» »

Google Earth na star Laptop...

Google Earth na star Laptop...

matejoo ::

Na morje odpotujem z avtodomom in v ta namen s podstrešja privlekel star Laptop. Mislim da je pentiumI, 40GHDD, 128MRam, WinxpLegacy,.....

Za filme in risanke je vredu, ko pa sem naložil GoogleEarth pa.....ne gre..očitno preslab.
Obstaja kak "oskubljen" Google earth, ali pa če se da naložit samo detail kakšnega območje (sardinija)...??

hvala

cewapcic ::

matejoo ::

hvala, samo to so online stvari...
jaz bi potreboval offline...

prom0 ::

Telefonski imenik mogoče? Ali pa mapsource (program za pregledovanje Garminovih kart).

cewapcic ::

jah kokr jst vem googleearth tud ne dela brez net-a?

c00L3r ::

Microsoft Autoroute je bil dokaj priljubljen pred leti. Dandanes pa imaš dobre navigacije pod 150€...

karafeka ::

Se opravičujem, ker vpadam... imam eno podobno vprašanje.

Moj laptop podpira telefonsko sim kartico (vstaviš noter, in lahko sprejemaš sms, mmse itd, prav tako lahko uporabiš kartico kot povezavo na internet (gprs, umts)).

ALi lahko s tem lociraš lokacijo in omogočiš, da jo prikaže na google maps, ali pa telekomovi karti ?
Se pravi brez gps-a, samo z uporabo sim kartice. Lokacije pa tudi ne bi rabil točno na meter.

masterpsi ::

jaz sem naložil na moj Sony Ericsson google maps mobile in ti pokaže približno lokacijo s pomočjo baznih postaj. V centru Ljubljane ene 50m natančno, na vasi pa ene 2km natančno :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporaba SMS podatkov v PC aplikaciji

Oddelek: Programiranje
81537 (1303) alexa-lol
»

Endomondo aplikacija (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6311906 (9454) Selassie
»

GPS slike

Oddelek: Programska oprema
102138 (2062) RazzorX
»

Google Earth (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7219328 (10419) mato

Več podobnih tem