» »

Upravljanje Winampa z daljincem

Upravljanje Winampa z daljincem

jurcek ::

Hi folk!

Mel sem doma na starem računalniku program s katerim sem lahko preko daljinca upravljal winamp!
mogoče ve kdo ki bi ga lahko dobil???sem pozabo kis em ga dobil!
Mogoče ve kdo kje bi lahko dobil program da bi lahko windowse vgasno z daljincem????obstaja to?

prosim za odgovore!

gumby ::

freserovski ::

A ve kdo, če gre mogoče to upravljat z daljincem od tv kartice, brez da bi delal svoj sprejemnik?
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Borci ::

Ja, lahko uporabiš Borgov program bRemote.
Ampak programiranje je bolj zapleteno, pa še manj zmogljivo, kot pri Girderju.

freserovski ::

ok, thnx bom probal to zadevico
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

jurcek ::

EJ kak naj pol naredim da bom lahko uporabljal daljinca s onim programom girder al kaj je že...dl sem ga pa instaliral zaj pa ne vem kak dalje...saj vem da je mogoče to malo bedasto vprašanje:))) ampak pomagajte mi malo!:)))

Borci ::

Najprej poglej, če program Girder slučajno podpira, oziroma je napisan plugin za tvojo TV kartico, potem ne boš rabil delat daljinca za COM vrata. Če pa ne, pa naredi najprej daljinca po shemi od Ceska, potem pa dol potegni plugin za to in veselo na programiranje.

jurcek ::

hi folk!

Kaj je kdo slučajno sprogramiral toto stvarco za daljinca od PINNACLE PCTV al pa daljinca od FLY VIDEO?? Daj če ma kdo to al ap da ve kje to dobit naj mi pošlje!!!Prosim!!!

Hvala!

mitjaxp ::

lahk ti zrihtam ir sprejemnik ki ga priklopis na com port in tako lahko upravljas rac z vsemi daljinci tv, vcr... pis na mail mitja.bl@siol.net

jurcek ::

seos mitja!
Ej jaz tak mam ir na com portu!Zaj pa ne vem kak naj zaj naredim da bo mi z onim pilotom od pinnacla delal!!maš mogoče oni plugin????

Borci ::

Če maš na COM portu IR detector (od Cesca), potem rabiš samo Ceskov plugin.
Najdeš ga na girderjevi strani.

msmiha ::

Na tejle strani imate povno linkov do različnih programo ki to podpirajo.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

_pobesneli_ ::

Jaz uporabljam girder v winampu se dobro odnese!Imam pa drugi problem ko nastavim funkcijo za izklop računalnika mi girder zmrzne in zato moram racunalnik ugasnit po starem nacinu seveda se prej moram sklopit girder.Ima kdo kaksno idejo kaj bi to "napako" povzročalo imam pa girder 3.0.19


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Upravljanje PC-ja preko daljinca

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
325822 (4395) kulSMS
»

IR sprejemnik ali daljinec za PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
517115 (6082) sidd
»

Daljinec za pc

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
231759 (1396) SloMusty
»

Daljinec za računalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142280 (2084) jerry2000
»

Daljinec za ručunalnik

Oddelek: Strojna oprema
354370 (3336) msmiha

Več podobnih tem