» »

Xbox 360 + PC

Xbox 360 + PC

#AzZey ::

Okej zanime me sledeče. Nabavil sem si Xbox 360 premium 60 gb, in čakajoč na tv v sobo bi rad xbox priklopil na pc oz. lcd monitor. Ali je to sploh možno, če je, preko katerega kablaiz monitorja v xbox.

Hvala za odgovore.

LP, Azzey

kratos ::

ja, xbox lahko priklopiš na lcd monitor.

brecoboy ::

za priklop na monitor rabis xbox vga kabel. xbox za 16:10 monitorje podpira locljivosti 1440x900 in 1680x1050 (tle mas crne robove zgorej in spodej), ce pa das 720p bos mel malo raztegnjeno sliko v navpicni smeri, ne prevec motece.

#AzZey ::

Mi lahko prpnes link od slikue tega kabla? al pa poveš usaj kje bi ga lahko kupil?

brecoboy ::

originalen microsoftov kabel

je precej drag (20-32€) tukaj, tukaj ,
ima pa tudi speedlink svojega za 17 € tukaj. js uporabljam MSjevega, tako da ne poznam speedlinka. drugace poglej se na gameplay.co.uk, mislim da posiljajo kable tudi v slo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brecoboy ()

Ted ::

Eno težavo mam... Xbox sem priklopil na monitor s hdmi kablom in dvi adapterjem. Imel sem modrikasto sliko. No, vmes sem en teden uporabljal xbox preko TV-ja. Sedaj sem ga ponovno želel priklopiti na monitor in preko hdmi izhoda ne oddaja slike. Enako je bilo pri kolegu ki ima sony LCD-TV. Preko prenosnika s hdmi izhodom se slika pokaže takoj.

Poskusil sem resetirati video output na xboxu (vklop s kontrolerjem in y+RT), na TV-ju deluje, na monitorju ne vidim ničesar. Po drugi strani prenosnik posreduje sliko preko hdmi/dvi adapterja brez problema.

Počasi mi zmanjkuje idej.
Mah...

darkstar ::

Jaz sem mel na monitorju 24 priklopjen Pc in Xbox preko vga kabla,
potem pa sem z enim gumbom na monitorju samo preklaplaljal.

brecoboy ::

@Ted priklopi xbox prek vga na monitor. prek hdmi-dvi itak ne dobis zvoka in je neuporabno. xboxi imajo hdmi izhod namenjen televizijam.

KosAn ::

Jaz sem mel na monitorju 24 priklopjen Pc in Xbox preko vga kabla,
potem pa sem z enim gumbom na monitorju samo preklaplaljal.


pa jst mam isto.. sam da še TV... 8-)

klemen33 ::

pred kratkim sem dobil xbox in zanima me ali bi bilo mogoče da bi ga priklopil na prenosnik in kakšne kable bi potreboval?

Relanium ::

Seveda se da, ampak jaz se nebi jebal.
Konec koncev monitorji niso tako dragi več.

Če pa že res hočeš, pa imaš USB zajemalce videa.
Navadnega dobiš že za par evrov z e-baya samo to ti ne bo zadostovalo,
za dobro igranje nujno rabiš HD, neki takega mogoče:
Klik


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5110848 (3413) acookook
»

Povezava VGA na HDTV preko HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5219617 (9130) kozorog
»

xbox 360 na LCD

Oddelek: Konzole
274588 (2754) syti
»

Nakup Xbox 360

Oddelek: Konzole
353015 (1867) LuGi
»

Kater xbox 360 kupiti?

Oddelek: Konzole
374888 (3529) T_F_7

Več podobnih tem