» »

Mini PC diagnostic 1.5

Mini PC diagnostic 1.5

333333 ::

Version 1.5

Zelo uporabno orodje za diagnosticiranje napak itd.
Boot cd vsebuje v ospredju ram in disk teste, Hirens boot cd 9.8, ultimate boot cd 5.0b, Win password reset za sisteme WIN XP, VISTA, 07 in še mnogo mnogo več...


Vsebina:










Download



Enjoy
Spiritual

333333 ::

Pozabil sem še omenit da se v mapi cd:\everest nahaja everest ultimate (trial) Za prepoznavanje nepoznane strojne opreme, preverjanje temperatur itd...
Spiritual

tonic ::

legenda, hvala...

ga bom ob prvi priliki oz. potrebi probal 8-)

ABX ::

Hvala, bom probal zadevo.

Če bo pobralo zadevo dol. Vleče se ko mrtev konj.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

jest10 ::

Na CDju je vsaj en virus. V HBCD/wintools "programček" killbox.exe

333333 ::

killbox.exe ni virus. Malo bolj podrobno si poglej zakaj se ta zadevca uporablja in zakaj bi jo potem lahko antivirusni program prepoznal kot virus...
Spiritual

jest10 ::

killbox.exe ni virus. Malo bolj podrobno si poglej zakaj se ta zadevca uporablja in zakaj bi jo potem lahko antivirusni program prepoznal kot virus...

killbox.exe snet iz neta mi ne prepozna kot virus. Tegale na tem CDju pa ima za virus. Torej?

333333 ::

screenshot?
Spiritual

jest10 ::

Težko, ker sem zadevo pobrisal, znova DL zaradi enega fajla se mi pa nekako ne da.

Azrael ::

>screenshot?



Drži kar je napisal uporabnik jest10

Drugače pa svaka vam čast, da upate tukaj napisati:
Boot cd vsebuje v ospredju ram in disk teste, Hirens boot cd 9.8, ultimate boot cd 5.0b, Win password reset za sisteme WIN XP, VISTA, 07 in še mnogo mnogo več...
Saj ne rečem Hiren's boot CD je izredno uporabna stvar, samo za licence SW na njem, nekoliko dvomim, da so po pravilih tega foruma. Ali mogoče pač?
Nekoč je bil Slo-tech.

333333 ::

Ta cd je javna različica servisnega DVDja, ki je dosti bolj obsežno orodje kot tale CD, no kakokoli že so na tem CDju samo stvari ki so JAVNO dostopne vsem incl hiren, glede orodij ki so na hirenu pa bi se dalo debatirat glede licenc ja ;)
Killbox.exe pa res ima nek čuden TTH, tako da je možno da vsebuje virus, čeprav meni bitdefender (pred izdajo in tudi zdaj) ne zazna 0. No kakokoli že zadeva ni bla vstavljena tja namerno je del Hirena in bo v nasl verziji odstranjena.
Spiritual


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako do podatkov z notranjega diska, če je windows zbrisan

Oddelek: Pomoč in nasveti
121988 (1760) Odgovor
»

WinXP geslo,ki ga nisem nastavil

Oddelek: Pomoč in nasveti
101101 (958) subby
»

Windows 7 64bit

Oddelek: Pomoč in nasveti
322790 (2022) Duhec
»

DOSTOP DO DISKA s slabimi sektorji

Oddelek: Strojna oprema
7795 (694) ABX
»

Diagnostično orodje za WD

Oddelek: Programska oprema
144429 (4289) clovk

Več podobnih tem