» »

Lite on 32@48

Lite on 32@48

Marko007 ::

Zasledil sem, da se da tega pekača spravit iz 32* na 48*.:8) Ali je to že kdo poskusil in če je, ali so kakšne težave?
Ker cena tega pekača je po mojem zelo dobra (~18k sit), pa še Lite on - ove pekače kar hvalijo.

Klemenn ::

ja zdej je blo v eni reviji...so probal in njim je delalo...posebej je to uporabno ker lahk uporabljaš mt. rainer...to je da ti stvar dela kot disketa...hop gor..hop dol...in še neko dodatno metodo dobiš..ki je 32x nima..pa še neka hitrost se spremeni..čim prej...

Marko007 ::

Ja čim prej... samo trenutno še tega pekača nimam, tak da ne morem probat. Me pa zelo močno mika, da bi. Samo baje obstajata dve verziji 32* perkačev in enih se na žalost ne da nadgradit. Me pa še vseeno zanima, če je kdo že poskusil. >:D

Klemenn ::

če hočeš ti lahko kej bolj podrobnega najdem..verzijo tistega ki se da flashat..itd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemenn ()

AlienRex ::

Tukaj lahko izves kaj vec.
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AlienRex ()

Jebiveter ::

A kdo ve kateri modeli so tisti Lite-Oni pri Mlacomu? Me je zdej prav zagrablo da bi si enega 32x nabavu in OCjal!

"To je zmagovalna kombinacija!!:
LTR-32125W-->LTR-48125W:D

Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Marko007 ::

Sem danes v Mariboru iskal Lite ona 32*. Pa jih seveda nobeden nima, oziroma lite onov sploh ne prodajajo (vsaj kar sem jaz iskal). Edino upanje sem imel v PCX-u, ki pa je 14 dni zaprt - imajo kolektivni dopust. No zdaj bom v nekaj mejlih še povprašal, če mogoče ima kdo te pekače.
Razlika med omenjenim, ki se da nadgradit (xxxx5W) in onim drugim (xxxx3S) je pa tudi v tem, da 5W dviguje hitrost pisanja ves čas enakomerno (do 32*, po "posegu" do 48*), medtem ko bi pa naj 3S hitrost dvigoval po korakih. Vsaj zdi se mi, da je tak.

Torej, če bi kdo slučajno našel kje model 5W, naj lepo prosim sporoči.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD+/-RW? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1009186 (6810) AtaStrumf
»

LiteOn LTR-48125S vs. 48125W vs. 48126S

Oddelek: Strojna oprema
9823 (780) bastadu
»

Teac 48x12x48 ?

Oddelek: Kaj kupiti
191629 (1260) TheJack
»

uniceni CD-ji pri peki z Nerotom

Oddelek: Pomoč in nasveti
241480 (1032) City
»

liteon 40/12/48 ali teac40/12/48

Oddelek: Kaj kupiti
151129 (724) SmoKey

Več podobnih tem