» »

Call of Duty 2 Problem

Call of Duty 2 Problem

Tweex ::

Pozdravljeni!

No stvar je takšna. V igri mi vsako minuto lagne po eni 4-5 krat po 3sekunde.. FPS:80-110 ping: v povprečju (brez dl-ja al up-lauda) 35-50 na slo serverjih. Stvar je postala zelo moteča za nasprotnike in za mene.. drugač igra dela brez kakšnih težav ali kaj podobnega.. internetni ponudnik je SiOL-trojček(telefon,tv,net.) net=1mb/s.. Drugač sosedje ki imajo tutdi siol 1mb/s nobenem ne laga tko kot men. rač. majo pa še slabši. problem je zalo moteč že 2 leti. To mi dela samo pri cod2.e CPU usage mam pod 10%.. rač. se mi ročno updata tako da to ni krivo.. antivirus nic ne skenira ali kaj potobnega.. nič si ne dl-jam ali uploadam... Uporabljam Wireless-LAN.. grafikulja se ne pregreva. Upam da poznate odgovor na to težavo. (Igra je ORG)
lp, Tweex


AMD Athlon 64 Processor 3000+ 2.00GHz
1,75GB of RAM
NVIDIA GF7600GS, 256MB
  • spremenil: Tweex ()

DOOM_er ::

zjebani windowsi
Robots will steal your job. But that's OK

GoldRakun ::

Pozdravljeni!

No stvar je takšna. V igri mi vsako minuto lagne po eni 4-5 krat po 3sekunde.. FPS:80-110 ping: v povprečju (brez dl-ja al up-lauda) 35-50 na slo serverjih. Stvar je postala zelo moteča za nasprotnike in za mene.. drugač igra dela brez kakšnih težav ali kaj podobnega.. internetni ponudnik je SiOL-trojček(telefon,tv,net.) net=1mb/s.. Drugač sosedje ki imajo tutdi siol 1mb/s nobenem ne laga tko kot men. rač. majo pa še slabši. problem je zalo moteč že 2 leti. To mi dela samo pri cod2.e CPU usage mam pod 10%.. rač. se mi ročno updata tako da to ni krivo.. antivirus nic ne skenira ali kaj potobnega.. nič si ne dl-jam ali uploadam... Uporabljam Wireless-LAN.. grafikulja se ne pregreva. Upam da poznate odgovor na to težavo. (Igra je ORG)
lp, Tweex


AMD Athlon 64 Processor 3000+ 2.00GHz
1,75GB of RAM
NVIDIA GF7600GS, 256MB

In to ti dela že dve leti? Čudno da ne znoriš. Formatiraj računalnik ter nanovo naloži Winse

bajsibajsi ::

Svetoval bi ti, da se na ruter povezes s kablom, a ce je samo pri tej igri najbrz ne bi nic spremenilo. Ne vem mogoce kak PB problem ali kaksen "skrit" update.. Lahko zapres vse mozne programe (torrent, msn, xfire, TS..etc) in zazenes samo igro ter preveris /netstat, ce je vzpostavljena se kaksna povezava, ki naj ne bi bila.

bajsibajsi ::

Mogoce v konzolo vpises se /maxpackets 100 in /snaps 30.

majeric0 ::

Imam enak problem, vendar je meni igra delovala brezhibno na LAN Party-ju,
zdaj ko pa nimam compa sem se spravil na bruderjev laptop(isti računalnik kot na LAN-u)
in sem hotel malo poigrati COD2.Ampak lejga zlomka 250 FPS constant ampak mi tako lagira da za pol sekunde vrze na 50 FPS in to je seveda moteče...
Tudi sam sem sprva mislil da je Wireless kriv ampak sem se priklopil na kabl in je bilo isto, linija 2 mb.

Kaj bi blo narobe v tem?

Intel Pentium M 2,0 GHz proc
ATI 1900X Series
DUGICAJT :D

bajsibajsi ::

Ne vem. Vendar sam igram na zmoglivejsem prenosniku (DELL 1720, CPU T8100, GF8600GT..) in v COD2 nikoli nimam 250 fpsjev. Pa imam vedno dodelane cfgje.

bajsibajsi ::

Sam ze nekaj let ugotavljam, da mi pri COD (1, 2, 4) vsake tolko, recimo 1x na pol ure, zapinga na 999ms za cca. 3 sekunde - kar je dovolj, da me sovraznik ubije. V bistvu je to momentna izguba povezave najbrz. Testiral sem ze vse mogoce tekom let na razlicnih masinah in internetnih providerjih, a tega efekta nisem mogel nikoli povsem odpraviti. A ker se to ne dogaja pogosto in v kratkih intervalih, niti ni tako zelo motece.

majeric0 ::

no 250 jih imam ob določenih trenutkih v Carentan sem to gledal in ko sem sel iz American spawna 190-250 FPS
DUGICAJT :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali več Hz monitor pomeni višji FPS

Oddelek: Strojna oprema
263075 (2431) LordPero
»

Cod 2-------->fps-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8117423 (9693) DiaMonDer
»

8800GTX.. cod2 problem

Oddelek: Strojna oprema
422724 (2050) 823483

VaŠo mnenje

Oddelek: Pomoč in nasveti
252285 (1577) Gandalfar
»

3870 hd ali 9600 gt????

Oddelek: Kaj kupiti
241592 (1409) Meizu

Več podobnih tem