» »

Romunski kombiji

Romunski kombiji

1
2
»

Binji ::

Pa btw, kaj je s folkom med sezono? Po levem pasu vozijo 100, desni je pa prazen? Severnjaki so preveč lepo vzgojeni, da bi po desni prehitevali, Slovenci pa prezabiti, da bi se spokali na vozni pas?

To sem se tudi jaz danes spraseval :S Ampak je bila druscina na levem pasu kar pestra... Ukrajinci, Italijani, Slovenci. Ampak vsi so se kar zaljubili v levi pas.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

T-h-o-r ::

levi pas, to je špas, nič razmišljat, samo gas 8-)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

šernk ::

najbolje je da kjer se le da, se umakneš na povsem prazne alternativne ceste. ponekod se pridobi ogromno.

to da pridem do LJ po 10km krajši ovinkasti cesti 30min prej, kot če grem po avtocesti je pa tudi nekaj. povrh vsega je pa še vožnja sproščujoča, saj ti ni treba neprestano gledati kaj ustvarja tisti 2km pred teboj in tistih 2km za teboj.

avtoceste me vidijo še na nekaterih odsekih dokler mi ne poteče vinjeta, potem pa ni šans da me spravijo nazaj nanje dokler bo stanje kakršno je sedaj. saj vsakemu se kdaj zgodi da koga spregleda...vendar eno je napaka...drugo pa je da, ne vem niti kako bi se izrazil...neznanje, zajebavanje,? Zanima me kaj se jim vrti v glavi ko vidijo celo kolono takšni za seboj, ali pa ko vidijo da mora nekdo zaradi njih pošteno stopiti na zavoro?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Double_J ::

Pa btw, kaj je s folkom med sezono? Po desnem pasu vozijo 100, levi je pa prazen? Severnjaki so preveč lepo vzgojeni, da bi po desni prehitevali, Slovenci pa prezabiti, da bi se spokali na vozni pas?


jype, pred koliko leti si sploh šel iz hiše nazadnje... :))
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Gapi ::

Zakaj je ta tema zašla iz začrtane poti??? Ker slovenci se ne znamo obnašat ne na cesti ne na forumih.!!!!!!!!!!

bf4ed ::

Jaz sem videl ko je en tak kombi na prikolici prevažal rumenega Lamborghini Diabla. V dobrem stanju, nič razbit.
Če pa to ni sumljivo....kje je naša policija?

KoMar- ::

Zakaj je ta tema zašla iz začrtane poti??? Ker slovenci se ne znamo obnašat ne na cesti ne na forumih.!!!!!!!!!!

Drži, mene predvsem živcira to, da folk na forumih uporablja "???" namesto "?" in "!!!!!!!!!!!!!" namesto "!"...

Gapi ::

@KoMar-
Mal me je zaneslo tak kot druge uporabnike tega foruma.

jype ::

Double_J> jype, pred koliko leti si sploh šel iz hiše nazadnje...

1969.

A vprašam še, če ima 80% ljudi pokvarjene smernike?

poweroff ::

Ustavljanje raznih sumljivih kombijev (češ, da se jim je pokvaril avto) ste že doživeli? Zna biti precej... zabavno. :|
sudo poweroff

Poldi112 ::

Ne vem točno na kaj ciljaš, če na fehtanje, potem sem to doživel pri osebnem. Pri črnučah je ustavljal mimovozeče, ker mu je crknil avto in je rabil za servis. 2 dni kasneje isto model, isti avto, Sostro.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

aljazh ::

Enkrat je na gorenjski avtocesti pri Torovem neka precej zagorela družina z BMW-jem francoske registracije ustavljala mimovozeče tako, da sta glava družine in (najbrž) njegov sin skakala na vozni pas. Sem klical na 113, pa so bili že obveščeni.

Drugič podoben scenarij v šentviški galeriji na izvozu na celovško (ko še ni bilo šentviškega predora) - "pokvarjen" nek star audi, zagoreli možakar pa ustavljal mimovozeče. V tunelu! 8-O Spet klic na 113, so se zahvalili in rekli, da bodo pohiteli.

Včasih so radi operirali tudi na stari dolenjki med Muljavo in Sotesko, zdaj pa jih tam ne opazim več.

V takšnih primerih se nikoli nisem ustavljal, ampak samo v nižjo prestavo, gas do konca in roko na hupo. Po par sto metrih pa klic na 113.

poweroff ::

Jaz sem doživel poskus ropa. Seveda sem takoj zaklenil avto ter tipe previdno obvozil (zbil ravno ne bi rad koga). Nato pa klic na 113.
sudo poweroff

gumby ::

Par dni nazaj se je nek talent ustavil na pomurski AC (kjer ni odstavnega pasu) in veselo hodil okoli kombija. Za njim pa jasno že precej dolga kolona.

Kaj hodi takemu folku po glavi, mi bo večna uganka...
my brain hurts

tony1 ::

Fantje, v takih primerih, ko ti nekdo skoči pred avto, samo gas. Nikogar ne boste povozili, ker to počnejo cele dneve in so zelo dobro natrenirani pri skanju stran.

Po želji se še obesite na hupo in malo trznite z volanom proti robu ceste :D

Pa klic na 113 potem..

Dr_M ::

Ene 2 mesca nazaj, se mi je na rit prilimal en kombi (delala mu je samo ena sprednja luc), ze na dalec je blendal kot nor. Nakoncu je bil ze tako blizu, da niti njegovih luci nisem vec videl.
In to tik pred radarjem pod Golovcem, kjer je omejitev 100km/h mimo radarja, potem pa 80.
Seveda, na registrski tablici je pisalo RO.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Utk ::

Kakšno posploševanje, tudi levičarjev, da vas ni sram! Brati Romuni niso nič večje barabe kot mi, ali Nemci (če so, mi pokažite resno študijo, po možnosti iz FDV, ki to dokazuje), zato ne vem kako morte bit tako nestrpni do njih. Če vas brat Romun prosi, da mu ustavite na cesti, ste kot dober domačin pač to dolžni storit. Če je slučajno musliman, ste mu dolžni tudi kilo govedine zaklane z glavo proti Meki priskrbet.
Ali pa obstaja kakšna študija, da so zagoreli ljudje bolj nagnjeni k kriminalu? Ali tisti, ki imajo RO na tablici? Saj so Irci in Italijani dokazali, da kaj takega niti slučajno ni res, in da tako razmišljajo samo zabiti Dolenjci, bolj natančno tisti iz Ambrusa.

Dr_M ::

Upam, da je tole sarkazem, ker drugace bi me skrbelo za tvoje mentalno zdravje :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kmetek ::

Kakšno posploševanje, tudi levičarjev, da vas ni sram! Brati Romuni niso nič večje barabe kot mi, ali Nemci (če so, mi pokažite resno študijo, po možnosti iz FDV, ki to dokazuje), zato ne vem kako morte bit tako nestrpni do njih. Če vas brat Romun prosi, da mu ustavite na cesti, ste kot dober domačin pač to dolžni storit. Če je slučajno musliman, ste mu dolžni tudi kilo govedine zaklane z glavo proti Meki priskrbet.
Ali pa obstaja kakšna študija, da so zagoreli ljudje bolj nagnjeni k kriminalu? Ali tisti, ki imajo RO na tablici? Saj so Irci in Italijani dokazali, da kaj takega niti slučajno ni res, in da tako razmišljajo samo zabiti Dolenjci, bolj natančno tisti iz Ambrusa.


Seveda, a prepis avtomobila kar narediva na licu mesta?

Utk ::

Upam, da je tole sarkazem, ker drugace bi me skrbelo za tvoje mentalno zdravje :)

Če je sarkazem ali ne, lahko ugotoviš že iz tega, da pričakujem resno študijo iz FDV-ja, ki dokaže kaj :)

Dr_M ::

Ja, sej vem, da je bit to zelo ociten namig :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Matev ::

Kakšno posploševanje, tudi levičarjev, da vas ni sram! Brati Romuni niso nič večje barabe kot mi


vtipkaj v google izraz "roma people"

;-) ::

cigàn -ána m (ȁ á) 1. pripadnik iz Indije priseljenega ljudstva, navadno brez stalnega bivališča

ròm rôma m (ȍ ó) nižje pog. priprava iz lesa ali drugega materiala, ki obdaja sliko ali druge predmete


Ko je že nekdo omeno rome, pravilna raba besede je cigan.

WarpedGone ::

Dovolj je blo radiranja.
Zbogom in hvala za vse ribe
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tovornjakarji in avtomobilisti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16332100 (29852) Heavy
»

Vožnja po prehitevalnem (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Na cesti
528112814 (89836) solatko
»

ZVCP 37. člen (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
508804 (8088) KoMar-

Več podobnih tem