» »

net

net

mariio ::

lep pozdrav pred kratkim se inštaliral na prenosnika xp zdaj mi pa noče povezat z internetom ko želim vzpostaviti povezavo javi napako hvala in lep dan naprej

mariio ::

naložil sem pa tudi program everest pa tam kaze en vprašaj pa piše spodaj ethernet controler nevem sploh kaj je to če mi lahko gdo pomaga lepo prosim

solatko ::

To ti sporoča, da nimaš gonilnika za mrežno kartico. Nahaja se na CD-ju, ki si ga dobil zraven prenosnika.

mariio ::

ja samo jaz nimam cdja v tem fora na prenosniku ko je bil kupljen je bila nameščena vista jaz sem visto izbrisal in namestil xp gonilnike sem poiskal na netu vse lepo deluje le tega za internet ne morem namestit ker v mapi nikjer ne piše setup.exe

kako bi se dalo to rešit

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mariio ()

fosil ::

Če gonilnike imaš, manjka pa samo setup program potem je rešitev enostavna.
Ročno instaliraš gonilnike.

Control panel>System>Hardware>Device manager> poiščeš mrežno kartico ki ima verjetno rumen vprašaj > desni klik > update driver > not this time > install from specific location > include this location > zadevo usmeriš tja kjer imaš driverje

In če bo vse po sreči ti instaliral driverje.
Tako je!

mariio ::

spet ne gre :(

fosil ::

Kaj ne gre?
Tako je!

solatko ::

Daj podatek o prenosniku, pa ti bomo poiskal pravi link za gonilnike, lahko, da firma, ki je naredila prenosnik, ne podpira XP-jev z gonilniki, moraš pač poiskati pri proizvajalcu mrežne kartice (intel, realtek........).

mariio ::

sem že zrihtal :D

KoMar- ::

Ampak ti si pa res slika. Temo začneš tako, da ne napišeš, kakšno napako ti javi, zaključiš jo pa tako, da napišeš, da si zrihtal in ne napišeš, KAJ si zrihtal, s čimer bi lahko pomagal komu, ki bo imel podoben problem kot ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

mariio ::

naredil sem tako kot je napisal fosil


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490420898 (4537) jedateruk
»

Prenosnik Lenovo 3000 n500 tezava

Oddelek: Strojna oprema
497882 (4877) mare87
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458560 (5009) d4rko
»

Instalacija XP ne najde diska

Oddelek: Operacijski sistemi
415944 (4807) fredyjetle
»

TOSHIBA A200-14D kje dobiti driverje za xp...

Oddelek: Operacijski sistemi
192045 (1854) seljo

Več podobnih tem