» »

Endomondo aplikacija

Endomondo aplikacija

1
2
»

CoreySteel ::

Zdaj že skoraj en mesec preizkušam najrazličnejše programe in takole bom rekel...
Daleč najboljša sta jasno Sports Tracker in Endomondo.

ST je čist kul, vendar zaradi slabšega GPS filteringa naredi kar nekaj šuma med svojim delovanjem. Tako imam pri teku tudi po 40km/h max speed ipd :) Ali pa ko stojim na miru (auto pause funkcija na off), se ST ne strinja z mano in me vseeno malo pošilja naokoli. Zaradi tega šuma mi tudi naštanca kar nekaj več dodatnih metrov teka.
Endomondo ima to precej bolje rešeno. Boljši GPS filter in teh problemov ni. Všeč mi je tudi audio coach.
Z uploadom nisem imel nobenih težav.

Taka napaka, kot jo prikazuje moja zgornja slika se je zgodila le enkrat. Kriv očitno GPS v telefonu. Od takrat naprej (25 aktivnosti) deluje brezhibno.

Za naprej bom pa uporabljal Endomondo. Spletna aplikacija mi je postala všeč (oz. sem se je navadil), flash verzija Sport Trackerja je sicer lepa, ampak malo prehuda za moj PC :) Mi je pa res malo boljš všeč symbian aplikacija na ST.
Drugače je pa na Endomondu malo več aktivnosti in malo lažje se povežem s frendi.

All in all pa ni neke razlike, razen že omenjen šum zaradi slabšega GPS filtra.

Steinkauz ::

Hm men je pa glih endomondo imel precej velike poskoke(no sej tuzt sports tracker)
Men je sports tracker bolj všeč.

No sedaj sem prešaltal z nokie 5800 na ideos x5, tko da bo treba endomondo furat

meXem ::

Kar se mene tiče je Endomondo zakon !

Ni, da ni.

BladE_ ::

+1
Akcija - Reakcija

shadowfax ::

No (šele) danes sem tudi sam prvič sprobal endomondo in sem kar precej navdušen. Zanima me, če ga kdo uporablja skupaj z merilnikom srčnega utripa (polarjem) in kakšne izkušnje ima? Polarjev wearlink lahko verjetno kupim kjerkoli kjer prodajajo polar izdelke in ne nujno tistega z endomondo spletne strani (kompatibilnost)?
Hvala!

stanko86 ::

Mogoče kdo ve kako se na endomondu spremeni milje v km? Je na free verziji to sploh mogoče? Hvala za pomoč. Lp.

MaterVola ::

Greš pod settings in tam pri Units izbereš metric.

amater87 ::

Ciao!
Eno vprašanje. Jaz sem si tudi pred par dnevi instaliral endomondo na Nokio c6-01 vendar mi ne meri pretečene oz. prekolesarjene poti. Samo čas in kalorije. A mi zna kdo povedati kaj bi lahko bilo narobe saj mi prav ta podatek najbolj rabi.
Hvala za odgovore.
Aja. A se moraš obvezno prijaviti? Mi non stop teži s to prijavo.
Pa fajn se imejte kjer koli že ste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amater87 ()

darkolord ::

amater87> A se moraš obvezno prijaviti?

Ja.

xardas ::

+1 za Endomondo. :)

amater87 ::

Ciao še enkrat.
Pred par dnevi sem začel uporabljati endomondo in naletel na prvo težavo ali nepravilnost.
Ko dam start mi začne šteti čas ne pa tudi razdalje. Pri teku mi je začelo beležiti razdaljo šele po 1km, pri kolesarjenju pa skoraj po 6km. Čas pa mi beleži normalno. Seveda so podatki o povprečjuh hudo napačni.
A je imel kdo s tem že kakšne probleme pa je zadevo rešil?
In ali mi lahko kdo pomaga pri tem?
Hvala.
Pa fajn se imejte kjer koli že ste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amater87 ()

meXem ::

1. endomondo zaženi 5min pred začetkom aktivnosti in sicer v odprtem prostoru, da v miru poišče in najde vse satelite.

2. lahko da je problem v tvojem gps sprejemniku in ni dovolj natančen. poglej malo po nastavitvah gpsa ...

3. mislim, da bo prva točka rešila težavo :) :)

amater87 ::

Hvala.
Sem prižgal 15min pred startom kolesarjenja.
Po moje bi moral najti. Je pa res da sem bil takrat še v stanovanju.
Bom probal še tvoj nasvet pod točko 1.
lp
Pa fajn se imejte kjer koli že ste.

Selassie ::

jest imam pa problem z polar wear linkom, med kolesarjenjem se mi kr povezava prekinja. A mogoce ve kdo v cem je problem?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android aplikacija (šport) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
507474 (943) DamijanD
»

Katera aplikacija Android za pohodništvo

Oddelek: Mobilne tehnologije
53939 (3651) Brainstorm
»

Sports tracker

Oddelek: Mobilne tehnologije
237212 (4982) Machete
»

Katera nizkocenovna ura za merjenje utripa, porabo kalorij ?

Oddelek: Loža
62952 (2809) ;-)
»

GPS in program za trening

Oddelek: Mobilne tehnologije
101749 (1495) SkyEye90

Več podobnih tem