» »

War in the Pacific, AE

War in the Pacific, AE

Rokomah ::

Iščem nekoga za igranje v dva preko interneta. Ne bom posebej razlagal za kakšno igro gre, ker tisti, ki je ljubitelj takšnih zvrsti igranja, točno ve za kaj gre :)

Torej, če v Sloveniji sploh še obstaja nekdo, ki igra to, naj se javi :)

bajsibajsi ::

Vprasanje je koliko jih na svetu sploh se obstaja, ki igrajo pol desetletja stare potezne strategije. No pa veliko srece. ^^

XsenO ::

Ej jaz sem lih prejšnji teden končal prvič UFO: enemy unknown (xcom 1):P
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

Rokomah ::

Vprasanje je koliko jih na svetu sploh se obstaja, ki igrajo pol desetletja stare potezne strategije. No pa veliko srece. ^^


@Bajsibajsi
Kmalu boš ugotovil, da novejša produkcija, pa naj bodo to igre, filmi, moda.....močno zaostaja, predvsem vsebinsko, po tistem, kar se je včasih delalo.

bajsibajsi ::

Naj si bo res ali ne o zaostajanju novejsih produkcij, vseeno ni moj zgornji stavek nic manj na mestu. Zgodovinske potezne strategije so bolj ali manj bile in se vedno so "niche market", po katerih vec ali manj posegajo le to vrstni navdusenci. Kar pa sploh ne pomeni, da je bila doticna igra slaba. AE nisem in ne bom igral, sem pa cca. 5 let nazaj kar nekaj ur porabil na prvotni verziji. Vseeno pa ne moremo zanikati dejstva, da to igro igra precej manj ljudi in ima precej manjsi trzni delez, kot pa ga imajo nekatere (ce ne kr vecino) drugih zvrsti.

Najbrz nekaj pove ze dejstvo, da za AE ki je pravzaprav le dodatek in nadaljevanje War in the Pacific, za igranje ne potrebuje prvotno igro. Saj se pri Matrixu zavedajo, da trg tovrstnih iger ni splosno razsirjen in bi le diehard navdusenci to igro(dodatek) kupilo. Medtem ko novejsi potencialni igralci najbrz dodatka ne bi niti pogledali/kupili, ce bi ob tem morali kupiti se prvotno igro samo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Must play SP igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
609075 (7572) branc
»

Najboljša igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11518938 (7347) oo7

dobre Strategije (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5811430 (9229) Tilen
»

Igre za 300Mhz/128MB/win98SE/ pa še zastonj naj bi bile - kakšen web page

Oddelek: Igre
152103 (1857) Marjan
»

Strategije

Oddelek: Igre
291970 (1637) CCfly

Več podobnih tem