» »

PS2 konektor - problem

PS2 konektor - problem

Kaboom ::

ok, imam očitne probleme s PS2 konektorjema... začelo ze je iznenada v igri ki sem jo igral že eno uro... postopek je bil takšen za pol sekunde je zaštekala miška, tipkovnica je še vedno delala - potem je za pol sekunde zaštekala tipkovnica, miška še je vedno štekala - potem je za sekundo frezno računalnik... to se je dogajalo v 10 sekundnih intervalih... pa sem šo ven iz igrice pa je še vedno delalo... sem resetiro še je vedno to delalo...

izklopim računalnik... prvo kar pogledam je adapter iz DIN v PS2 za tipkovnico, ki je že delal probleme. malo sem ga zvijal (štromari že vete zakaj), no ko sem vklopil računalnik več ni registriralo tipkovnice... pa sem sprobal adapter z ohmmetrom, walda samo en prevod od 7ih ali kolko... pa ga vržem čez okno... v glavnem imam vse nove stvari doma, miško in tipkovnico... pa se bolj poredko spet zgodi da keri vhod zašteka in enkrat samo da je računalnik frizno...

kaj mi je storiti ? je adapter poškodoval matično in vhode s tem ko je delal kratke stike kablov ? je popravljivo ? bios sem že na default naredo in sprobal s tem... tudi formatiral sem že (to sem že imel namen pol leta)... torej če ni softwarsko, je hardwarsko...) kaka rešitev ? hvala...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

SLOWWWeb.net ::

Obisk servisnega centra :\ :D ?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Kaboom ::

:\ saj sem na servisnem centru, doma :\

ok, ne res je hud problem, stvari delajo zdaj normalno, le da se vsake par minut miška frizne za ene 3sekunde kar zna biti precej nadležno... še vedno rabim pomoč glede tega...

help me:O
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CMOS Checksum Bad

Oddelek: Pomoč in nasveti
121132 (960) roni125
»

Plata ne zazna tipkovnice in miške

Oddelek: Strojna oprema
6733 (620) #000000
»

Dobesedno cudni stvari ???

Oddelek: Strojna oprema
282564 (1430) *ziga*
»

Odločam se za nakup nove miške...

Oddelek: Kaj kupiti
482881 (1821) kotnikd3
»

Nova anketa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
838215 (6706) Alexius Heristalski

Več podobnih tem