» »

utorrent

utorrent

edey ::

Živjo, mene pa zanima če mi mogoče kdo ve povedat kakšen nastavitve da mi bo hitrej dol vleklo?

lp

Samson ::

Nic kaj prevec nimas nastavljat. Nastavi pac kaksno linijo imas, odpri port in to je to...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

terryww ::

glej, da ti ul+overhead ne zašopa linije. To je ponavadi dl killer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: terryww ()

zzokyy ::

tega ti ne bo uspelo...ti lahko maksimalno vlečeš dol, koliko imaš pač linijo. Če maš 1mb linijo ti ne bo dol vlaklo več kot 128kb/s pa maš lahko katerikoli program. nekateri programi obstajajo za utorrent (uttorent accelerator), ampak povečajo download za največ 5kb/s, vseeno pa ne gre hitreje od tvoje linije
malo hitreje gre tudi, če zmanjšaš upload, ker če ti uploada na polno, ti bo download padel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zzokyy ()

edey ::

ok, vseeno hvala za vaše odgovore...

Barby0 ::

Pozdravljeni. Mene zanima naslednje za TorentStrom kkako se ta reč uporablja? Pa kako naložit gor datoteke ker sem probala in mi ne gre. Sicer sem iz partisa samo dajam dol vglavnem stvari. Hvala za dgovor.

Matev ::

na partisu imaš tutorial kako nalagati torente

Neo12 ::

Utorrent mi ne prikaže mojih torrentov. Ko pa hočem torrent naložiti ponovno mi pokaže, da je že naložen. Ka ceste morda kako rešiti ta problem?

matrix2 ::

ker nimam druge možnosti in moj problem se leče že nekaj mesecev, bom vprašal kar tule. In sicer, ko naložim na frišno torente mi dela DL na polno in tudi UL na polno in preko. Kakorkoli se DL zaključi UL pade na nulo in noče več UL. To je na Partisu zelo nadležno, saj so me že trikrat banali, ker nisem imel razmerja zaradi UL. Kaj mi je storiti da bo pričelo oddajat?? Saj sem ravno z tem namenom potegnil samo takšen file, ki imajo možnost oddajanja.

negot ::

problem je lahko v nastavitvah požarnega zidu, sam sem imel enak problem z ess5, ko sem ga odsranil mi oddaja normalno, lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896470316 (20452) Rias Gremory
»

utorrent ne dela

Oddelek: Programska oprema
326484 (4262) tabl

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254477 (103680) metalcamp1
»

PartiS in utorrent

Oddelek: Omrežja in internet
2927199 (18656) T-h-o-r

Več podobnih tem