» »

Pucanje monitorja

Pucanje monitorja

Janus ::

Z cim cistite monitor? Mam trinitron in se mi poznajo packe, a se lahko uporablja kaksna cistila al pa kej podobnega, do zdej sm pucov sam z suho krpo... in ni kej prevec uspesno ;(

VASkO ::

pri Iiyamah se ful hitro spraska zascitna antistaticna plast... mam starega 3 mesce pa je ze spraskan (ce pogledam proti luci, drugace se ne vidi), aja, pucaj s cim bolj mehko krpo pa kaksen razredceni ajax ali kako cistilo za steklo mala koncentracija pa bo). Jaz sem pucal z 100% bombazno krpo pa see je drek vseeno spraskal. Cim manj pucas, tem bolje je!!!

Tomi ::

Čistilo se da kupiti v vsaki računalniški trgovini, je pa dosti drago..
Jaz imam svojega DTK že skoraj tri leta, in ga bolj malo čistim, zato ni nič popraskan.. Drugače ga pa pobrišem kar z navadno krpo, pa gre..
metrodusa.blogspot.com

Dax ::

Kak vam rata monitor spraskat??? Don't getit.

Jst ga enkrat na mesec počistim s tisto krpico za očala pucat, vsako noč pa ga še z rjuho pokrijem.

Janus ::

mam Iiyamo pro450 in se mi vsak prstni odtis pozna, pa se nekaksne pikce mozno da od sline, na rahlo sm drgnu z posebno cujno za stekla, mocnej ne upam...in vse skupej gre zelo slabo dol, ce pa obstajajo cistila prov za monitorje do zdej sploh nisem vedu- grem kupet takoj :))

TESKAn ::

Hm, prah se da utu spihat dol:). Najbl nezno:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

SpiDEr8 ::

Ja ne ga umazat!!! Simpl je t naj tr bul:D

VASkO ::

saj ne mislim redno spraskat, samo pa se pod dolocenimi pogojo poznajo res majhne praskice, ce nameris v monitor luc in ga tako opazujes, drugace ni sans, da bi opazo

Rott-von-weiler ::

Tak kot ti je vasko reko naredi ajax pa ena krpa ki ne pušča dlačic pa bo samo da neboš z ajaxsom monitora pošprico tak ko mama šipe puca.
Jaz sn najšo še eno bolj poceni varianto od ajaxa kr mercatorjevo čistilo za šipe 3rikrat bolj poceni od ajaxa pa ista finta:O

---------------------------------------------------
Piši kao što govoriš

KOLAPS ::

najbol se spuca z navadnim robčkom za brisanje nosa (najboljsi je z vonjem mentola>:D) pa mors ornk prtisnt in zdrgnt! mam IIyama 450 pa se da spucat do največjega sijaja,seveda bres prask!

MadMax ::

Jst mam pa raj antireflex gor da ni nic sjaja...

krneki ::

Jest uzamem flašo špirita in mal vate in zdrgnem zadevo ornk pa je :D

YouR MaMa ::

vzemi eno krpo .. pa cistilo za steklo .. sijaj garantiran :D

classic ::

V DZS-ju imajo čistilo PABO(slo-proizvod). Presenečen boš nad dobrim efektom. Je pa dober tudi za ostalo plastiko okoli tvojega računalniškega kotička. Je v obliki spreja, zraven pa dobiš tudi krpice in palčke.

CCD ::

Vzameš eno uno mikrofiber cunjo (tako k v Top Shopu sam ne od tm naročat), jo zmočiš (orenk) in tud orenk ožmeš, da je sam vlažna. Z njo zdej obrišeš monitor in bo 100% dust free in očisti tudi vse packe, brez kakršnih koli čistil. Zadevo sam pustiš da se do konca posuši in je!

lp

frudi ::

jaz večino pack (prstni odtisi itd) spravim dol z malenkost zmočeno vato. če pa to ni dovolj, pa namesto vode vzamem čistilo za cd-je.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

mis ::

Jaz uporabljam dve čistili:

Durable Technical cleaning wipes Technoclean, za ekran

Specialno čistilo PC Biro hogoena Velenje (063 856 882 - stara številka), zelo dobro čisti plastiko

Dalmatinc ::

ALKOHOL

Caboose ::

tak zaj pa mate sraje z monitorjem...

jaz mam COMPAQ V700 pa ga redno pučem in sesam (ja sesam!) pučem pa z navadnim čistilom za steklo... pa je zelo lep rezultat...za steklo pa je najboljše čistilo brez čistila cajtung papir...:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaščita stekla v pečici proti masti

Oddelek: Loža
151538 (612) starfotr
»

S čim čistite notranjo stran veterobranskega stekla?

Oddelek: Loža
3210336 (2070) YaN-cH
»

S čim očistiti zaslon prenosnika/monitorja?

Oddelek: Zvok in slika
426207 (5325) petrca
»

Čiščenje LCD monitorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
155120 (3408) undertacker
»

Ciscenje monitorja, kako?

Oddelek: Pomoč in nasveti
192217 (2053) R@C@

Več podobnih tem