» »

policijske lisice

policijske lisice

kurci2 ::

prebral sem, da je legalno, da ima lahko vsakdo pri sebi doma policijske lisice...
zanima me če to drži? je to tudi v SLO dovoljeno?
in še...če morda kdo ve, kje bi se dalo takšne lisice kupit.

Okapi ::

Venera shop.

O.

libra001 ::

Lisice iz Venera shopa nimajo nobene povezave s policijskimi lisicami. Razlika je več kot očitna :D Mogoče loh prašaš na policijski postaji , glede na to da je legalno, mogoče jih pa prodajajo:)

Furbo ::

Lahko si kupiš tudi kakovostne plastične vezice, isto sranje, bistveno cenejše.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Okapi ::

Lisice iz Venera shopa nimajo nobene povezave s policijskimi lisicami. Razlika je več kot očitna
Nisi bil še nikoli tam, ne? Meni se tele recimo zdijo zelo policijske, vsaj nobene očitne razlike ni.
http://www.venera-shop.si/trgovina/?pag...

O.

libra001 ::

Sem že bilA v Venera shopu,
in redno uporabljam lisice (pa upam da mi ne bo treba razlagat tut zakaj se uporabljajo?) in sem sprobala tut taprave policijske lisice8-) , ti ki jih pa očitno nisi pa tut tega ne morš vedt ker vizualno zgledajo zelo podobne ;)
Ti morm pojasnt tut razliko med njimi?

Okapi ::

Ti morm pojasnt tut razliko med njimi?
Ja.

O.

libra001 ::

Skoraj vse te lisice iz sex shopov so narejene tko da jih mal bolj močn človk raztrga, manjše so, loh jih odkleneš brez ključa ker imajo en mejhn gumbk zravn..
Vse to kar policijske niso. Ker potem nebi mel nobenga smisla da bi jih uporabljal...
sej ne rečem da se tut takih lisic ki so močnejše ne da dobit, sam js jih neuspelo iščem že dobri 2 leti pa jih nisem najdla, vsaj v sex shopih ne...
Zadovoljen?

Okapi ::

Ne. Preizkusi te iz linka in poročaj, a so premajhne in ali ti jih je uspelo raztrgat.

O.

libra001 ::

Sem jih že veliko sprobala ravno zato ker sem jih zlomila se ti ne zdi to logično?
nekateri govorimo na podlagi lastnih izkušenj, nekateri pa samo nakladajo >:D
Sprobaj sam, je že čas da dobiš izkušnje, se ti ne zdi ?>:D
zdej pa nehi smetit forum ;((

Okapi ::

Meni se zdi, da nakladaš, sicer pa je to tvoj problem.

O.

Mehmed ::

Probaj army shop, ne venera.

d0rK ::

Kaksen kinky pogovor. Rawr.

Jaz sem jih pred leti kupil v Army Shopu na Kotnikovi. Ce trgovina se stoji pa ne vem.

;-) ::

Tiste z venere se dajo odklenit ja, tiste ki so za airsoft pa ne ;)

Lahko si kupiš tudi kakovostne plastične vezice, isto sranje, bistveno cenejše.

V Swat shopu so meli za 5€ hudo dobre navadne lisice, jih ne dobiš dol brez ključa(no to že, samo sam pa ne) en čas sem jih imel v avtu okol ogledala, zdaj pa envem kje so. Vezice pa so kar drage glede na to da so za enkratno uporabo pa še plastika.

Bojevnik ::

V Lovcu jih tudi prodajajo (zraven hotela Lev). Pa še dosti blizu venera shopa je :P

d0rK ::

Eni mate pa cist nastudirane te sex shope. Kupi kvalitetne lisice na netu. Evo ti en link: Hendkafs

Karen ::

Vprašanje je bilo če so prepovedane? Odgovor je ne. Lahko jih kupiš v prosti prodaji. Seveda jih pa lahko uporabiš tudi za kaznivo dejanje (npr. protipraven odvzem prostosti), ampak kot je nekdo drug rekel za to so tudi plastične vezice enako uporabne. Torej za bejbo zvezat v pojstli si kar privošči, verjetno ne boš kaznovan(a).

;-) ::

Sam če je ne poznaš dobro naredi to tak da nebo mela robov po rokah:D

bajsibajsi ::

@Okapi nic ne naklada. Moja (bivsa) jih je par let nazaj kupila s crnim puhkom; lahko bi tudi v pinky verziji. Imajo prikrit zatic, ki omogoca odklep brez kljuca.

kurci2 ::

pa kak venera šop!
dej ne prbijite!
tut za nelegalno odvzemanje prostosti jih ne rabim...
zbiram te ene stvari, pa me zanima kje je to za dobit...
sej se ne bom policaje pa lopove špilu jebemtiš =)

koyotee ::

Pejt na bolšji trg
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Okapi ::

Imajo prikrit zatic, ki omogoca odklep brez kljuca.
In? Če jih ne rabiš za uklepanje nevarnih zločince, in to jih ne (ker če jih, ne sprašuješ na slo-techu, kje jih prodajajo), ni nič narobe, če imajo tak zatič. Pravzaprav je veliko varneje, da ga imajo.

O.

Aljaz1980 ::

kera fora na strani "pazi sef prihaja, klikni name"

hotlips ::

Evo lisice, pa tud vezice bolj specialne kot jih lahko v merkurju kupiš.
http://www.mshop.si/samoobramba/lisice_...

libra001 ::

Okapi, preber še enkrat naslov teme, prosim,
kakor vidiš je rekel da išče POLICIJSKE lisice, ne lisice iz venera shopa, nima veze za kaj jih rabi, nima veze da so une iz venera shopa čist uredu zato ker on hoče POLICIJSKE LISICE.
dojel?

kurci2 ::

hotlips: hvala!
libra001: to si zelo pametno povedau!!...svaka čast
na SLO-techu pa sprašujem zato, ker ima forum zelo veliko uporabnikov in kjer je več glasv se več ve.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poppers,Rush (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6724800 (4137) BladE_
»

Pedrtošl (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8913663 (7391) Lion29
»

Pokrivala za oči - za spanje

Oddelek: Kaj kupiti
135750 (5405) BigWhale
»

Kje kupiti pendre/gumijevko?

Oddelek: Kaj kupiti
62651 (2484) LukaVi
»

"ŠPANSKA MUHA"

Oddelek: Loža
3420287 (19575) Alfa

Več podobnih tem