» »

Srednje zahtevne igre za začetnika

Srednje zahtevne igre za začetnika

jcb ::

Živjo

Na voljo je PC P4 2400 mhz, 512 mb, 128 mb grafična, rad bi igral, kakšne dirke, pa me zanima katere igre bodo delovale na tem Pc-ju.

Bor H ::

colin mcrea serijo, sploh 2.0 je precej legendarna zadeva recimo, če bi rad kej bolj arkadnega pa poglej za need for speed serijo, sploh underground 1&2 dela.

win64 ::

Colin Mcrea Rally 1/2, NFS Underground 2(mogoče most wanted)

jcb ::

Kaj pa kakšne druge igre strelske recimo so tudi zanimive, kaj pa adventurske....res se opr., ampak o igrah nimam pojma.

Bor H ::

Strelske bi ble kak Half Life (še na precej slabših dela ampak ima zgodovinsko vrednost) pa verjetno če se potrudiš najdeš primeren call of duty tvoji mašini, če bi rad bolj brezglavo streljanje pa serious sam recimo al pa mogoče unreal tournament serija

avantur pa ne poznam lih ampak vem da je letos pršu prenovljen monkey island z lepšo grafiko (priporočam), kako leto nazaj sem pa igral jack keane, men je blo zabavno, ne vem pa kolk je zahtevna

win64 ::

Half life 2(dela preizkušeno), Tomb Raider(to jih je preveč da bi naštevu), drugih pustolovščin, ki bi bile omembe vredne se ne spomnim

jcb ::

Pa kaj so to neke datoteke .rar in podobno.

dzinks63 ::

Poglej pod freefullgame, izbiraj starejše od 2005. En spisek dobrih starih iger. , če igra dela s tvojim računalnikom pa preveri z: Can you run it?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

jcb ::

http://www.gamershell.com/download_7886...

Kaj pomenijo tista zelena polja, rdeča, oranžna in države.

jest10 ::

Živjo

Na voljo je PC P4 2400 mhz, 512 mb, 128 mb grafična, rad bi igral, kakšne dirke, pa me zanima katere igre bodo delovale na tem Pc-ju.

Torej si šel iz lesene na kamnito sekiro? Iz enega švoh sistema na za en prdek boljšega? In pol boš spet čez en mesec jokal kako ti nič ne dela, kako te je en nategnil in okoli fehtaril da ti nekdo proda spet za prdek boljši računalnik za 120€.
Je res tako težko v štartu dati 50€ več in si nabaviti nov sistem, ki bo dejansko zmožen zadovoljivo poganjati igre?

bluefish ::

http://www.gamershell.com/download_7886...

Kaj pomenijo tista zelena polja, rdeča, oranžna in države.
Barvna polja obremenitev strežnikov, države pa lokacijo le teh.

jcb ::

Živjo

Na voljo je PC P4 2400 mhz, 512 mb, 128 mb grafična, rad bi igral, kakšne dirke, pa me zanima katere igre bodo delovale na tem Pc-ju.

Torej si šel iz lesene na kamnito sekiro? Iz enega švoh sistema na za en prdek boljšega? In pol boš spet čez en mesec jokal kako ti nič ne dela, kako te je en nategnil in okoli fehtaril da ti nekdo proda spet za prdek boljši računalnik za 120€.
Je res tako težko v štartu dati 50€ več in si nabaviti nov sistem, ki bo dejansko zmožen zadovoljivo poganjati igre?


samo to ti lahko napišem, da ne prehitevaj....pc na katerem bi igral igre je od brata, pričakujem opravičilo.

Mipe ::

Živjo

Na voljo je PC P4 2400 mhz, 512 mb, 128 mb grafična, rad bi igral, kakšne dirke, pa me zanima katere igre bodo delovale na tem Pc-ju.


Warcraft 3 bo delal zagotovo, pa Age of Empires 2, morda tudi 3. Sicer niso ravno dirke, ampak sem imel podoben računalnik (Celeron 2.4 GHz, 1.5GB rama, 256mb grafa), igre izdane pred 2006/7 bodo povečini delale (mogoče boš moral zmanjšat grafiko v enih igrah).

jest10 ::

Živjo

Na voljo je PC P4 2400 mhz, 512 mb, 128 mb grafična, rad bi igral, kakšne dirke, pa me zanima katere igre bodo delovale na tem Pc-ju.

Torej si šel iz lesene na kamnito sekiro? Iz enega švoh sistema na za en prdek boljšega? In pol boš spet čez en mesec jokal kako ti nič ne dela, kako te je en nategnil in okoli fehtaril da ti nekdo proda spet za prdek boljši računalnik za 120€.
Je res tako težko v štartu dati 50€ več in si nabaviti nov sistem, ki bo dejansko zmožen zadovoljivo poganjati igre?


samo to ti lahko napišem, da ne prehitevaj....pc na katerem bi igral igre je od brata, pričakujem opravičilo.

Hm, koliko opravičil bi se dalo zahtevati od tebe in tvojih idiotizmov po vseh forumih...

jcb ::

Živjo

Na voljo je PC P4 2400 mhz, 512 mb, 128 mb grafična, rad bi igral, kakšne dirke, pa me zanima katere igre bodo delovale na tem Pc-ju.

Torej si šel iz lesene na kamnito sekiro? Iz enega švoh sistema na za en prdek boljšega? In pol boš spet čez en mesec jokal kako ti nič ne dela, kako te je en nategnil in okoli fehtaril da ti nekdo proda spet za prdek boljši računalnik za 120€.
Je res tako težko v štartu dati 50€ več in si nabaviti nov sistem, ki bo dejansko zmožen zadovoljivo poganjati igre?


samo to ti lahko napišem, da ne prehitevaj....pc na katerem bi igral igre je od brata, pričakujem opravičilo.

Hm, koliko opravičil bi se dalo zahtevati od tebe in tvojih idiotizmov po vseh forumih...



spet ti
a na alterju imaš pa jest5 uporabniško ime.

win64 ::

Saj vas ni vprašal za nov računalnik ampak za stare igre. Lahko vam povem, da sem se s takratnimi igricami veliko bolj zabaval(jih igram še zdaj) kot pa z današnjimi. Dandanes je malo novih reči, samo staro v lepši preobleki.

Pa MotoGP 2 in 3 ne sme manjkat za dirkat.

xxxgeekxxx ::

Jaz bi ti svetoval, da probaš igro Mafia, ki je meni zakon igra.
Lahko tudi probaš GTA igre, ki bi ti po mojem mnenju delale vse do, ali z san andreas vred.;)
Od dirkačin se strinjam, da se splača poskusiti Need for Speed serije.
Avanture pa poskusi The Curse of Monkey Island, ker igra ponuja obilo ugank pa še nasmeji te fajn :)).
Streljačine nevem katero bi ti svetoval, mogoče Call of Duty 1 ali Medal of Honor Alied Assault.
Seveda je za vse igre dobro preveriti če dela na strani, do katere je dzinks63 dal link. (ni pa rečeno, da igra nebo delala, če je malo pod minimum saj sem že sam imel take primere)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Začetnik (igračarski) bi vozil avto

Oddelek: Igre
184396 (3233) Buggy
»

MotoGP 2012 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10013335 (10594) Qrents
»

6 jedernik & LN2 - Drugič!

Oddelek: Navijanje
111343 (973) Pyr0Beast
»

Best integrirana grafika

Oddelek: Strojna oprema
181390 (1064) dzinks63
»

Zakaj me meče vn iz Vietconga

Oddelek: Igre
9949 (804) iElectric

Več podobnih tem