» »

Življenje v preljubi Sloveniji, ali preprosto... kje drugje?

Življenje v preljubi Sloveniji, ali preprosto... kje drugje?

1
2
»

IceIceBaby ::

Če bi imel možnost bi šel v London, pa še to ne full time. Ko bom imel kakšnih 400, 500k viška bom kupil stanovanje gor, pa živel pol leta gor pol leta tukaj.

Trenutno me Slovenija ne moti toliko. Življenjsko okolje je super, kar se financ tiče se pa vedno najde rešitev, če znaš razmišljati malo drugače. Nekdo je že omenil delo na daljavo. Danes se da delati ogromno stvari z računalnikom in dostopom do neta. Če znaš to izkoristiti lahko živiš v Sloveniji, kjer je življenje poceni delaš pa tam, kjer je 2x, 3x ali 100x več denarja.

Gandalfar ::

zakaj pa london? Pa kateri del leta? :)

IceIceBaby ::

Ne vem, London je kul. Nimam nič posebnega gor, enostavno všeč mi je mesto. S punco greva pogosto gor, enkrat na leto za 1 teden+ sicer pa za podaljšane vikende :) Shopping, starbucks, parki, podzemna...

Letni čas pa nima veze. Bil sem gor v vseh letnih časih. Čeprav dežja ni toliko kot ljudje govorijo vreme ni ravno glavni razlog za obisk londona :)

Gandalfar ::

Poskusi se malo ZDA, mogoce ti bo se bolj vsec :)

IceIceBaby ::

Pride še na vrsto...še prej je Japan na sporedu :)

Sicer je pa velik del čara, ki ga ima london ravno tisto kar USA nima. Tradicija, stare bajte itd...Pač, old country.

Verjamem pa, da ima USA tudi svoje čare.

djordjevic ::

V Londonu še sicer nisem bil, je pa podoben vtis name naredil Dublin in nasploh Irska.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Okapi ::

Lahko pa greš v Las Vegas in imaš na eni strani ceste Pariz in Benetke, na drugi Rim, malo naprej New York ...:P

O.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obdavčitev dela v Avstriji (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
978216444 (87003) kamiKaZaA
»

Slovenija z najvišjimi davki na svetu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
23412910 (6308) donfilipo
»

Dvig mesečne socialne pomoči na 449,66 eur (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26988382 (72266) gruntfürmich

Več podobnih tem