» »

Ventilator na grafični ne deluje!

Ventilator na grafični ne deluje!

Andr3w ::

Pozdravljeni!

Imam naslednji problem...na grafični se mi kljub manualnemu profilu za določevanje hitrosti v catalyst ventilator noče zagnati. Podoben problem sem imel že ko sem grafično kupil (rabljena grafa), ventilator sam po sebi ni deloval kadar so bili driverji inštalirani. Ob zagonu računalnika se je za 2s sicer zavrtel(kar je ostalo sedaj nespremenjeno, tako da ventilator še vedno deluje), vendar nato prenehal delovat. To sem nato z vašo pomočjo rešil z ustvarjenemi profili in ročno nastavitvijo hitrost vrtenja ventilatorja v CCC. Stvar je delovala brez problemov. Po določenem času sem grafično spet zamenjal s starejšo, saj s kolegi še vedno radi preigravamo dobri stari COD1, ki pa mi z novejšo grafično ni deloval optimalno. No in danes sem se odločil da grafični spet zamenjam, vendar pa ventilator kljub ustvarjenim profilom ne deluje. Računalnik sem sformatiral in še vedno nič. Driverji so najnovejši, 9.8, takrat pa sem uporabljal 8.11. Grafična pa je SAPPHIRE HD3870 512MB GDDR4, uporabljam OS Windows XP SP2. Res ne vem kaj tej kišti zdaj spet ne paše. Probam še s kakšno starejšo verzijo driverjev? Hvala za vašo pomoč!

LP,Andrew


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

grafična kartica se pregreva

Oddelek: Strojna oprema
254015 (3599) Leprechaun
»

Polita grafična kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
253408 (2240) b00mer
»

zamrznitev sistema - za strokovnjake :)

Oddelek: Pomoč in nasveti
151859 (1291) wrhowc
»

Problem z graficno - kocke - je pokvarjena?

Oddelek: Zvok in slika
131604 (1240) Azrael
»

Problemi z računalnikom..

Oddelek: Pomoč in nasveti
111119 (936) tx-z

Več podobnih tem