» »

Internet problem

Internet problem

GLAVNI ::

Problem je sledeč: na PC (Win7) mi internet ne dela. Ko dam internet kabel ven in ga vstavim na lap top (Win7) pa internet dela. Torej more biti težava z PCjem, a ne? A ve kdo, kaj bi blo lahko narobe?

cinkaCR7 ::

Problem je sledeč: na PC (Win7) mi internet ne dela. Ko dam internet kabel ven in ga vstavim na lap top (Win7) pa internet dela. Torej more biti težava z PCjem, a ne? A ve kdo, kaj bi blo lahko narobe?

Onboard mrežna ti je šla(preveri če jo sploh najde računalnik!), kupiš novo in enostavno vstaviš novo v pcie režo.

vorantz ::

ti ni našlo driverja za mrežno ki jo uporabljaš
isto je meni delalo z onboard mrežno

GLAVNI ::

Čist blesavo vse skupaj, zdaj mi spet dela. Pa medtem, ko mi na Pc ni delalo, mi je na laptopu. Nekaj štrajka očitno, kak se mu zazdi. Zvečer mogoče spet ne bo delalo. =)

Kar se pa tiče driverov pa pri Win7 itak ni skor nobenega drivera za te malenkosti potrebno inštalirat, ker ma sedemka jih ful privzetih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GLAVNI ()

vorantz ::

začuda je bil driver za mrežno edini ki ga ni našlo :P

GLAVNI ::

Ja pri meni je ob inštalacije internet že takoj delal. Predvčerajšnim mi prvič ni začel delat, pol zvečer spet, potem včeraj zjutraj in cel dan spet ne, dans pa spet. Bomo vidli, kaj bo iz tega.

boogie_xlr ::

IP-je upam, da imaš pošlihtane.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik povezan s spletom prek Wifi, strani se ne naložijo

Oddelek: Omrežja in internet
365835 (5227) TAA66
»

SiOL TV na PC - Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5224389 (8548) slitkx
»

Internet mi deluje počasi

Oddelek: Pomoč in nasveti
171133 (1055) Fadil
»

Težave v internetni povezavi - DNS

Oddelek: Omrežja in internet
51138 (1090) Malajlo
»

S kablom ja wireless pa ne

Oddelek: Omrežja in internet
91570 (1399) Futsal

Več podobnih tem