» »

Pozabljeno geslo.

Pozabljeno geslo.

k6jazin ::

pozabil sem geslo za vstop na računalnik. spomnim se samo to,da je imelom 11 črk,bili sta 2 besedi skupaj . nekako sem odkril katere bi bile možne črke :
Q,A,Y,W,S,X,E,D,C,R,F,V,T,G,B,Z,H,N in U. Sam sem prebil že ure in ure a bi odkril moje pozabljen geslo,a se ga nisem spomnil. prosim Vas,če bi lahko napisali kaj menite kakšno je bilo geslo.

PS: vem da s tem pripetljajem izgledam kot kakšen butec

huek111 ::

S temi podatki boš presedel še mnogo ur preden boš ugotovil geslo! Bolje da formatiraš comp!

KoMar- ::

1. Naslov teme je katastrofalno nedeskriptiven.
2. Kako za vraga naj mi ugotovimo, kakšno geslo si imel, sploh če je bilo dolgo 11 znakov!?
3. Odgovor: Če je govora o BIOS geslu (verjetno... ampak težko rečem, ker nisi povedal, ali gre za Windows/Linux/Mac/BIOS geslo), moraš mašino odklopit iz elektrike, jo odpret in za par minut odstranit baterijo iz matične plošče.

ttommy ::

Predvidevam da to sploh ni tvoj računalnik-ker,če bi imel geslo za vstop v računalnik,bi ga večkrat moral napisati,sploh pa,če si daš not kakšno geslo,si daj takšnega,da si ga zapomniš.
Ne vem,no-če ni tvoj in bi rad prišel noter,ne išči pomoči tu.
Če je pa res tvoj,lahko prideš do podatkov na več načinov.Najenostavneje je do datotek prit na zak način,da disk priklopiš v drug računalnik in jih potem skopiraš na drug disk.
Drugič si pa daj geslo: kakonajpridemvracunalnik
Sigurno ne boš pozabil....
Gamer

Pinturicchio ::

Greš safe mode, se prijaviš kot administrator in nato v uporabniških računih prekličeš geslo.

333333 ::

Ko se logiraš v sistem sistes ctrl+alt+del in vpišeš namesto svojega uporabniškega imena Administrator (geslo postiš prazno) in ok. Če geslo za administratorja ni nastavljeno te bo vpisalo noter bp, če pa je pa lahko uporabiš Mini PC diagnostic 1.5 bootas z cdja in poženes active password changer in zbrišeš geslo za tvoj acc in je problem rešen.
Spiritual

k6jazin ::

Predvidevam da to sploh ni tvoj računalnik-ker,če bi imel geslo za vstop v računalnik,bi ga večkrat moral napisati,sploh pa,če si daš not kakšno geslo,si daj takšnega,da si ga zapomniš.
Ne vem,no-če ni tvoj in bi rad prišel noter,ne išči pomoči tu.
Če je pa res tvoj,lahko prideš do podatkov na več načinov.Najenostavneje je do datotek prit na zak način,da disk priklopiš v drug računalnik in jih potem skopiraš na drug disk.
Drugič si pa daj geslo: kakonajpridemvracunalnik
Sigurno ne boš pozabil....



tole je res. rad bi prišel v bratov računalnik ker ima tam shranjene neke datoteke ki mi jih noče dati.

NE VEČ ODGOVARJAT NA TEMO !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: k6jazin ()

vorantz ::

js mam tut problem in prosim za pomoč

:D

Furbo ::

Samo brat te bo še vseeno naklestil, ker bo seveda opazil da geslo ne deluje več oz. ga ni več potrebno vnašati.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

XsenO ::

tole je res. rad bi prišel v bratov računalnik ker ima tam shranjene neke datoteke ki mi jih noče dati.


Pejdi se pritožit mami ali očetu :P
1 + 1 = 1

hojnikb ::

Predvidevam da to sploh ni tvoj računalnik-ker,če bi imel geslo za vstop v računalnik,bi ga večkrat moral napisati,sploh pa,če si daš not kakšno geslo,si daj takšnega,da si ga zapomniš.
Ne vem,no-če ni tvoj in bi rad prišel noter,ne išči pomoči tu.
Če je pa res tvoj,lahko prideš do podatkov na več načinov.Najenostavneje je do datotek prit na zak način,da disk priklopiš v drug računalnik in jih potem skopiraš na drug disk.
Drugič si pa daj geslo: kakonajpridemvracunalnik
Sigurno ne boš pozabil....



tole je res. rad bi prišel v bratov računalnik ker ima tam shranjene neke datoteke ki mi jih noče dati.

NE VEČ ODGOVARJAT NA TEMO !

Uporab kak live Linux pa iz tam ven posam tiste fajle na kak usb stick.
Klik
#brezpodpisa

stuff ::

Tole mislim, da ne spada na tale forum....ti pa brata lepo prosi če ti da datoteke, če se ne moreš z njim osebno zment pa tut nevem.

jishiri ::

Uporab kak live Linux pa iz tam ven posam tiste fajle na kak usb stick.


ja na tak nacin sem jaz raseval podatke iz sesutega windowsa...


LP

Demolition ::

Najbolj enostavna varianta live cd linux moutaš disk potem še kak externi disk usb in copy .
Tako sem tudi jaz reševal podatke kadar sem dobil en virus na winsih.

k6jazin ::

Prosim vas vse da ne odgovarjate več na temo ker sem Že odkril reŠitev in zgladil spor!

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

shranjevanje gesel v windows

Oddelek: Informacijska varnost
192811 (1930) Saul Goodman
»

Vdor v računalnik in pošto

Oddelek: Pomoč in nasveti
233730 (2521) harmony
»

Firefox mi je zbrisal vsa shranjena gesla

Oddelek: Pomoč in nasveti
254139 (3523) BorutK-73
»

Kdo je na mojem WI-FI

Oddelek: Omrežja in internet
183234 (2675) gregy
»

Povezava z oddaljenim namizjem - KAKO?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81721 (1649) farko

Več podobnih tem