» »

Dokazi o bioterorizmu (prašičja gripa)

Dokazi o bioterorizmu (prašičja gripa)

««
10 / 33
»»

bluefish ::

Stranski učinki so znani. Zakaj bi jih potemtakem tožil?

dokaz1 ::

Stranski učinki so znani. Zakaj bi jih potemtakem tožil?


Zato, ker je za nekatere ljudi cepljenje obvezno.
Saj če bi bili uradno testirani, tako jih pa silijo v cepljenje z uradno netestiranimi cepivi.

P.S.
Bluefish, že dvakrat sem opozoril, da naj si najprej preberete tisto osnovo, da ne prihaja do takšnih nepotrebnih vprašanj ker imaš tam vse napisano.

bluefish ::

Zato, ker je za nekatere ljudi cepljenje obvezno.
Res? Katere in kje?

Saj če bi bili uradno testirani, tako jih pa silijo v cepljenje z uradno netestiranimi cepivi.
Stranski učinki so kljub temu znani.

Okapi ::

Zato, ker je za nekatere ljudi cepljenje obvezno.
No, kakšen link, kjer kaj takega piše, ne bi škodoval. Ker AFAIK to ni res. Nikogar ne morejo prisilit.

O.

dokaz1 ::

Sproti ti jih bom dajal.
Tukaj imaš uradni dokument od vlade ZDA (US government) za obvezno cepljenje v skladu z zahtevami WHO iz leta 2005 v primeru pandemije!


Citiram:
However, if a person refuses to be vaccinated, he or she may be quarantined during the public health emergency giving rise to the vaccination order."



http://fpc.state.gov/documents/organiza...

Okapi ::

Ja no, a ne znaš brati? Če se nočeš cepit (v primeru neke teoretične smrtonosne epidemije v slogu pljučne kuge, ne neke pussy gripe), boš pač nekaj časa v karanteni.

O.

dokaz1 ::

Ja no, a ne znaš brati? Če se nočeš cepit (v primeru neke teoretične smrtonosne epidemije v slogu pljučne kuge, ne neke pussy gripe), boš pač nekaj časa v karanteni.

O.


Who je že protizakonito razglasila 6. stopno pandemije za novo gripo!
Pandemija je že razglašena!

Še nekaj iz uradne strani World health Organization International Health Regulations 2005:

http://www.who.int/ihr/legal_issues/leg...

dokaz1 ::

Švica

The key sentence comes almost at the end of the Swiss pandemic plan: on page 249, it states explictly that "compulsory prophylaxis" are allowed in a pandemic emergency in Switzerland.

Compulsory prophylaxis includes vaccinations

Geneva-based WHO's declaration of a pandemic level 6 emergency in June has catapulted Switzerland and the rest of the world into a technically legal pandemic emergency, allowing compulsory vaccinations in Switzerland, too, though few Swiss are as yet aware.

The Swiss plan incorporates the WHO

http://www.bag.admin.ch/influenza/01120...

PaX_MaN ::

Who je že protizakonito razglasila 6. stopno pandemije za novo gripo!

URL na zakon, kthnxbai.

Še nekaj iz uradne strani World health Organization International Health Regulations 2005:

http://www.who.int/ihr/legal_issues/leg...

In tle not je ... kaj točno?

dokaz1 ::

Uradni dokumenti WHO:

International Health
Regulations (2005)

A document which is called an introduction to the implementation of the IHR for national governments makes it clear that states are obliged to carry out WHO instructions.

"...The IHR (2005) contain rights and obligations for States Parties (and functions for WHO) concerning national and international surveillance; assessment and public health response; health measures applied by States Parties to international travellers, aircraft, ships, motor vehicles and goods; public health at international ports, airports and ground crossings (together referred to as “points of entry”); and many other subjects (In light of the expansive definitions of "disease", "event", "public health risk" and other relevant terms in the IHR (2005), the coverage of the Regulations includes much more than a list of specific infectious diseases."



http://www.who.int/ihr/Intro_legislativ...

PaX_MaN ::

Švica

The key sentence comes almost at the end of the Swiss pandemic plan: on page 249, it states explictly that "compulsory prophylaxis" are allowed in a pandemic emergency in Switzerland.

Compulsory prophylaxis includes vaccinations

Geneva-based WHO's declaration of a pandemic level 6 emergency in June has catapulted Switzerland and the rest of the world into a technically legal pandemic emergency, allowing compulsory vaccinations in Switzerland, too, though few Swiss are as yet aware.

The Swiss plan incorporates the WHO

http://www.bag.admin.ch/influenza/01120...

Izmišljuješ/te/jo si:
1. The first to be treated by prophylactic measures should be those who are in frequent contact with
people
, and who are thus at increased risk of becoming infected themselves and, moreover, who
would propagate the illness to a particularly great extent if they were infected. This principle
produces the maximum preventive effect with relatively small quantities of vaccine. The specific
groups concerned in each case cannot be determined in advance. It also depends on how much
vaccine is available, i.e. how large or small the proportion of the population that can be vaccinated
is, and on when what quantity of further supplies can be expected.
On the basis of experience with "conventional" flu, the groups include, for example, schoolchildren,
but also people working in healthcare who have direct contact with patients
. Individuals with
certain key functions that are essential to the maintenance of public order and orderly supply
structures
(parts of the police force) should also be assigned to the first category. In certain cases
there should even be compulsory prophylaxis for these individuals.

A ti razložimo še pomen besede "should"?

dokaz1 ::

Lahko sam napišem. Iz tega konteksta pomeni, da v primeru pandemije bi moral ali pa "should". Pandemija je pa že razglašena za novo oziroma prašičjo gripo!

dokaz1 ::

WHO razglasil pandemijo nove gripe!
WHO je zadnjo pandemijo gripe razglasil pred 40 leti.

Celoten članek si preberite na :

http://www.delo.si/clanek/82490

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dokaz1 ()

hamax ::

Sej ne vem cesa bi se bolj bal. Zobne paste, chemtrailov ali cepiva za prasicjo gripo ...

Slo-One ::

Grem drugo skrajnost povedat >:D .
Kaj pa če želijo da se čimbolj govori o gripi in da mi mislimo, da je milijon zarot in da nas bo vse pobila nakoncu pa nebo nič. Zato ob izbruhu naslednjega virusa nebomo toliko panični in bodo potem enostavno spustili nov virus pa bojo pol tudi opozarjali ampak jih noben nebo jemau resno. :D>:D

Highlag ::

Kitajčki so zjebali zahodne farmacevtske tovarne, ker so prvi izdali cepivo. Kako ga bodo pa zdaj spustili med populacijo? Verjetno bo še cenejše od zahodnega? >:D
Never trust a computer you can't throw out a window

XsenO ::

Tukaj imaš uradni dokument od vlade ZDA (US government) za obvezno cepljenje v skladu z zahtevami WHO iz leta 2005 v primeru pandemije!


Citiram:
However, if a person refuses to be vaccinated, he or she may be quarantined during the public health emergency giving rise to the vaccination order."



Če moja angleščina ni popolnoma za odmet se mi zid, da bi bil prevod citata nekako tako: "V primeru da se oseba odpove cepljenju, med obdobjem splošne zdravstvene(? public health mi ne pride zdaj na pamet en lep prevod) nevarnosti, ko je dan ukaz za cepljenje, naj bi bila ta oseba dana v karanteno."

Zdej kje ti vidiš tukaj, da je cepljenje obvezno pa ne vem.
1 + 1 = 1

swamigi ::

Že tole je višek,da te dajo v karanteno

jest10 ::

Jp, mar bi te dali v kino, da lahko kihaš po drugih ane?

dokaz1 ::

Prosim za bolj resno debato. Če nimate kaj pametnega povedati potem pač ne pišite. Zaradi takih komentarjev ste tudi dosegli, da je tema premeščena v ložo.

bluefish ::

Ne, prenos v ložo si dosegel ti z nenehnim ponavljanjem in citiranjem samega sebe.

dokaz1 ::

Ne, prenos v ložo si dosegel ti z nenehnim ponavljanjem in citiranjem samega sebe.

Ti si me prisilil v to z nenehnimi ponavljajočimi vprašanji in to kljub opozorilom.

world ::

Vsi tisti, ki se nameravate cepit z uradno nepotrjenim in netestiranim cepivom za prašičjo gripo vam sporočam:

-da jih ni možno tožit če se vam zaradi tega cepiva proti novi gripi kaj zgodi.

Namreč podpisan je sporazum o popolni imuniteti proizvajalcev cepiva za prašičjo gripo (Novartis, Baxter, GlaxoSmithKline itd.) ob pojavu smrtnih žrtev, ki bi jih to cepivo povzročilo.
To je v bistvu tako, kot če bi jim dovolili, da nas imajo za poskusne zajčke in zakonito delajo poskuse na ljudeh!

http://abcnews.go.com/Health/wireStory?...

http://www.americanchronicle.com/articl...

http://www.pandemicflunews.net/2009/07/...



Živimo v res enkratnem svetu 8-O.Kako sploh lahko dovolijo kaj takega ? Telek gripe so gotovo namerno spuščene bile da pomre nekaj miljonov ljudi, da se ponovno vzpostavi ravnovesje na zemlji.Ljudi je preveč in mogoče želijo na ta način zmanjšat svetovno populacijo !

Druga možnost pa je da se je recimo ameriška vlada z nekim podjetjem že pred 15 leti dogovorila da bo sedaj spustila vn gripo.Tole podjetje ima protistrup oz. zdravilo ki učinkuje 99,9%.Ker bo celoten svet potreboval zdravilo bo podjetje zelo zelo zaslužilo in delež bo prejela recimo vlada ameriška.

Recimo da je v tem primeru to podjetje podjetje, ki proizvaja Tamiflu.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

bluefish ::

Živimo v res enkratnem svetu 8-O.Kako sploh lahko dovolijo kaj takega ? Telek gripe so gotovo namerno spuščene bile da pomre nekaj miljonov ljudi, da se ponovno vzpostavi ravnovesje na zemlji.Ljudi je preveč in mogoče želijo na ta način zmanjšat svetovno populacijo !
A kljub temu je umrlo vsega 2,5k ljudi. Po mnenju dokaz1 pa je še to le medijsko.

world ::

Do sedaj je umrlo toliko !

Bomo videli koliko bo v prihodnje ? Mogoče prodaja zdravila ni stekla dovolj dobro in so program ukinili ;)
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

jest10 ::

Do sedaj je umrlo toliko !

Bomo videli koliko bo v prihodnje ? Mogoče prodaja zdravila ni stekla dovolj dobro in so program ukinili ;)

So virus odpoklicali iz dolžnosti?:P

world ::

Ja, in sloni letijo po zraku.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

bluefish ::

Do sedaj je umrlo toliko !

Bomo videli koliko bo v prihodnje ?
Več jih vsako leto umre od sezonske gripe.

satyr ::

Ja no, a ne znaš brati? Če se nočeš cepit (v primeru neke teoretične smrtonosne epidemije v slogu pljučne kuge, ne neke pussy gripe), boš pač nekaj časa v karanteni.

O.


Tukaj imaš uradni dokument od vlade ZDA (US government) za obvezno cepljenje v skladu z zahtevami WHO iz leta 2005 v primeru pandemije!


Citiram:
However, if a person refuses to be vaccinated, he or she may be quarantined during the public health emergency giving rise to the vaccination order."



Če moja angleščina ni popolnoma za odmet se mi zid, da bi bil prevod citata nekako tako: "V primeru da se oseba odpove cepljenju, med obdobjem splošne zdravstvene(? public health mi ne pride zdaj na pamet en lep prevod) nevarnosti, ko je dan ukaz za cepljenje, naj bi bila ta oseba dana v karanteno."

Zdej kje ti vidiš tukaj, da je cepljenje obvezno pa ne vem.


No "dokaz1", kaj boš torej rekel na to?? Ni mi jasno (oz. bi si lahko mislil, kaj je temu vzrok), zakaj stalno ignoriraš proti-argumente. Preprosto, kot da teh dveh postov ni bilo, postaš nekaj novega (spet nek nov link) in potem odgovarjaš samo na tiste nove poste, za katere misliš, da imaš pri njih možnost kaj povedati (najdeš npr. kakšno malo napako/nekonsistentnost ipd.), kar bo šlo tebi in tvoji teoriji v prid.


Že tole je višek,da te dajo v karanteno


Ja res je "swamigi", lahko je to zate "višek", ampak debata se trenutno odvija okoli vprašanja, ali je cepljenje obvezno, ali ni. In glede na ta članek (ki ga je mimogrede "dokaz1" sam ponudil kot dokaz; ne vem, ali ne zna brati, ali kaj?), zgleda da ni!!

Ne vem, to je nekako približno tako, kot če bi se zgražal, da moraš v primeru avtomobilske nesreče (v kateri si ti udeležen) svoj avto kot prvo umakniti s ceste, kot drugo pa ne nadaljevati vožnje z njim. Skratka, organi (v tem primeru policij) pač poskrbijo za varnosti drugih, ne glede na tvoje neodtujive "človekove pravice" (kao, da ti imaš vendar pravico voziti se z avtom kadarkoli in kamorkoli)

In takih primerov (še boljših/bolj nazornih, kot je ta) bi lahko naštel še ogromno, ta mi je pač prvi prišel na pamet, več se mi jih pa ni dalo (in zdelo smiselno, ker najbrž boš spet elegantno ignoriral moj post) spomniti.
"Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat."

XsenO ::

Sej niti ni prvič, ki narobe prevede in zavaja.
1 + 1 = 1

dokaz1 ::

Preberite si raje vse in ne samo kar sem citiral.
Če je plačilo davkov za davkoplačevalce obvezno to še ne pomeni, da se ne moreš izogniti temu. Seveda pride za neplačanje davkov kazen tako kot pri obveznemu cepljenju. pri cepljenju je to omejevanje gibanja. Zaprejo te v karantine. V nekih državah naj bi celo uvedli kazen 1000 dolarjev za dan karantine. To je kot zapor, ker te izolirajo in ti omejujejo gibanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dokaz1 ()

satyr ::

Preberite si raje vse in ne samo kar sem citiral.


Pa daj potem tudi ti preberi naše poste oz. odgovori na njih (če te v njih kaj sprašujemo oz. opozarjamo na kakšne napake/neumnosti), ne vem, to bi se mi zdelo edino fer. Minimalno, kar lahko narediš!!
"Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat."

dokaz1 ::

Preberite si raje vse in ne samo kar sem citiral.


Pa daj potem tudi ti preberi naše poste oz. odgovori na njih (če te v njih kaj sprašujemo oz. opozarjamo na kakšne napake/neumnosti), ne vem, to bi se mi zdelo edino fer. Minimalno, kar lahko narediš!!

Že večkrat sem opozoril, da naj si preberete osnovo in šele potem sprašujete oziroma komentirate.
Povedal sem tudi da na takšna vprašanja ne bom odgovarjal, ker sem vam dal več linkov o tem kjer tudi vse obširno piše.

imagodei ::

dokaz1> "Že večkrat sem opozoril, da naj si preberete osnovo in šele potem sprašujete oziroma komentirate."

Lepo bi bilo, če bi tudi ti obnovil osnove biologije, kemije in logike. Pa osnove angleškega jezika tudi ne bi škodovale, tako da ne bi prihajalo do nesporazumov, ker ne razumeš izvornega angleškega besedila.
- Hoc est qui sumus -

dokaz1 ::

Lej, sej vi se lahko delate norca samo vam to ne bo veliko pomagalo. Nekateri niso tako neumni, da bi ugotovili o čemu je reč in kakšne posledice lahko nastanejo zaradi tega. Zaradi mene lahko pišete kako je to vse neresnično. vsekakor ste vi tisti, ki imate svoje argumente brezpodkrepljenih virov. Lahko se strinjate ali pa ne in to je v glavnem vse, kar se vas tiče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dokaz1 ()

dokaz1 ::

V državi Iowa Department of Public Health
lahko zapre v karantino vsako osebo, ki je osumljena, da je bila v stiku z okuženo osebo!
S sabo boš lahko vzel le oblačila in druge osebne stvari. Omejili ti bodo pogovor s telefonom in ne omenja dostop do interneta.
V službo ne boš smel.
nihče ne bo smel iz karantine brez dovoljenja javnga zavoda za zdravstvo Iowa.
V primeru, da se pravil ne boš držal sledi aretacija in zapor!

http://www2a.cdc.gov/phlp/docs/Facility...

Arto ::

V državi Iowa Department of Public Health
lahko zapre v karantino vsako osebo, ki je osumljena, da je bila v stiku z okuženo osebo!
S sabo boš lahko vzel le oblačila in druge osebne stvari. Omejili ti bodo pogovor s telefonom in ne omenja dostop do interneta.
V službo ne boš smel.
nihče ne bo smel iz karantine brez dovoljenja javnga zavoda za zdravstvo Iowa.
V primeru, da se pravil ne boš držal sledi aretacija in zapor!

http://www2a.cdc.gov/phlp/docs/Facility...


In kaj je s tem narobe?

satyr ::

V državi Iowa Department of Public Health
lahko zapre v karantino vsako osebo, ki je osumljena, da je bila v stiku z okuženo osebo!
S sabo boš lahko vzel le oblačila in druge osebne stvari. Omejili ti bodo pogovor s telefonom in ne omenja dostop do interneta.
V službo ne boš smel.
nihče ne bo smel iz karantine brez dovoljenja javnga zavoda za zdravstvo Iowa.
V primeru, da se pravil ne boš držal sledi aretacija in zapor!

http://www2a.cdc.gov/phlp/docs/Facility...


Ampak prisilno te pa le ne bodo cepili, kajneda??!
"Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat."

imagodei ::

dokaz1> "vsekakor ste vi tisti, ki imate svoje argumente brezpodkrepljenih virov. Lahko se strinjate ali pa ne in to je v glavnem vse, kar se vas tiče."

Ne me smejat. Ti si tisti, ki kričiš, da si našel čarovnico in jo želiš zakurit na grmadi. Naši strani, ki v čarovnice sploh ne verjame, ni treba dokazovat NIČESAR. Mi ne rabimo podkrepljenih virov. Konsenz je tak, da zlobnih coprnic, ki bi imele seksualne orgije z Vragom, ni. Še nobene nismo videli, še nobena ni naredila dokazljive škode. Ti si tisti, ki moraš vse to dokazat. In dokler so tvoji "dokazi" samo rekla kazala, toliko dolgo časa se bodo ljudje norčevali iz tebe. Trolanje po forumu rodi še več trolanja. Škoda, da ne razumeš, da kredibilnih linkov ne najdeš v Lady in Slovenskih novicah.

Ne boš verjel - ne glede na ves tvoj jamer, kako sem zloben in žaljiv, sem ti ves čas želel samo pomagat in te usmerit v resno debato. Žal nekateri ne vidite čez svoj ego.

Zdaj se pa jaz umikam iz te brezplodne debate.
- Hoc est qui sumus -

satyr ::

In pa, čisto kot mimogrede...

Če cepivo vsebuje smrtonosen "virus" je tudi cepivo smrtonosno.
Tako lahko debatirava do jutra in čez nekaj dni se ti bodo vsi smejali s kakšnimi argumenti si me oviral pri pisanju resnice ki bo prišla na dan.


Me res prav zanima, komu se "bodo vsi smejali" čez nekaj dni, ko naj bi baje prišla resnica na dan. Upam se staviti, da tebi, in ne PaX_MaN-u. Sicer pa, pravzaprav je že minilo tistih "nekaj dni" (ta trenutek, ko to pišem, je namreč že 2. september), kje je torej "resnica"??!


Skratka, od tistega tvojega posta je minilo že veliko več kot samo nekaj dni!!
"Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: satyr ()

satyr ::

Ne me smejat. Ti si tisti, ki kričiš, da si našel čarovnico in jo želiš zakurit na grmadi. Naši strani, ki v čarovnice sploh ne verjame, ni treba dokazovat NIČESAR. Mi ne rabimo podkrepljenih virov. Konsenz je tak, da zlobnih coprnic, ki bi imele seksualne orgije z Vragom, ni. Še nobene nismo videli, še nobena ni naredila dokazljive škode. Ti si tisti, ki moraš vse to dokazat. In dokler so tvoji "dokazi" samo rekla kazala, toliko dolgo časa se bodo ljudje norčevali iz tebe.


Glej tudi Logical fallacy.
"Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat."

PacificBlue ::

Resna debata?

GUILLAIN-BARRE SYNDROME FOLLOWING VACCINATION IN THE NATIONAL INFLUENZA IMMUNIZATION PROGRAM, UNITED STATES, 1976–1977

http://aje.oxfordjournals.org/cgi/conte...

The letter from the Health Protection Agency, the official body that oversees public health, has been leaked to The Mail on Sunday, leading to demands to know why the information has not been given to the public before the vaccination of millions of people, including children, begins.

It tells the neurologists that they must be alert for an increase in a brain disorder called Guillain-Barre Syndrome (GBS), which could be triggered by the vaccine.

GBS attacks the lining of the nerves, causing paralysis and inability to breathe, and can be fatal.

The letter, sent to about 600 neurologists on July 29, is the first sign that there is concern at the highest levels that the vaccine itself could cause serious complications.
Within days, symptoms of GBS were reported among those who had been immunised and 25 people died from respiratory failure after severe paralysis. One in 80,000 people came down with the condition. In contrast, just one person died of swine flu.


http://www.telegraph.co.uk/health/swine...
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

satyr ::

Preberite si raje vse in ne samo kar sem citiral.


Pa daj potem tudi ti preberi naše poste oz. odgovori na njih (če te v njih kaj sprašujemo oz. opozarjamo na kakšne napake/neumnosti), ne vem, to bi se mi zdelo edino fer. Minimalno, kar lahko narediš!!

Že večkrat sem opozoril, da naj si preberete osnovo in šele potem sprašujete oziroma komentirate.
Povedal sem tudi da na takšna vprašanja ne bom odgovarjal, ker sem vam dal več linkov o tem kjer tudi vse obširno piše.


Dobro no, tista osnova gor ali dol, tudi če je nismo prebrali (čeprav vseeno mislim, da velika večina od nas ve za kaj gre oz. kaj naj bi v tistih dokumentih pisalo, pa konec koncev, tudi ti si marsikaj sam povedal), saj ti vendar stalno dodajaš neke nove linke (oz. citate iz člankov), mi pa odgovarjamo (tudi) na te. Zakaj torej na te naše odgovore ne odgvarjaš oz. jih preprosto rečeno ignoriraš??
"Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat."

PaX_MaN ::

Within days, symptoms of GBS were reported among those who had been immunised and 25 people died from respiratory failure after severe paralysis. One in 80,000 people came down with the condition. In contrast, just one person died of swine flu.

Pa dejmo še mal citirat:
It is not known for sure whether the vaccine or the flu was responsible and the current H1N1 swine flu jabs due to be introduced in Britain in October are very different to the version used thirty years ago, Government scientists have said.[...] They added that because Guillain-Barre can be caused by infections like flu, the new programme may in fact establish that vaccinations actually protect against the syndrome.

Resna debata? My phat ass I don't have.

Vandrouc ::

Do pred kratkim sem bil mnenja da je zastrupljanje wode s fluorom samo potegavscina. In ko sem se na internetu oddlocil preveriti kaj je res in kaj ne me je vrglo na rit!

Prilagam verodostojen link od centra za preprecevanje bolezni. http://www.cdc.gov/FLUORIDATION/

Samo za nevede. Flor so dodajali v naci taboriscih za lazjo kontrolo in neagresivnost ljudi v taboriscih. Res pa je da oni dodajajo nam zaradi nasih zobk... BULLSHIT

Tisti ki ne verjamete teorijam zarote oz. domnevam je cas da se pocasi zbudite iz svoje pravljice in si pogledate svet in ljudi okoli sebe kakrsen pac je. Vem da je naporno razmisljati s svojo glavo. Vendar boste naredili vsaj kaj bol koristnega kot gledanje sporta ali ostalega neproduktivnega krepa.

Počasi se bom vkljucil v pogovor ker bi rad da ljudje koncno spoznajo kaksen je njihov, nas svet v resnici.

Tisti ki misli da v tem pokvarjenem casu turbo kapitalizma niso mozne take absurdne stvari je dobesedno slep ali pa neumen.

Berite in mislite in ne samo polezavat in gledat TV- ja. In ne bodite naivni. Od takih zivijo te svinje.

Lp ,Vandrouc

Zgodovina sprememb…

PaX_MaN ::

Kaj ima to z bioterorizmom, prašičjo gripo in cepivi proti njej? :|

bluefish ::

@Vandrouc: si malo falil že zaprto temo: http://slo-tech.com/forum/t372869/74

imagodei ::

Vandrouc, samo na hitro, ker je to 1.) napačna tema, 2.) pa je bilo že vse povedano: jasno, da fluor, v kolikor ga zobaš namesto začimb, povzroča mnogotere zdravstvene težave.

Fluor v zobnih pastah, ki jih pljuvamo ven, pa ne povzroča težav. Pravzaprav koristi pretehtajo morebitno škodljivost, če bi povprečen odrasel človek pri umivanju zob pogoltnil manjšo količino fluora.
- Hoc est qui sumus -

Vandrouc ::

Pax Man: z bioterorizmom ima zelo veliko, ker to v bistvu je bioterorizem. Kaj ima to s prašičjo gripo? Samo to da je to delo istih ljudi. Omenjam pa to zato ker dejansko dodajajo flor vodi in sem s tem hotel samo povedati da vse le ni tako kot zgleda. lahek primer za tiste ki tezko mislijo s svojo glavo....BERI LINK od center for desease control!

blueFish: se opravicujem....

imagodei: 1.) se enkrat se opravicujem za napacno temo! 2.) super ce je vse povedano...koncno razumete da nas zastrupljajo. Kar se tice flora v zobni pasti se strinjam s tabo imagodej da flora ne goltamo oz. zelo malo.
Prav zato sem dodal link kjer center za kontrolo bolezni sam pravi da dodajajo flor vodi zaradi zdravja zob ljudi(ne omenjam flora v zobni pasti). Dobro da ne dodajajo vitamina C?!

Prosim drugic preberite in kliknite na linke ki vam jih postamo. Zgleda da kar vam ne posreduje javna TV pac ne veste.

3.) Premaknite teme ki so pomembne za ljudi iz loze. In ostale poste o rac. komponentah in fuzbalskih tekmah v lozo saj nepomembne stvari spadajo sem.

e spomnim casa ko takih postov po slovenskih forumih se ni bilo...sedaj se koncno nekaj premika in ce ne drugega se o tem vsaj govori ceprav je se veliko ovcic ki nimajo pojma o dogajanju okoli sebe. To so stvari pomembne za vse nas!

PaX_MaN ::

z bioterorizmom ima zelo veliko, ker to v bistvu je bioterorizem.

LOL!
Kaj ima to s prašičjo gripo? Samo to da je to delo istih ljudi.

LOL!
lahek primer za tiste ki tezko mislijo s svojo glavo....BERI LINK od center for desease control!

LOL!
koncno razumete da nas zastrupljajo.

LOL!
Prosim drugic preberite in kliknite na linke ki vam jih postamo. Zgleda da kar vam ne posreduje javna TV pac ne veste.

LOL!
3.) Premaknite teme ki so pomembne za ljudi iz loze. In ostale poste o rac. komponentah in fuzbalskih tekmah v lozo saj nepomembne stvari spadajo sem.

LMAOTSETUNG!

Omenjam pa to zato ker dejansko dodajajo flor vodi [...]To so stvari pomembne za vse nas!

V Sloveniji ne delajo tega, zato ne vem, zakaj bi bilo to sploh pomembno.

(Moderatorji: pravi, da zna Zelo Dobro™ misliti s svojo glavo:
lahek primer za tiste ki tezko mislijo s svojo glavo
, zato sem prepričan, da bo hitro ugotovil, zakaj se toliko smejim označenemu tekstu.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()
««
10 / 33
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Najprej ptičja nato prašičja kaj bo naslednje? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17715357 (3223) Tr0n

GRIPA & cepljenje

Oddelek: Loža
393386 (1566) 5er-->
»

Novartis podkupoval zaradi podtikanja svojih cepiv in zdravil

Oddelek: Loža
242185 (1593) imagodei

Več podobnih tem