» »

DSi: šumniki, uvoz iz USA ?

DSi: šumniki, uvoz iz USA ?

PujsaPepa ::

Kako je s šumniki na konzoli kupljeni v Sloveniji ? sploh so ?

Če kupim pri nas v kompletu s slušalkami tudi napajalnik, mi na konzoli uvožena iz USA kaj
ne bo delovalo ? so firmwari kaj drugačni ?

GLAVNI ::

Mislim, da konzola iz USA ne bo niti delovala v Evropi zaradi drugačnih priključkov in napetosti. Šumnikov pa ni, vsaj na PS3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GLAVNI ()

LuGi ::

To je pa res najmanjši problem kupit EU polnilec - ebay or dealextreme.. ;) maksimalno 10usd

Tudi ce ga kupis v sloveniji ni sumnikov..ithink.

techfreak :) ::

Prenosne igralne konzole, mobiteli, itd. imajo vsi switcher napajalnike, ki delujejo tako pri njih kot tudi pri nas. Mogoče boš moral samo pretvornik iz njihovega adapterja v našega kupiti.

c3p0 ::

Kolikor vem, ni šumnikov ali regionalizacije.

fosil ::

Znal bi bit problem zaradi pal/ntsc.

Pri nas v trgovinah (in na travnikih) so pal igre, v Ameriki pa uporabljajo ntsc.
Tako je!

mojsterleo ::

Kako je s šumniki na konzoli kupljeni v Sloveniji ? sploh so ?

Če kupim pri nas v kompletu s slušalkami tudi napajalnik, mi na konzoli uvožena iz USA kaj
ne bo delovalo ? so firmwari kaj drugačni ?
sumnikov ni

ce bos konzolec kupil v zda, ti ne bo deloval dsi shop, ki je regijsko zaklenjen.problem je lahko tudi garancija, v primeru da dobis defekten komad.


Pri nas v trgovinah (in na travnikih) so pal igre, v Ameriki pa uporabljajo ntsc.
to je pa prvovrstna traparija, nintendo ds s pal in ntsc nima nobenega opravka.

fosil ::

Moja napaka, sem spregledal da gre za dsi, sem mislil da gre za klasično konzolo.
Tako je!

PujsaPepa ::

To je pa res najmanjši problem kupit EU polnilec - ebay or dealextreme.. ;)


Ravno srfam dealextreme.. a ti zadetki res nudijo brezplačen delivery ? Tudi za 5$ nakup ?
A plačilo je možno samo preko PayPal ? A PayPal za Slovenijo že 100% deluje. Tudi prejemanje denarja od drugih ?

PujsaPepa ::

ce bos konzolec kupil v zda, ti ne bo deloval dsi shop, ki je regijsko zaklenjen.


aha, tole je pa edini razlog za premislek !!! v čem mi pa bo uporaben kaj DSIshop ?

LuGi ::

To je pa res najmanjši problem kupit EU polnilec - ebay or dealextreme.. ;)


Ravno srfam dealextreme.. a ti zadetki res nudijo brezplačen delivery ? Tudi za 5$ nakup ?
A plačilo je možno samo preko PayPal ? A PayPal za Slovenijo že 100% deluje. Tudi prejemanje denarja od drugih ?


PayPal only..seveda ampak traja 2-3 tedne da prejmes zadevo.

PayPal temo ze imas na Slotechu..udi Dealextrem.. pobrskaj =)

mojsterleo ::

aha, tole je pa edini razlog za premislek !!! v čem mi pa bo uporaben kaj DSIshop ?
ce imas doma wi-fi, potem se dsi shop vsekakor splaca, saj naj bi bila to ena od bolj hvaljenih novosti dsija, gre skratka za trgovino, od koder lahko potegnes dodatne vsebine, predvsem igrice in programovje. ceprav roko na srce, evropejcem ponujajo zaenkrat bolj drek, mislim da je seznam robe na wikipediji nekje. ironicno sta najboljsa dva programa na dsi shopu cisto zastonj, in sicer opera internet browser ter flipnote studio, preprost program za izdelovanje animacij, prevzaprav zabavna zadevca. ce pa wifija nimas, pol je pa cist vseen od kaksen dsi pravzaprav kupis, saj znajo vsi poganjat igre (igre regijsko niso zaklenjene).:D

glede dealextreme pa bi samo tole opozoril, da je firma bazirana v hong kongu, ki je domala svetovna prestolnica za trgovino s ponaredki, tako da tam ne kupuj same konzole (in tudi iger ne), ampak kvecjemu pripomocke zanjo (flash kartice, ipd).

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Tudi razne kartice, kontrolerji, dodatki so večinoma ponaredki oz. kloni...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134703 (14667) igi82m
»

eBay prodaja

Oddelek: Loža
173363 (2211) andrejag
»

Prodaja v tujino

Oddelek: Loža
275492 (4600) grepun05
»

PayPal beacon

Oddelek: Novice / Android
3211711 (8951) Tilen
»

prejemanje denarja na paypal

Oddelek: Loža
2213735 (12175) fosil

Več podobnih tem