» »

Čiščenje računala!

Čiščenje računala!

J-A-G ::

Katera čistila priporočate za miško, tipkovnico, monitor, KAKO se znebiti umazanije (beri prahu) v notranjosti?

Prosim povejte:|

Rott-von-weiler ::

za monitor kr ajax za šipe pucat naneseš na krpo ki ne pušča dlačic pa lepo obrišeš meni gre ful lepo spucat pa mi je frend reko da pri njemu lise ajax pušča nevem mogoče pa moraš imeti iyamo tak ko mam jaz da paše skup z ajaxom.
za miško pa tipkovnico pa kr razredčeni alkohol.:O

andro ::

Jaz odprem kišto pa jo spiham s kompresorjem ali pas fenom.:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

anxieux ::

sesalc pa posesaš notranjost, pa kakšen static duster uporabš:D
~Let The HammerFall~

ChiefThunder ::

Vse o čiščenju. Drugače pa s kakšnim sredstvom tko k ti je rottweiler reku, pa kakšno krpico.

MadMax ::

Kar se plastike tice, komot z alkoholom al pa kako zadevo za pomivanje posode, samo da ni kako razredcilo, aceton, bencin...
Za monitor je ze vse napisano-edino ce mas antireflex gor (tisto kar se pr ugasnjenem plavkasto sveti), priporocam krpico za ocala (mikrovlakna), ki jo dobis pr vsakmu optiku.
Praha znotraj kiste se ne bos znebu (razen ce bos filtre namontiru-pol rabs pa mocnejse vente->glasnejse).
Najboljse je s sesalcem pa mehkim copicem. Komprimiran zrak uporabljaj previdno: za napajalnik ni problemov ce se ti ga ne da razstavljat, nikakor pa ne pihaj po CD-ROMih in diskih!

whatson ::

Za notranjost uporabis sesalec, za monitor pa eno fino krpo, ter kako cistino sredsvo... Jaz uporabljam Atlanta - screen cleaning...
za tipkovnico pa alkohol..

DoBri ::

vsekakor kompresor za zrak...ni drugega....
Več nas je, manj nas ni.

msmiha ::

Za čiščenje monitorja uporabi Ajax. Z notranjost računala malo vlažno krpo (seveda pol obrišrš s suho). Za plastiko pa čisti alkohol.>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

McHregec ::

vzameš šlauh pa je :D

IceIceBaby ::

pazi. Ajax je sam z iiyamo pa z LG kompatibiln. Na drugih monitorjih, sploh na Nokiah pa lise pušča. Probi kej drugega, predpisanga za tvoj monitor :))

MadMax ::

A bi se me kdo usmilu in mi razlozil, kaj za vraga ljudeki pocnete s svojimi monitorji?
Jaz svojo Nokio samo 2x na mesec s suho krpo pobrisem (al pa se to ne-po potrebi).
A mate kako blondinko pr hisi, da z edigsom kraca po njem?
Al radi slatate pohujsljive slikice, pa je pol vse slinasto?
Res me zanima.

McHregec ::

hehe :D

calidus ::

:Dse čist strinjam:D

jansko ::

Notranji prah očistiš tako da vzameš kišto pod pajsko seveda brez pokrova
Greš na bencinsko in jo spihaš z zrakom
to seveda storiš v primeru da nimaš doma kompresorja.
Lp Jansko:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim čistite notranjo stran veterobranskega stekla?

Oddelek: Loža
3210325 (2059) YaN-cH
»

S čim očistiti zaslon prenosnika/monitorja?

Oddelek: Zvok in slika
426203 (5321) petrca
»

Higijena računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
594331 (2934) mihec87
»

Pucanje monitorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
181633 (1393) Caboose
»

Ciscenje monitorja, kako?

Oddelek: Pomoč in nasveti
192207 (2043) R@C@

Več podobnih tem