» »

Poppers,Rush

Poppers,Rush

«
1
2

;-) ::

Zdravo,
sta že slišali za Poppers ali drugače Rush???

To je nek nitrit, ki se prodaja v takih flaškah, in potem to povohaš in občutiš tak dober flash da je kr hudo...

zanima me če veste kaj o tem oz. je že kdo poskusil in ali je to legalna stvar (je neke vrste droga, vendar nitriti niso na seznamu prepovedanih drog-to so le moje info.).

in zanima še me kako to škoduje zdravju itd.

razpište se-res me zanima

root987 ::

Saj veš kaj bom rekel, kajne? :-)

Če prav pomnim (nisem prebral celotne povezave) so med drugimi možne posledice poškodbe možganov.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

DominusSLO ::

kaj je to legalno pri nas?
btw 1x sem probal ja :D ok priznam 2x je blo :P

Meni je to bedna droga... povohaš, se ti malo zavrti, par sekund ne štekaš nič in to je to.
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

;-) ::

dobr no...poškodbe so od alkota tud lahk.
je legalno al ni?
dans sm cel dan luftal to.

(linke v slo!ali sami napište)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Saladin ::

Kaj se je zgodilo z dobrim, starim sniff tabakom?
Eh, mladina danes :)
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

OrkAA ::

Eh brezveze.. rajš kej druzga v nos potegni. Ti povem, da je boljši učinek :)

gzibret ::

Ne vem, a je to mit ali kaj drugega. To bi naj uporabljali pedri, da mu sprosti mišice (analne).

Sem pa probal enkrat. Pribije za 20 sekund. Smo takrat ornk. Ušlo mi pa ni ;)
Vse je za neki dobr!

gzibret ::

> zanima me če veste kaj o tem oz. je že kdo poskusil in ali je to legalna stvar (je neke vrste droga, vendar nitriti niso na seznamu prepovedanih drog-to so le moje info.).

> in zanima še me kako to škoduje zdravju itd.

He, he, he. Neostik in bencin tudi nista prepovedana.
Vse je za neki dobr!

;-) ::

uporabljajo ga tako kot geji,hetero, skratga vsi... Med seksom tud ja-baje da ful popestri. Predvsem pa se zadnje čase uporablja na partyjih...

@OrkAA če si mislil kaj bolj konkretnega... NE!nočem.

Pa če orenk potegneš-kok gre v pljuča te drži mal več k 20 sekund.
Uff stari zaj si me spomno ko smo v sedmem klasu se benzali (snifali bencin)... to je tud kul ja-sam pol glava boli, pa še pol litra bencina ponucaš da se te prime...heh:D



torej je LEGALNO ALI NE ? ? ?

dolenc ::

Je legalno, ker se zadevo dobi tudi v kašnih sex shopih.

Drgač pa bedno ja, škoda dnarja za tisth par sekund.

Poldy ::

Kolega je to povohal, pa je ratal ful rdeč v glavo, tko za ene 10 sekund, pa en tak bedn nasmešk je mel...

Mislm pa da se to drugače uporablja - tisto flaško odpreš, pa pustiš da hlapi v prostor... in potem naj bi imel malo več možnosti za sex, če je seveda še kdo zraven. Ni pa to, da si kar v nos nabiješ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldy ()

gzibret ::

> Ni pa to, da si kar v nos nabiješ.

Drugač pa ne prbije >:D
Vse je za neki dobr!

Stepni Volk ::

Zadeva bazira na smejalnem plinu... požene ti kri v glavo, da si rdeč, ko jagoda. Če s prijatelji lepo stojiš v krogu in si podajaš flaško, se je tako težko nehati smejati :)
Drug način uporabe je bil, da smo ga vdihnili in se pognali po toboganu vodno zabaviščnega parka...
Nakup možen v večini sex-shopov... s tem, da nam nikoli ni bilo jasno, kako to lahko v zanosu samega izpolnjevanja "zakonskih dolžosti" ponudiš boljši polovici...

michobx ::

Kolkr jz vem nekateri to mal mešate s špansko muhco...hehhh:D
Ma sm enkrt poskusu, pa ni nč kj posebnga, sam za nekaj sekund ti zategne nasmeh do amena, pa je to to!!>:D
Mah droge_to ni zame:P
Amd must be * Amd Athlon 2600 Barton@2277, Gigabyte GA 7vax,
Leadtek WinFast A400TDH(GF6800), 120+80GB Maxtor,
Ram 2*512 3200+1*256 3200, LC Power 550W --(ZRAČNO)

;-) ::

Poldy men se zdi da nimaš pojma o čem govorimo...

če ne povohaš od blizu ti ni nič!
pa še vsem tistim, ki mislte da je to 10sekund...
Dans smo mel z kolegi 6flašk (3je smo bli) na končnem izletu... zjutraj smo kake pol ure pred odhodom stvarco ''duhali'' kar v eno...vohal,smejal,spet,vohal,smejal,spet,vohal,smejal,spet,itd. na konc ni bilo več smešno ampak smo bli faj trčeni že.

še potem na avtobusu sem občutil taki flash da mi hoče zobe vn potrgat-ne bolečina ampak nor občutek(adrenalin itd.). Bilo pa je tud vse rumeno_vijolično (ko da bi gledal črno belo sliko sem videl vse rumeno vijolično).

men je to full dobr ne...kaj zaj je stvar LEGALNA ALI NE ???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Stepni Volk ::

Če jo lahko kupiš v uradnih trgovinah je torej legalna. Gre samo za "zlorabo" originalnega namena uporabe.
V času komunizma sex-shopov ni bilo, zato so bili nakupi orpavljeni v tujini. Kako je danes, ne vem.
Tudi RedBull je nekaj časa dovoljen, nekaj časa ni... ne spremljam teh stvari :)

EDIT: typo

Zgodovina sprememb…

Hepan ::

glede na to da na nizozemskem ni legalno in ga ne mores kupit v nobenem sex shopu...tud ne verjamem da je pri nas legalno...oziroma da ga kje v kaksnem sex shopu prodajajo...

kajzer ::

CWIZO ::

Na gimnaziji na katero sem hodil je bla navada da ce je sel kak razred v london da so iz tm zmeri prnesel pol. Tut zanc k sem su v london sem kolegom prneusu par flask.
Tak kupis to brez problema tak da tam je legalno, kle pa tut.

Ni pa prevec zdrav to zadevo celo posnifat naenkrat, ti zjebe mozgane.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Hepan ::

@kajzer....tega lahko celega popijes si ga vlijes ali kaj druga anredis z njim...to niti priblizno ni ta popers o katerem je tukaj govora ...ne bo te zadel in nic...

na nizozemskem ga SIGURNO ne MORES kupit v sex shopu v angliji pa nisem vpraseval tako da ne vem...

Stepni Volk ::

Tu pravijo, da je približno isto in v ZDA prepovedano.
V Švici ni.

CWIZO ::

V Angliji je tut legalno.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

kajzer ::

Hepan...ja seveda ni... onega če bi spil pomoje nebi blo nič, ta pravi pa še v stik z kožo ni fajn če pride... onega iz venere še nism probu tk da nemorm rečt al je sploh popers al kej druga, pravega sm pa že dal krneki skoz:D. drugače pa verjetno veste kake so posledice po eni "posnifani" flaški...spodaj nosa mislim>:D

Doman ::

Koliko pa stane "taprav":D?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Doman ()

kajzer ::

cca. 2000sit 10 oz 9 ml flaška:D Drugače pa na bolhi poglej...

kajzer ::

drugače je pa to osvežilec za savne:\

luggy ::

Hja smo vcasih kr prakticiral.... samo je brez veze, ce si pa orenk pijan pa pol to ces je pa cist fino....
Ce prevec snifas tole se pa zjutraj poleg macka zbudis tudi s precej razrto sluznico, kukr da bi 1 deci absinta cistga spil...
Srecno, mislim pa ce tu pa tam mal poppersa snifnes ni krize....
___________________________________
I'm a SKATEBOARDER and I'm proud of it,
no one and nothing can't take that from ME. - Mike Vallely

Fatboyslim ::

Po moje tud Rush iz venera shopa ni enak tistemu ki se ga dobi na ulici.

Se pa, kot je že zgoraj nekajkrat omenjeno, ne splača ker te prime le za nekaj 10 sekund, po trem pa nastopijo glavoboli, visok pritisk ipd.

Pa še tistih nekaj sekund ni ravno blažen občutek :\

para! ::

Kot, da je pomembno kaj je legalno in kaj ni :)

lp
Death before dishonor!

zos ::

Tukaj kr nekaj ljudi bedarije govori. Poppers se meni zdi cisto nedolzna stvar (deluje na principu vazodilacije), ki obcasno popestri kak trenutek. In ne, to ni spanska muha, kot neverjetno dosti ljudi verjame. Pojma nimam od kod vam ideje, da je nelegalen na Nizozemskem, ker jih tam imajo v vsakem smart/headshopu. Tudi pri nas se jih da dobiti v sex shopih (vsaj pred leti je bilo tako). Tudi tale ideja o razzrti sluznici se mi zdi bosa. Vsaj meni se to se nikoli ni zgodilo.

BigWhale ::

Zakaj bi se s tem zadeval pred sexom, ce je eden izmed ucinkov 'unable to hold an erection'?

To naj mi en pojasni...

stromar ::

Sem imel sošolko, ki je kar naprej hodila s tisto flaško okoli, pa se rekel, da bom še jaz probal. Če ima ona nos na flaški že dve leti, tudi meni ne bo škodilo, če enkrat potegnem. Potegnil sem enkrat, počakam pol minute... nič. Potegnem dvakrat... ne zgodi se prav nič drugega razen tega da me začne glava bolet in me boli še pol ure.

Brez veze

Lp

para! ::

To je ubistvu kr neki, men se zdi, da ti dvigne pritisk in se ti zdi fajn par sekund. Ampak par sekund, kje je fora?
Death before dishonor!

Tic ::

Dejte se s čem bolj naravnim drogirat.

ShowDown ::

WORD!

Edit: Poznam ko so eni modeli namesto ambipura vlili to v ono flaško, pol pa v avto. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ShowDown ()

Nejc Pintar ::

Eh, občasno paše, da bi se pa redno:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

lambda ::

Ma nekaj let nazaj sm to srečal k so mel kolegi na nekemu kresovanju in efekt je bil ene 15s hudega pritiska v glavi, zvok ki ga slišiš je zadušen, pa srce ti razbija, kot da bi ravnokar končal šprint na 100m. To je pa tud vse ...

profii ::

ja no je mal več k 10s če ga dost notr potegneš pa mal zadržiš.
prvič ko sm jst to porbu me tud ni prjel. pol k sm pa ene petič potegnu sm se pa že kr smeju ja:).
če sm pa pijan pa to potegnem mi je pa use ravno. tud če s postle na nos padem mi je useen skor:). to so učinki preverjeni z moje strani. to s luznico je pa mal res. drug dan maš mal bedn okus.
naj prosim nekdo razloži tisto uporabo in efekte k jo navajajo u sex šopih.

LP

stromar ::

Potem je verjetno vzrok, da me ni prijelo, to da nisem bil trezen :D

Lp

Oxford ::

Moderatorji? Pravila?

Halo!!!???

Smo na meji legalnosti, kajne? :\

Nejc Pintar ::

Katero pravilo naj bi bilo prekršeno?

V sloveniji se je o drogah dovoljeno pogovarjati:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Oxford ::

Joj, se opravičujem, če sem bolj papeški od papeža, toda zdi se mi, da so vsa tale razglabljanja malo preveč čez mejo dovoljenega. Ampak fantje, ... 'sober up'!


Kaj je danes zares bolj pomembno, da si 'high', kot pa da si 'on the line' z nedovoljenimi pripomočki? :\ Hudiča, ali res dobri stari C2H5OH ne zadošča več? ;(

Blum ::

eter je še bolša zadeva kt to.. :) res je pa da se ga težje dobi...:\

stromar ::

Jaz sem proti takim zadevam, kot so poppers, eter, bencin ipd, saj so preveč zdravju škodljive zadeve

Nimam pa nič proti travi in alkoholu, če gre za občasno rabo

Sicer pa ne kadim, pijan sem cca 6x letno (novo leto, rojstni dnevi, žuri), od drog sem poskusil samo poppers in nekajkrat potegnil par dimov trave.

Lp

Nejc Pintar ::

@Blum: Eter imajo v lekarnah, samo ne vem če se dobi brez recepta
Lahko je biti prvi, če si edini!

Elemen_T ::

Kaj pa teb ni jasno Oxford?
A ti je (blo) tok bed v lajfu, da si postal eden izmed tistih "šuti i radi"

debata o nelegalnih zadevah je zelo zdrava za razvoj družbe, zato ni nič narobe, če si ljudje izmenjujejo izkušnje o drogah. Jebeš, kdor je tok v bedu, bo po njih posegel pa če bo o njih prebral da prinašajo pozitivne ali pa negativne učinke.
Sicer pa drži, da je poppers (vsaj tisti na hard, ki res zadane) škodljiv za organizem; sive celice dol padajo ravno toliko kot če požreš en LSD. Predpostavimo, da ne potegneš enkrat ampak večkrat.
Sintetika pere, in to VSA sintetika, to si velja zapomnit!

asgard2.0 ::

jebes te kemikalje. Najbolš enga skadit de si pocen neki cajta pa je lepa. :D
Šiht, CPU , Hrana, Spanje, Šiht ....

kajzer ::

drugač so kemikalije zakon sam u eni meji normale an... ti pa vseen priporočam da kr pri kajenju ostaneš če ti je kul :D

Hammer123 ::

Dvakrat letno grem s fotrom v GB in nabavim tam okol 20-30 malih flašk(odvisno koliko keša mi da folk). Ko sm 1. prišel na Brnik iz Londona, sem mislil da bodo kakšni problemi, pa so me samo vprašali kaj imam, pa sem jim povedal in je bilo vse vredu.
Pa flaška je pribl. tam okol 1.75 funta- 2 funta(z barantanjem seveda).

cwizo: Mislim, da vem kero gimanazijo misliš. Vute?

Sandoval ::

@cwizo
pri nas se tudi to nabavlja v londonu z gimnazijo
še ko smo vodiča vprašali, če je kej problemov za prnest k nam, je reku da če lohko on vsakič pol bo šlo =)

drugače pa ga jaz še nisem poskusil(sploh nobenih drog za inhaliranje)
največ je bil absint
Kr3nU_X JAZZ-WA Sandoval
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

policijske lisice

Oddelek: Loža
255529 (4753) kurci2
»

Pepersi - afrodizijak

Oddelek: Znanost in tehnologija
84253 (959) Tear_DR0P
»

Pokrivala za oči - za spanje

Oddelek: Kaj kupiti
135750 (5405) BigWhale
»

Moški "parfum" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
528350 (6264) >>><<<
»

"ŠPANSKA MUHA"

Oddelek: Loža
3420287 (19575) Alfa

Več podobnih tem