» »

wd tv hd media player,po updatu firmwara ne dela

wd tv hd media player,po updatu firmwara ne dela

cedog2 ::

lep pozdrav!
Sem novi na tej spletni strani pa se še ne spoznam vredu na forum.
Imam en problem pa upam da mi bo kdo pomagal.pred kratkim sem kupil wd tv hd media player,sem zelo zadovoljen z njim.imel je neki pomankljivost,vendar sem vse rešil kar se tiče dts zvoka..problem so še bli sam šumniki pr podnapisah.potem sem pa naložil novi firmware prek originalne strani,sledil sem vsem postopkam,vendar napravca je preprosto zmrznila,ne morem več v player,niti vklopit se ne da več.zdej pa ne vem kaj naredit.ali je mogoče ga prek compa pridem v sistem pa popravim,al ga nesem nazaj v trgovino,pa če bojo upoštevali reklamacijo.upam da mi bo kdo pomagal.

Opkow ::

Dobrodosel... :)

Priporocam ti, da si preberes temo na spodnjem linku. Oz se pozanimas tam, da nimamo malo morje razdrobljenih tem o eni in isti stvari.

Klik

cedog2 ::

Dobrodosel... :)

Priporocam ti, da si preberes temo na spodnjem linku. Oz se pozanimas tam, da nimamo malo morje razdrobljenih tem o eni in isti stvari.

Klik

Sm že skoraj cel forum prebral,velik zvedo.pršu sm do tega da sm najdu prvi firmware.oziroma sistem,ker se mi ful zdi da mi je sistem skrešalo po firmwaru.zdej bi pa rad pršu nekot prek compa v sistem da bi ga popravu ampak comp nč ne zazna tak da problem

TOP ::

Mislim,da se ne bo dalo popraviti.Če se zadeva ne da prižgati je konec.Servis poklič in povej kaj se je zgodilo.

cedog2 ::

sej sm že klical big bang pa je reku da naj zadevo prnesem nazaj pa da pogledajo.sm za garancijo pa ni nč reku.lahk se zgodi da bom plačal,kar po mojem ne bo drago.sm vseen jezi me ker nenormalno velik folka da firmware gor pa vse cool men pa crkne.not fer:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup TV - stotič

Oddelek: Zvok in slika
163104 (2767) floyd1
»

termometer za PC

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
81834 (1557) snow
»

Problem z odjavljanjem

Oddelek: Omrežja in internet
61152 (1073) Cokolesnik
»

Sunon venti pri IC-ELEKTRONIKI

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141362 (1085) Tomi
»

Kako deluje to naročanje iz USA

Oddelek: Kaj kupiti
121601 (1321) c0Rp_

Več podobnih tem