» »

Ciscenje monitorja, kako?

Ciscenje monitorja, kako?

VASkO ::

Zanima me, s cim vi pucate svoje monitorje, ker z vodo vecina pack ne gre dol pa ce potem uporabljate kaksna cistilna sredstva za steklo (ne bi rad poskodoval ekrana)?

Sem probal s Stelexom scistiti in so potem nastale neke vrste lis po celem ekranu, ki se jih vidi, ce nanj sveti luc pa me zelo motijo. S cim jih naj odpravim (z vodo ne gre). Sem unico svoj monitor ali kaj :O? So taksne lise, kot da bi z alkoholnim tusom gor risal. Kaj naj naredim?

darh ::

jest mam AEROclean... kr dobra zadeva.... ne me sprasvat kje in za kolk sm kupo, ker ne vem... :) drgac ti pa spuca ful dobr... dobis ga u taki modri skatlci, gor je narisan en comp.... notr je pa en kup taki special robckou pa se ena zadeva k je not cistiu pa ga pospricas po ekranu ( ugasnemnmu sevede :>:D ) pa pol z unim rbckom popucas...
Excuses are useless! Results are priceless!

alien-w ::

lahko tut s tistim, kar ma mat za šipe. samo dej najprej na cunjo, pa pol s tistim podrgn, ne sprayat po ekranu, ker ti lahko kej notr steče.

Milko ::

Jst mam Filter Cleaner cistilo...je dobro pa ne pusca pack. Edin neki sm opazu. Ker mam doma 3 monitorje, se na IIyaminem rado mal zapaca....ne vem zakaj :)

Justy ::

Ja pa dobro je, ce uporablate antistaticne krpe, da ne poskodujete zascitne plasti monitorja.

luni ::

hm pljunec in rokav majce... samo je rahlo neugodno, ce sem prej jedo smokije in pil kokakolo...
Artificial Intelligentia

DoBri ::

luni, malce si me prehitel...torej ne bom svetoval pljunkov...ali pa pač ja! sam ne takih, linijevih...take taprave, direkt z rakove (iz fužin bi mogu carino plačat), kamor greš in jih poberaš za ćefurji, se opravičujem, neslovenci, državljani ali pa potomci državljanov bivših bratskih republik...mićo, mićo, ko ti je rođak..:D
Več nas je, manj nas ni.

DoBri ::

aja, to sm pozabu. mali, oz veliki, ti ki sprašuješ...tkole je: pucaš odvisno od vrste madeža..zdej, če te je preveč(krat) prevzela sirotica(.com) je eno, če pa se ti je na monitorju naslajala soseda je pa druga stvar...specificiraj problem...




:))
Več nas je, manj nas ni.

bbobst ::

Najbojši je aceton:D
Se hecam.
Pucam s čistin alkoholom. tako monitor kot TV, pa je vse OK.

--Switch-- ::

Vetril(za ciscenje oken...) in navadno krpo(taka da ne pusca dlakic)!Na zacetku so lise pol pa obrises in pocakas!To je to-madezi so masti prsti,prah...

Pepsi ::

Joj dons se mi pa full pise, tok dolgcas da sm sigurno ze ene 2 al 3 teme vpisala :c)
Kako ocistiti monitor - mi tukaj v sluzbi uporabljamo eno tako zelo ucinkovito cistilo za hardware od BASFa (taki cistilni robcki so ki so prav za obcutljive dele da se ne ogrebe s kakimi krpicami grobimi, potem pa je se tak pipsek s katerim naspricas povrsino in pustis en micken da se umazanija raztopi in gre potem full lepo dol vse - se posebaj dobro za tipkovnice (beleive me, I`ve seen`em all hihi )).
Good luck s pucanjem!
[Pepsi] of CyberBabes - http://cyberbabes.m42.cx

msmiha ::

Jas pučem kar z Ajaxom pa gre ful vredi dol.>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

sleby ::

PABO - cistilec ekranov

Seka :>

VASkO ::

Kaj alkohol ne more uniciti tiste antistaticne plasti na monitorju? Mislim, da se mi je prav to zgodilo, saj so se po vsem ekranu pojavile "alkoholne meglice", ki jih ne gre zbrisat dol .:|. Dajte povedat, ce so se vam tudi pojavle. Ne vidi se jih pri normalnih pogojih, ampak ce v monitor nameris z zelo mocno lucjo in pogledas malo postrani (kakih 30 stopinj od pravokotnice) v ekran, se vidijo razne vijolicne packe na beli podlagi, drugace ne motijo .:\. Imam pa Iiyamo 410Pro

bbobst ::

Ne ,nobenih alkoholnih meglic ni na zaslonu.
Da slučajno nimaš alkoholnih meglic še kje drugje ,da jih pol na ekranu vidiš? :D8-O:\:P )): )): )):
Sorry

Justy ::

Folk, pa kaj vi serjete pa pluvate po monitorju, da rabite alkohol za cistit monitor!?
Jst sam mal antistaticno krpico navlazim pa gre vse, to je pri meni prah kamot dol...
Ce ne mara ne zvakate tako, da vam slino mece na zaslon:D

NiggerBob ::

Pa kaj komplicirate: zadostuje Clin (proizvaja Henkel), ki ga dobiš v vsaki drogeriji DM, 500 ml je nekaj čez 200 Sit, pa stara rjuha ali otroška plenica (bombaž) bo čisto OK, pa je mir vsaj eno leto.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

KamikazA ::

Če maš steklen zaslon, pol nimaš z alkoholmom kaj uničit.
Drugače pa jaz svoj monitor pucam kar z wap-om. Unih 230 bar-ov očisti prav vse madeže! No zdele k je pa zima ga pa kar v avtopralnico zapeljem!

ijatebi ::

Probaj z radirko ??!!!;););)
" Gods loves black sheeps ! "

R@C@ ::

...odkar uporabljam PRONTO proti prahu moj mož nič več ne smrči,...

:) vs :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LCD monitor vs. čistilo Stelex

Oddelek: Pomoč in nasveti
355287 (3598) DeeCoy
»

Čudna PRASKA na ekranu !!!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
344248 (3098) Michaelosz
»

[LCD] Čistilo

Oddelek: Strojna oprema
293762 (3005) Gajba
»

S čim očistiti monitor?

Oddelek: Pomoč in nasveti
223124 (2736) kuglvinkl
»

Pucanje monitorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
181635 (1395) Caboose

Več podobnih tem