» »

Zmenek preko IRC-a

Zmenek preko IRC-a

PALOMINO ::

Zanima me, ali je naprimer kdo od vas (moški ali ženska) poskusil že kdaj zmenek preko irc-a in kako se je zadeva obnesla? Je ona/on sploh prišla/prišel...

Naj povem, da sem pred dvema letoma na IRC-u naletel na prikupno sogovornico, po nekaj tedenskem dopisovanju sva se dogovorila za zmenek in sedaj sva skoraj pred poroko...;)

Pa me zanima koliko od vas tu ima podobno izkušnjo...
ali pa morda kakšno slabo izkušnjo - skratka karkoli...


Taka tema se prileže poleti, saj veste kaj mislim...kratka krila...kratke majčke...>:D

  • spremenilo: PALOMINO ()

Tzar ::

Moj ful dobr kolega se je takisto poročil z žensko ki jo je spoznal prek neta,pa še ona je malce starejša od njega.
Tko da neki mora bit na tem.

Good luck
Življenje je lepo!

Mickey North ::

En kolega z šole se je tko dobu z mojo sosedo... Naklučje pa tako...
Undercover Lamer

||_^_|| ::

jst sm se z mojo že prej poznal na videz, ampak mal bol spoznala sva se pa prek irca in mejlov. Septembra bova skupi 3 leta. >:D

Klemenn ::

reveži ste poročeni ; tako kot moj ata pravi;

v svetem pismu lepo piše: varuj se hudiča in ženske ;)

Asgard ::

ne klicte hudica, ka sam pride !!!

ja jest sm eno vceri nategnil (preko irca seveda) de se dobiva pri bankomatu. Poslal sem ji kar eno sliko. Picka je prisla, mene pa od nikoder. Samo smejal sem se ko sem gledal kako gleda okol kdo bo prisel k njej. Pa še k bankomatu sem jo posla, ka je gužva :D :D

PALOMINO ::

Asgard: Grdo od tebe, da takole ubogo dekle grdo potegneš za nos...res neotesano.

Ziga Dolhar ::

Asgard: burn in hell.

darh ::

Asgard: shame on you...
Excuses are useless! Results are priceless!

Mickey North ::

Asgard: LAMAH;((
Undercover Lamer

Double_J ::

LOL, hudo...8-O

SkIDiver ::

Mene ni še nobena nategnila kot to dela un lame malo višje.

brandy ::

Joj revez, k samo tko lahko picko nategne. hehehe.

cekr ::

Pravila, če se zmenita za srečanje:
- dobita se nekje na samem, da ni nobenih cincanj, če sta ta prava.
- tudi, če si nista všeč, pojdita na pijačo, se pogovorita in v miru razidita.
- najslabše je, če se čez čas srečata nekje drugje, pa se obrneta proč, kot da se ne poznata.

Najslabše pravilo je: če se zmenita pa enega ni, eden pa čaka kot lolek. Ali pa če se eden drugemu smeji kje za vogalom. To so največje packarije.
Tudi, če je ona še toliko "grda" ali pa si ti "grd", se lepo srečajta, si povejta svoje in se v primeru nestrinjanja razidita.

PALOMINO ::

Cekr: Ti si dec kot se šika! Popolnoma se strinjam s tvojimi izjavami!

cekr ::

Sicer ta stran ni ravno namenjena za te zadeve, samo veliko računalničarjev je žrtev računalnikov, pa če si to priznajo/priznamo ali pa ne. Veliko jih enostavno misli samo o MHz-jih, MB, slik/sm,.... Ko pa je potrebno narediti korak in spoznati neko sorodno dušo-dekle, pa se ne znajo obnašati. Enostavno ne znajo narediti prvega koraka. Mogoče je ravno irc in podobne zadeve dober začetek, da se dva spoznata.
Sam sem sicer oddan pa še prvega otroka pričakujem, lahko pa bi bil tudi v drugačni situaciji, zato vse pozivam, da objavljajo naslove irc kanalov, naslove strani, kjer se da rešiti te probleme. Mnogo živcev bo privarčevanih, pa še kakšen Slovenec več bo prišel na svet.

Ne slepimo se, to je problem naše generacije. V dosti primerih še sosedov ne poznamo, kaj šele, da bi spoznavali druge.

Strup naše generacije: TV,računalnik,... pojdimo malo ven na zrak, če se že ne znamo srečati po normalni poti, pa si vsaj pomagajmo s stroji, ki nam stojijo pred očmi po cele dneve.

A imam prav?

darh ::

cekr: ne bi ravno reku da je to strup... samo eni ne znajo distance držat prave in pravilno usmerjat svoje energije. Zase vem, da mam OK poštimano prioritetno listo, na kateri sta na prvem mestu moja deklica in šola, nato pa pride na vrsto delo (in s tem tudi računalnik)...

Marsikdo se ob navezovanju stikov boji za posledice... ehm... možnosti sta samo dve... a bo kej al pa ne bo neč...v prvem primeru si zmagal, v drugem pa si zgubil kako urico ali dve maksimum, stanje je isto kot prej, pridobil si pa kako izkušnjo ali dve..

Za ostale stvari ti dam pa prav...
Excuses are useless! Results are priceless!

PALOMINO ::

Strinjam se z obema, s Cekr-jem in z XBITE-om.
Res pa je, da danes večina mladih raje zaigra kakšno igro ali počne karkoli na PC-ju kot pa da se ukvarja s preganjanjem deklet, če je to dobro...presodite vi!

fRiK0 ::

Emm ni! 8-) KAj bi mi brez deklet... (ene same) :D
Hvala

LP Tadej

Gandalfar ::

cekr: ne na samem. To je slabo. Raje se zmens kje na kaksnem bolj javnem mestu. Pr kaksnem barcku al pa kej. Tko je boljs zanjo saj se bo pocutila bolj varno, ker bodo ljudje okoli in se ti ne bos, v primeru da si SlabiClovek, verjento ne bos upal kaj grdega ji storiti.

Sicer jo pa povabs na pjaco, sladoled or smtng. Pa probas dobit the best out of day. Spoznas neko novo osebo, poklepetas pa tko. Da se mas fajn. Sej to pa res menda ni tolk tezko, v najslabsem primeru lahko se zmeri ircarje opravljata =)

cekr ::

Sam sem bil pred leti udeležen pri enem projektu spoznavanja preko interneta, ki pa je žal že na začetku propadel. Vzroki: predvsem časovni - za takšne zadeve moraš biti 100% predan, kar pa v primeru brezplačnega dela odpade - moraš tudi nekaj imeti za življenje, drugi problem pa je bil, kot povsod, finančni.
Ko so tri moje prijateljice delale raziskavo, so ugotovile ravno to, kar sem zgoraj napisal, da se raje zvrnemo pred TV ali računalnik, kot pa da bi si malo razgledali okolje. Še nek problem se je takrat nakazal, da večino fantje bulimo v TV in računalnik, dekleta, pa ker nas ne morejo dobiti, se enostavno spravijo pred TV, grickajo čips, sladkarije in nastanejo problemi predebelih deklet.

Seveda pa ni vsak tip takšen, da bo prišel do punce in ji rekel:"a si za?" Rešitev so prav takšne anonimne zadeve kot je spoznavanje preko interneta.
Seveda pa mora najprej vsak pri sebi razčistiti kaj hoče.

Ziga Dolhar ::

xbite: kaj pa, če izgubiš več kot si si sploh predstavljal?

Mercier ::

Ziggga

xbite: kaj pa, če izgubiš več kot si si sploh predstavljal?
Jebi ga. Še vsaj miljarda jih je. Začneš razmišljat kako boš zapravil naslednjo priložnost. V glavnem, fini del zadeve je - da jih ne zmanjka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

ABX ::

Če bi se jaz sekirat za vsakič ko sem se pustill z punco, bi naredil samoumor že dolga leta nazaj.

In niti za eno mi ni žal, ker z vsako imam boljše razmerje zdaj kot pa takrat, ko sem začel. Le človek moraš bit, ne pa kot uni luzer tam zgoraj.

||_^_||: Ti si tako bogi da se zdiš sam sebi tzar.

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

CaqKa ::

da jih ne zmankja.... upam da nebo thomas začel razglabljat o neskončnosti :)
se pa da skorajda vsako na ircu prepričat do pijače ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spoznavanje ženskega spola (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28451793 (43719) dzinks63
»

Resna razmerja - portali vs naključja? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
39158969 (51539) noker

Več podobnih tem