» »

Kaj igrati?

Kaj igrati?

Ciklamen ::

Lep pozdrav.

Bliža se nam LAN party, pa nimam pojma kaj bi igrali razen CS, BF2 in UT2004. Igralo nas bo nekje 10-16, pa me zanima kaj bi še se dalo igrat zraven tega, je pa en pogoj, da računalniki niso zelo zmogljivi, tako da po novejših igrah nima smisla iskati.

Hvala za vsak predlog :)

P.S: Lahko je kaj koli, streljanje, dirkanje, letenje in strelanje, strategije...
- End of the Post ->

Heavy ::

Par let nazaj smo na Lanu igrali Far Cry. Zadeva je bila kar zabavna. Lahko tudi poiskusite z TF2 ali L4D...

masterpsi ::

Quake 3 :) leta '99 na lanpartyju od 18h do 6h s 2x5min pavzo

Zgodovina sprememb…

WamPIRe- ::

Poizkusite tudi kakšen Wolfenstein Enemy Territory ;) www.hirntot.org ;)
Msi Z77 | Intel i7-3770K | Kingston HyperX DDR3 16GB
CM Silent Pro Gold 700W | Asus RTX 2080 | Samsung 850 EVO 250GB
Samsung 850 EVO 500GB | 2x Asus ROG PG279Q

teoo ::

Q2 ftw:)
pa UT2004
pa cod1 :)


pizda sm star:D
defying gravity

Ciklamen ::

Hvala za predloge :)

L4D ne bo vsem delovala, saj na laptopih najbrž ne laufa prav dobro, Far cry meni osebno ni zanimiva igra (brez zamere), Wolfenstein ET je zanimiva, ampak se je hitro naveličaš, Quake 3 pa je podobna UT, to nam pa verjetno ne bo več zanimivo igrat ko se bomo naveličali UTja :)
- End of the Post ->

OnFire ::

Call of duty 2 maybe?

Ciklamen ::

Dalje :)
- End of the Post ->

;-) ::

TMN
Vsi codi.

GoldRakun ::

Nop. Priporočam ti Call of Duty Modern Warfare. Igra lavfa kar nekaj pod uradnimi minimalnimi zahtevami (seveda le MultiPlayer , SinglePlayer šteka ko hudič - MP dela brez problema)
In pa morda Call Of Duty 1

Zgodovina sprememb…

Balandeque ::

Vietcong. Enka seveda.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

galu ::

Empire Total War + dodatek.:P
(ja, grafika bi bila zajebana, ampak drugače zelo dobra igrca).
Pa tudi kak Warcraft 3 mogoče..
COD5 Nazi Zombies (podobno kot L4D),

Ciklamen ::

DaChampR, pa ti se hecaš ne?

Igre se igrajo na Laptopih, Toshibe A200, HPji malo starejši, Acer že precej star, PCji stari že 2-3 leta in podobni.

Ne mi vletavat z nekimi Cod 5-kami in empire total war-i lepo vas prosim, sem napisal da igre ne smejo biti ZAHTEVNE ker računalniki niso bogve kaj...
- End of the Post ->

;-) ::

Lanparty z prenosniki z intergriranimi grafami.

non_go

ss1234 ::

Lanparty z prenosniki z intergriranimi grafami.

non_go


Warcraft 3 pa Quake 3 in podobn čist komot.

TehDucky ::

Need For Speed Most Wanted ? Meni osebno najboljša arkadna dirkačina. Dela na srednjih nastavitvah na približno 4-5 let starem računalniku :D
Priporočam Warcraft 3:The Frozen Throne, kake navadne špile ter mapo DotA.
Če je kdo mahnjen na starejše strategije, potem Starcraft:Brood War, čeprav ne verjamem, da bo prišla prav na vašem partiju.

Zaenkrat se ne spovnem več, mogoče še kakšno dodam :P

Ciklamen ::

;-) ja, lanparty z prenosniki, kaj je narobe s tem?

Nimamo vsi high end compov za nabijanje novih iger, zato pa ne more nihče reči da tudi nekatere starejše igre se ne igrajo prav tako fino kot novejše.
- End of the Post ->

galu ::

DaChampR, pa ti se hecaš ne?

Igre se igrajo na Laptopih, Toshibe A200, HPji malo starejši, Acer že precej star, PCji stari že 2-3 leta in podobni.

Ne mi vletavat z nekimi Cod 5-kami in empire total war-i lepo vas prosim, sem napisal da igre ne smejo biti ZAHTEVNE ker računalniki niso bogve kaj...



Warcraft 3 brez problemov (preizkušeno), COD 5, bi mal štekalo, ampak nebi bilo prehudo na najnižjih nastavitvah, pa manjši resoluciji.
Empire TW se strinjam da je prehudo (kar sem tudi napisal). Kaj pa Age of Empires 2?:D

PacificBlue ::

Pa kakšen Colin Mcrae rally bi tud znal bit zanimiv.

Kaj pa Age of Empires 2?


Indeed:)

Ciklamen ::

AoE 2 bi šlo.

Warcraft 3 zgleda malo "prestara" igra, bom povprašal pa da vidim kakšen bo odgovor :)
- End of the Post ->

Revenant ::

MOHAA! Ima super MP, par zelo dobrih map! Alžirija, Južna francija, stalingrad, porušena vas. Res super špil.

EDIT: aja, integrirane grafe? no go, ker, prizkušeno, Q3A na integriani grafi še pri 800x600 na low nikoli ne doseže za pravičen lan party zdravih 50 fps.. in na 800x600 na low je res grozno igrati pri 30 fps (oz pri 15, ko letijo črevce). Test na hitrem dvojederniku T5800 in X1250 intergirki.
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Revenant ()

galu ::

MOHAA! Ima super MP, par zelo dobrih map! Alžirija, Južna francija, stalingrad, porušena vas. Res super špil.


Ma, ja šlo bi na njihove kompe, ampak meni se je tko zamerilo ta gameplay... Recimo strelt ga moraš z celim nabojem da crkne itd.

Revenant ::

Wtf s celim nabojem?
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Berserker ::

Vrjetno je mislo saržer oz nabojnik. Probaj OFP sicer malce prestara ampak kr ornk zarestna igra namenjena predvsem igranju preko spleta in ustvarjanju misij,cela zbirka c&c serija skoraj razen najnovejših delov bi lahko ustrezala, mogoče rome tw.

galu ::

Vrjetno je mislo saržer oz nabojnik.


Da.:)

martincek1 ::

Mogoče C&C Generals..

Revenant ::

Probaj ciljat. Potem ne rabiš celga saržerja spraznit v tarčo
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

galu ::

Probaj ciljat. Potem ne rabiš celga saržerja spraznit v tarčo


Heh, ti to Halo 3 Masterju?:P *hec
Zeloo nerazporejen shot damage. To me moti, pa preveč bunny posla je notr.

boogie_xlr ::

1+ za C&C Generals, če vam dišijo strategije

Revenant ::

Probaj ciljat. Potem ne rabiš celga saržerja spraznit v tarčo


Heh, ti to Halo 3 Masterju?:P *hec
Zeloo nerazporejen shot damage. To me moti, pa preveč bunny posla je notr.


bunny biznis? Vas is das?
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

terryww ::

atomic bomberman oz novo verzijo. veselje garantirano
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: terryww ()

galu ::

Probaj ciljat. Potem ne rabiš celga saržerja spraznit v tarčo


Heh, ti to Halo 3 Masterju?:P *hec
Zeloo nerazporejen shot damage. To me moti, pa preveč bunny posla je notr.


bunny biznis? Vas is das?



Ko ljudje skačejo ko zajci tam v dvoboju (n00bi), pol pa še tko na hitr skoči pa visoko človk...:D

Infinity ::

turnir wormsov any1 :D

RunoTheDog ::

turnir wormsov any1 :D


+1
Po možnosti Worms world party.:D

galu ::

Ali pa Worms Armagedon.>:D

Revenant ::


Ko ljudje skačejo ko zajci tam v dvoboju (n00bi), pol pa še tko na hitr skoči pa visoko človk...:D

pri kvaki ja, pri mohaa ne
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

darkstar ::

Priporocam,

Jedi Knight 2
Aliens vs Predator 2
q3a
Rune
ut2003

kratos ::

nujno stegni killing floor ... izjemno zanimiva zombie igra ! potem pa je še okoli 100 dodatnih map :) lahko jih najdeš prek googla, sam sem že pozabil kje sem mape zloudal... drgač pa res izjemno zabavna zombie igra predvsem za lane.

D3m ::

Al pa F.E.A.R Combat
|HP EliteBook|R5 6650U|

GoldRakun ::

nujno stegni killing floor ... izjemno zanimiva zombie igra ! potem pa je še okoli 100 dodatnih map :) lahko jih najdeš prek googla, sam sem že pozabil kje sem mape zloudal... drgač pa res izjemno zabavna zombie igra predvsem za lane.

Raje kupi , ker je problem dobiti tazadnjo verzijo, še preko skrekanega steama je ne moreš dobiti.

Zgodovina sprememb…

kratos ::

Ja za lan vsekakor dolpoteg ker za lan rabijo met vsi isto verzijo in dela... Jaz sem pred kaksnim mesecen na hamachiju igral in je res pošteno ko se s kolegi boriš in poskusiš preživet :) že na 3 težavnosti od 5 je potreben res teamwork da preživiš.
če pa kupiš prek steama pa itak zakon k dobiš vse updejte zravn sam glupo mi je da morš bit povezan na steam če hočš sploh v špil pridt... na lanu smo hotl it L4D in nism mogu špilat ker tam ni blo interneta da bi se povezal v steam... bedno.

Robert_S ::

Urban Terror , zastonj , pa dela na bedni mašini .

xxxgeekxxx ::

Jas sem tut za killing floor;)

opeter ::

To je podobno left for dead?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

xxxgeekxxx ::

Killing floor, kaj bi ti rekel...
Igrate coop proti zombijem (in drugim "stvarem") na različnih mapah.
Zombiji hodijo po wawe-ih (intervalih) med katerimi je premor, med katerim imate čas, da obiščete prodajalca in kupite orožja, armor, ammo...
V igri se lahko zabarikadirate (zavarite vrata), lahko okrog hodite... kako pač želite.
Gre si tudi nastavit katere nasprotnike hočete imeti na mapi, cilj igre pa je zdržati vse oz čim več wawov (če se ne motim so tudi nastavljivi).
Meni osebno ni bila slaba igra.

Če sem se kaj zmotil ali kaj pozabil me prosim popravite. 8-)

Evo pa še link kako izgleda gameplay:

Zgodovina sprememb…

ViperR ::

če hočte strategijo igrat je c&c generals najbolsa izbira.

ZaOstali ::

Killing floor, kaj bi ti rekel...
Igrate coop proti zombijem (in drugim "stvarem") na različnih mapah.
Zombiji hodijo po wawe-ih (intervalih) med katerimi je premor, med katerim imate čas, da obiščete prodajalca in kupite orožja, armor, ammo...
V igri se lahko zabarikadirate (zavarite vrata), lahko okrog hodite... kako pač želite.
Gre si tudi nastavit katere nasprotnike hočete imeti na mapi, cilj igre pa je zdržati vse oz čim več wawov (če se ne motim so tudi nastavljivi).
Meni osebno ni bila slaba igra.

Če sem se kaj zmotil ali kaj pozabil me prosim popravite. 8-)

Evo pa še link kako izgleda gameplay:

Check this out:
QUOTE:
Killing Floor Free Weekend Starts Thursday!
OCTOBER 20, 2009, 2:18 PM - VALVE - GENERAL ANNOUNCEMENT

Play the full game for FREE including the all-new 'Level Up'Content Pack that contains 3 Maps, 7 Weapons, 20+ Steam Achievements and more releasing this Thursday!

Pre-Load Now> and be ready to play as soon as it starts! Must have Steaminstalled

strictom ::

CoD: UO - Base Assault,
Warcraft 3 Tower Defence, DotA,
Kakšn fusbal,
Red Aler 2,
Moto GP,
...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Left 4 Dead (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17313181 (2735) Horas
»

Killing Floor 2

Oddelek: Igre
152331 (718) oo7
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237427 (23143) Sc0ut
»

Igre za LAN Party

Oddelek: Igre
393001 (1947) RokX
»

Lan party v roku dveh mesecev...kaj igrati

Oddelek: Igre
332802 (1877) legice

Več podobnih tem