» »

WebHosting - rabim - nujno!

WebHosting - rabim - nujno!

cahahopie ::

Glejte zdaj imam pa že dosti.
Imam eno stran, ki jo želim gostovati.
Sedaj pa bi rabu, da mi folk pove - kje?
MojStrežnik je baje šel k vragu. Modronebo je tak-tak.
Slowwweb je bolj - duper. Afekt je za php in mysql malce drag (5k/mesec). ModriSplet mi je neznan, ponudba je lepa in to za cool ceno (toda ne vem kaka je konekcija, ker ne dajo predhodnega testa (sicer pri Afektu tud ne...ampak ta Afekt bi naj bil res dober)..ampak dajo samo prvi tedn zastonj ko se prijaviš). Domenca je draga (malo malice za velik keša). MojNET pa spet ponuja tolk izčrpnih podatkov na svoji strani, da se prav čudm kak lahk majo sploh kej prometa. Torej? Poznate še kej? Poznate še kak pametn WebHosting... ki je hiter, zmogljiv, z podpora za php in mysql bazo (boli mene kaka Front Page popora..saj razumete) in za razumljivo ceno (3500k/mesec recimo...).
Hvala že v naprej....

cahahopie ::

Ee...somebody?? Help!

boss-tech ::

AlBundy ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AlBundy ()

cahahopie ::

Pa si jih sprobu in kdo je najbolši?
KEr pri tem webhostingu je tak, da lahk, da si kupo mačka v žaklu!

whatson ::

Res je malce kriza s tem. Manjka relativno poceni, kvaliteten webhosting provider z močnim linkom v Slovenijii, dobrimi pingi in odlično tehnično podporo.

Najbolj me motijo providerji, ki ti težijo z nekim bandwidthom... Jaz bi pri nakupu avtomatsko izločil te, ki imajo omejeno količino podatkov.

En normalen user potrebuje: 100-200 mega placa (kar je že ogromno), domeno z neomejenimi poddomenami, ssh dostop, neomejeno količino prenešenih podatkov, 1-3 baze, php in res odličen support s strani firme. In za to ni problem dat 4-5 jurjof na mesec, ane? :) Poleg tega mora met zelo poceni hostanje novih domen in nakupa dodatnega placa.

Me prav zanima če se kdo od server adminov, ki se sprehajajo po S-Tjevem forumu javi in sestavi tako ponubo.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

PaJo ::

Hm glede na te zadnje kriterije se glih nebi nekako cisto strinjal:D
Namrec povprecna stran ne rabi glih 100Mb placa, to je ze potem portal:D
Ne rabi glih ne vem koliko bazic, ena je vec kod dovolj:D
Prav tako ne rabi ne vem koliko prometa, namrec kolikor sem malo gledal pri sebi vecino folka tako in tako promet jemle od streznika, cesar pa ti noben provider ne racuna, vsi ti racunjo le promet na streznik, se pravi ce nekdo dl-ja iz tvoje strani se ne rabis bat, kvecejmu ti kuri promet ce ti kaj ul-ja:\, cesar je pa v praksi zalo malo.
Pa glede omejitve bw-ja, tdi ne vem zakaj se toliko bunite, recimo 512kbit link je za neko povprecno stran vec kod dovolj, vsaj za slovenske razmere. Pod povprecno razumeme nekej do 1500 obiska na dan:D
No kar se pa tice domen in pod domen pa se strinjam, to si pri nas racunajo prevec, ker ta zadeva bi morala biti skoraj zaston:D
Glede SSH dostopa pa ga tudi ne rabi vsakdo, za povprecnega uporabnika je ftp vec kod prevec, SSH rabijo ze malo bolj napredni userji:\

No glde ponudbe pa bom kar tiho, trenutno ti ne morem ponudit nix kaj zelo atraktivnega, v prihodnosti pa bi se vsekakor dalo kaj dogovorit. Bomo videli kako bodo kaj stvari znesel glede linka, kateri je trenutno edini problem ki me tare, ostalo bi ti lahko punudil cisto vse iz tvoje liste, pa seveda za zanimivo ceno:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Loki ::

pajo whatson je misli tiste omejitve kot npr. 200mb/ mesec, kar je za eno povprecno (osebno/ od firme) ze overkill, se posebej, ce ima ponudnik vgrajen mod_gzip.

torej tezite glede omejitve badnwidtha, si raje poglejte povprecno velikost ene strani (pri meni ~30 kb - css rulz), predvidite oz. poglejte povprecno st. obiskovalcev na mesec (0 :)) ) ter racunajte, koliko boste resnicno izrabili.

se trije k spisku slovenskih ponudnikov prostora:
N3sis
m-host
basing

zadnji ni sicer namenski host, ampak racunalniska trgovina, k ponuja tut hostanje, njihova stran (glede cen hostanja) je relativno zastarela, tako da priporocam, da jih klicete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

TheBeeZee ::

Na amisu dobiš 20MB prostora na spletnem strežniku za
2700 SIT/mesec. Vključuje PHP, CGI skripte, mysql bazo
in ustrezno tehnično podporo. Ne dobiš pa SSH dostopa do strežnika.

http://www.amis.net/amis/index.php?id=2...

Klikni na "Zakup prostora na strežniku".

Uporabnik ::

+20% DDV

SLOWWWeb.net ::

Jaz bi sam tolk povedal, da mi smo ravno te dni nadomestili FTP z SSHjem, če to slučajno iščeš.

SLOWWWeb.net ::

Omenil bi samo še toliko, da dokler bo Telekom tako nabijal cene na vode, ni kaj hitro pričakovati razvoj web serverjov.

Primer: če pogledamo skoraj vsi ISPji, hočejo imeti 30k sit in "dati" 5GB vhodnih podatkov.

Za primerjavo: V tujini je 1GB 1000SIT-res da dodatni, ampak vseno. Kaj hočem s tem poveadti: strežnike se bolj splača postavljati v tujini.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Zgodovina sprememb…

Ales ::

Skoraj vsi ISP-ji...? :\ kolokacijo za 30k SIT mesečno, s 5 GB vhodnih podatkov, ponuja samo Volja, ne? Še kdo...?

Sicer je voljina ponudba nekoliko posebna, ker ponujajo "neomejeni" izhodni promet, tako da izgleda pravzaprav zelo ugodno. Ampak samo izgleda. Če jih malo podrobneje izprašaš, ti hitro odgovorijo, da tudi promet v tujino ni čisto neomejen... :D

Tisto o 1000 SIT za 1 GB prometa v ZDA pa drži samo za končne uporabnike. Cene so drugače v povptrečju precej nižje in se itak izražajo glede na bandwidth in ne glede na merjeni prenos podatkov.

SLOWWWeb.net ::

Ko smo se mi zanimali, so se vse pogdbe vrtele okoli istih omejitev in cen [s5, netsi, kabelski ponudniki, agenda, softnet,...]. Extra sta bila le SiOL in Mojnet.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

TheBeeZee ::

SloWWWeb.net, upam da ne bom izpadel, kot da ves cas delam samo reklamo, ampak na tvojem seznamu (spet) manjka Amis. :))

Kolokacija za 30000 SIT na mesec, brez omejitev hitrosti.

SLOWWWeb.net ::

Ja,...am, nisem jih namenoma prezerel. Kar se tistega neomejenea prometa tiče je pa tako, daimaš prav, le tujin je omejena na 10Gb :D . Pojavi pa se prvi hatelc, da je do strežnika navoljo samo! 512kb oz. si v pogodbi dovolijo omejiti hitrost na 128kb. Pa še cena: 38.500 + DDV :\ .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376286944 (10236) hariscorale
»

Zakup ali koolokacija strežnika? Kje, kako?

Oddelek: Omrežja in internet
213092 (2736) Uporabnik
»

Kaj naredit s streznikom?Pomoc!

Oddelek: Omrežja in internet
321661 (1156) PaJo
»

Strežniki za nadaljno prodajo ...

Oddelek: Omrežja in internet
312335 (1772) [BISI]
»

Gostovanje streznikov - kolokacija

Oddelek: Omrežja in internet
143215 (2934) Ales

Več podobnih tem