» »

Americas Army 3 - Slovenian Honor Server

Americas Army 3 - Slovenian Honor Server

Bence ::

Vabljeni vsi na slovenski honor server igre Americas Army 3

Server: - = Slovenian Honor Server = -
Mapa: Bridge, Classic
IP: 212.187.209.163
Port: 8777

Na server lahko pridete preko browserja ali tako da v konzolo napišete:

open 212.187.209.163

http://www.gametracker.com/server_info/...
  • spremenil: Bence ()

Berserker ::

Zanimivo mogoče bom mal pogledal kdaj tak igrate ?

Pesimist ::

slovenski honor server pa hostan v londonu. Erm no thx mam blizje tu ki so bol slovenski kot ta.

Bence ::

V londonu je zato ker je tam server, slovenski pa je zato ker sem ga kupil jaz. Lahko bi bil še v frankfurtu da bi bil tebi bliže, drugače v sloveniji dvomim da bo kak honor server, razen če bo kdo posebaj plačal tisti honor plus hosting.

DOOM_er ::

bomo pršli kej pogledat ane
Robots will steal your job. But that's OK

Pesimist ::

problem je da bo to slovenski my ass. Za UKjevce si ga kupo. Mam verjetno vecjo sanso slovece na teh austriskih pa nemskih srecat. No sej mi ni nic do slovencev samo tak. >:D

Zaj mi sicer pinga 35 v cmd.exe ta server ampak kolko sem testiro tisti ko 40 kazejo v spilu niso vec resno igrabilni. Zato iscem samo take ko majo 15 in pod ms v browseru se da je nekje od 20-30ms v spilu. Ta bo verjetno nekaj cez 50ms. Bom pogledo ko bo kaj cajta ampak bo verjetno kar previsoko sortiran v browseru da bi ga slovenci naskakali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Bence ::

Nevem kolko mam pinga jaz, samo meni tekoče deluje...boljše deluje kot prejšnje verzije.

Pa moj namen je, da bi slovenci gor igrali, in sem tako poimenoval server, zato boš bolj verjetno jih srečal tu, kot pa na nekem "austrian clan server" serverju :)

Pesimist ::

tekoce ti bo delovalo tudi pri 500 pinga. To ni roblem >:D . Bom probal zvecer ce se bom spomno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Erm ne ga srat. Meni kaze da mam 12 pinga na tem serveru ko je prazni. Ce se pa cistega pinga nimam pod 34ms do tega IPja. Odzivnost je sicer odlicna vsej ko je prazna zadeva. Zvecer ko je folk gor mi pa tak ne rata joinat ker ga all server browser 9 od 10x sploh ne pokaze. Preko Favoritsev pa tak ni mogoce joinat niti ko je prazni.

Bence ::

jaz grem vedno prek ip naslova gor

Pesimist ::

mah toti ping je ocitno brezveze gledat ker ga tak v spilu real ping - 40 racunajo. Kaj ga te sploh majo ce se morajo tak lagat.

markxxx ::

Zivjo si bom sposodu temo.Imam problem da ko mi zacne loadat serverje mi zmrzne comp,ceprav mi je prej normalno delala!?!?
C2Q 6600,ASUS P5N32-E SLI Plus,nVidia GeForce 470 GTX,6GB DDR2 800Mhz

Bence ::

Kar naenkrat...?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Americas army (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1366990 (3898) GoldRakun
»

America's army (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
775894 (3645) Lama
»

Igre (Americas Army) in mod-ing

Oddelek: Igre
211542 (1206) osti1
»

a špila kdo Americas Amry?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574459 (3221) Pyr0Beast
»

Battlefield 1942 1.2 strežnik

Oddelek: Igre
311552 (1139) Ziga Dolhar

Več podobnih tem