komponente kar nekaj odštel, ravno ne bi rad da jih poganja LC (ne mislim nič slabega, govorim iz izkušenj). Kje bi lahko v Sloveniji dobil tale napajalnik (samo 16cm dolg in 850W pa še Seasonic 8-)):

http://www.bjorn3d.com/read.php?cID=144...

zee ::

v masini iz podpisa dela LC 24/7 ze vec kot eno leto.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

BALAST ::

Iz tujine ga naroči, ponavadi pride paket v dveh dneh. 850w lahko pa 750w, ki je izjemno poceni v UK.
Prištej še cca 20€ za poštnino, ampak bo cenejo kot če kupiš v avstriji ali sloveniji.

charlotte ::

Bi bil 750W napajalnik dovolj za tak sistem? Grafike ne mislim dajat v SLI.

__Devil__ ::

v masini iz podpisa dela LC 24/7 ze vec kot eno leto.


Offtopic: zakaj rabiš tok rama in 8tb diskovja :O

BALAST ::

Laufa BT strežnik. >:D

5pellfire ::

Antec Truepower New 750W
review

Dobi pa se v Demise ali DinoKomp ...cena okoli 125€

Ashrack ::

Glede na to da bom za vse ostale komponente kar nekaj odštel, ravno ne bi rad da jih poganja LC (ne mislim nič slabega, govorim iz izkušenj). Kje bi lahko v Sloveniji dobil tale napajalnik (samo 16cm dolg in 850W pa še Seasonic 8-)):

http://www.bjorn3d.com/read.php?cID=144...

LC so crap samo pri modelih manjsih od 600W. Ostali modeli so dobre kvaliteta saj imajo komponente Seasonica ali pa CWTja.
....

Pyr0Beast ::

LC so crap samo pri modelih manjsih od 600W. Ostali modeli so dobre kvaliteta saj imajo komponente Seasonica ali pa CWTja.
Ne ga sr* ...

Daj slike ali pa nič.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

mtosev ::

jaz LCja ne dam v svoj pc pa ce je zadnji napajalnik na svetu. prevelik crap so.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

PC-Freak ::

Z ANTECom nimaš kaj falit!

Drugače pa bi ti jaz priporočal Future Power 750W Ultra Silent - ga imam sam in morem rečt, da je zadeva tiha in odlična!

Poganja mi ta sistem:
ASUS P5Q-E, Q9450@3,50Ghz, 4GB, 4X HDD SATAII, 2X DVD±RW SATAII, 2X 4870 1GB OC CF, ANTEC 300 z 5vent.
Kupil sem ga v Dinokomp-u!

g. Oden ::

Seasonic je crap,govorim iz izkušenj.

delfinus ::

Imel dva Anteca Truepower in NeoPower pred leti. Oba sta mi crknila po letu dni. Je pa dobro, da ima Antec porihtan garancijski support in sem dobil popolnoma novega zapakiranega iz NL iz Antec HQ in potem pac prodal. Med cakanjem na novega sem kupil LC Arkangel 850W in deluje bp ze 2 leti. Tudi greje se izjemno mal pri naviti masini. Toliko o zanesljivosti. Crkne vse prej ali slej.

lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

bluefish ::

Imam prav tako že 3+ leta 550W LC in deluje brez težav. Je pa postal malo glasnejši s časom. Kljub vsemu pa ga res ne bi rinil v i7 sistem z omenjeno grafiko.

charlotte ::

Sem že naročil Seasonica. Predvsem zato ker ga je po dolžini le 160mm, ima 5 garancije in na sploh ga ocenjujejo kot enega najboljših napajalnikov. Bi seveda lahko vzel kakega cenejšega, samo kaj ko so vsi daljši.

Ashrack ::

LC so crap samo pri modelih manjsih od 600W. Ostali modeli so dobre kvaliteta saj imajo komponente Seasonica ali pa CWTja.
Ne ga sr* ...

Daj slike ali pa nič.

LC METATRON serija so zelo dobri. Primer:
http://www.ceneje.si/racunalnistvo/komp...
....

__Devil__ ::

lc-ji so dobri ja. Sploh tile novi, 700w +

Zgodovina sprememb…

DaVidQ ::

lc-ji so dobri ja. Sploh tile novi, 700w +


Zato ker ga maš ti doma.:P Joke, sej ga mam jaz tudi in dela odlično. Sliši se ga ne, ker ga itak 4870x2 preglasi, pa vrjetno tudi disk.

__Devil__ ::

lc-ji so dobri ja. Sploh tile novi, 700w +


Zato ker ga maš ti doma.:P Joke, sej ga mam jaz tudi in dela odlično. Sliši se ga ne, ker ga itak 4870x2 preglasi, pa vrjetno tudi disk.


Ravno zato sem rekel to. Ker ne bluzim neke, če nevem kako dela in da nimam sam doma o komponentah. Tudi tih je zelo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri napajalnik mi priporočate (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19733718 (25554) denis9
»

Nov napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
366538 (6026) Brias
»

zelo tih napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
293579 (2777) gregor
»

Recenzija poceni napajalnika kaže vse pomanjkljivosti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Matične plošče
15337385 (32493) amigo_no1
»

Napajalnik za crossfire

Oddelek: Kaj kupiti
221506 (1227) BuBBle.D

Več podobnih tem