» »

NetLog Mnenje

NetLog Mnenje

winlins ::

Mogoče je malce butasto vprašanje, zanima me kaj vi menite o tem da so na netlogu prijavleni starejši ljudje npr. od 30-40 let starosti in več.

bluefish ::

Ljudje s preveč časa.

gapic_8 ::

mene ne moti

galu ::

Od sošolca mama je gor.8-O
Meni se zdi to čudno...

iNooby ::

na facebooku so tud starejši ljudje gor :D
mal je čudno ampak ok, zakaj pa ne
Haters gonna hate...

hojnikb ::

Pomoje bi mogl za take primerke naredit OldLog in ko bi napisu določeno starost na netlogu pr registraciji bi te avtomatsko vrgl tja. ;)
#brezpodpisa

Matako ::

Pa saj zato imaš pa filtre ne?
/\/\.K.

mihec87 ::

Banfi93 moreš vedet da to ni samo stran za mlade tako kot npr glasujzame.

ZaOstali ::

Naj bi bilo namenjeno mlajši generaciji.
Se je meni tudi zdel malo čudno, ko sem na Facebooku videl svojo učitlco

DimmniBurek ::

Zakaj pa oni nebi smeli biti na FB? Meni je super za kake sestanke, pa če so vsi člani(tudi starejši) na FB, je potem lahko komunicirati tam.
There Is No Stronger Drug Than Reality

CoolBits ::

Zakaj pa vam je to čudno, a je internet samo za mlade mogoče? Nekateri smo bli na netu in irc-ju že ko ste eni bli še v plenicah pa kaj. A zdej pa ne smemo več al kako?
Me na ircu klikne ena mulka pa povem kolko sem star, pa pravi da kaj delam tam gor pri teh letih halooo... sem bil tukaj, ko si še cuzala mleko od mame sem reku hehe

Tear_DR0P ::

problem je ker na netlogu punce mlajše od 15 let kažejo svoja gola telesa in njihov namen ni da jih gledajo pedofili ampak njihovi vrstniki
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

CoolBits ::

A zdej so pa kar vsi starejši na netu avtomatsko pedofili?
Al je problem bolj to, da se puncam niti sanja ne kdo vse lahko slike vidi?

M-XXXX ::

problem je ker na netlogu punce mlajše od 15 let kažejo svoja gola telesa in njihov namen ni da jih gledajo pedofili ampak njihovi vrstniki

Legendarna izjava:D Ne taka gola telesa niso po zakonu namenjena NOBENEMU:D

;-) ::

Ja še več dobrih mamic gor, nimam nič proti.

Aja ne uporabljam nič od tega, ker je škoda časa.

bluefish ::

problem je ker na netlogu punce mlajše od 15 let kažejo svoja gola telesa in njihov namen ni da jih gledajo pedofili ampak njihovi vrstniki
In seveda je ta stran takemu razkazovanju namenjena, kajne?

BigWhale ::

Ja, men je tud cudn, ce so na facebooku in netlogu ljudje starejsi od trideset! WEIRD!!!

ZaOstali ::

Zakaj pa vam je to čudno, a je internet samo za mlade mogoče? Nekateri smo bli na netu in irc-ju že ko ste eni bli še v plenicah pa kaj. A zdej pa ne smemo več al kako?
Me na ircu klikne ena mulka pa povem kolko sem star, pa pravi da kaj delam tam gor pri teh letih halooo... sem bil tukaj, ko si še cuzala mleko od mame sem reku hehe

Ma ne. Problem je, ker jo ma dosti drugih za frende. In jaz je ne morem dodati, ker pišem same pizdarije


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

O popolni zgrešenosti slovenskega boja zoper spolne zlorabe otrok (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
7721231 (16030) ...:TOMI:...
»

Pedofilija- definirajmo! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12527508 (17255) Oldi
»

Francoski zakon o cenzuri interneta LOPPSI 2 sprejet (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
6121841 (19943) Grey
»

out url?

Oddelek: Izdelava spletišč
101255 (1095) techfreak :)

Nujno - Facebook

Oddelek: Omrežja in internet
223092 (1894) Tilen

Več podobnih tem