» »

Ženske

Ženske

tabla ::

Se vam zdi, da so ženske vedno bolj zahtevne? Na splošno mislim, če imate punco ali ženo, pričakujejo vedno več od vas? čim več komentarjev!
  • spremenil: tabla ()

__Devil__ ::

ja!

noraguta ::

ma ne sekeri se , dvakrat na dan je dost.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Rippy ::

Ta topic ima potencjal :)

@nny ::

japajade - že bežimo! :D

Ciklamen ::

Verjetno je precej odvisno od ženske do ženske. Tako jaz mislim ;)
- End of the Post ->

Shegevara ::

Mislim da ne. Samo pazit moraš katere uhvatiš. Nesmeš met ene hude pa zbirčne babe, to je sam hudič. Vzem tako, ki bo vesela, da sploh ima koga, pa bo od tebe resnično malo zahtevala.

Je pa tudi res da so mogoče tvoji občutki zelo varljivi. Ko si v gimnazijo hodil s kakšno punco, je bilo dost, da si jo kdaj na sok pa v kino pelal pa kdaj še na parti kakšen, zdaj, ko si pa malo starejši, pa verjetno od tebe malo več zahtevajo saj računajo, da si finančno pa že bolj zmogljiv kot pred leti.

Samson ::

User12345 ima popolnoma prav...Zacne se z kaksno malenkostjo, potem pa to preide skoraj v copatarstvo. Ce se ji po robu postavis si pa terorist ki ji noce nic pomagat. Ne recem da se jim ne sme pomagat, toda problem je v tem da bi one zelele da potem moski se naprej in se vec delajo po hisi. Ce pa je user12345 zelel povedati da mu zenska tezi za veckratni sex, potem mu pa ni resitve...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

jype ::

Včeri je hotla bager, danes pa že letalonosilko!

karafeka ::

Problem je, ker jim date predolgo ketno....

__Devil__ ::

Žena naj bo domaaa, pripeta namesto psaa

Išem in iščem toda ne dajdem, ketno je vtrgala.

jype ::

Če žensk ne obravnavate kot samostojnih posameznikov, potem ni nič čudnega, da se vam tiste, ki so intelektualno in materialno samostojne, izogibajo v velikem loku.

Kar je super, ker tako ostanejo kot potencialne partnerke za vse tiste izmed nas, ki v ženskah ne vidimo zgolj rugljevistične naprave za izpolnjevanje bioloških potreb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ffka ::

Ženska je k avto sam strošek ,sam bit pa mora ;)

ABX ::

Se vam zdi, da so ženske vedno bolj zahtevne? Na splošno mislim, če imate punco ali ženo, pričakujejo vedno več od vas? čim več komentarjev!


Ta post bi lahko postavil leta 0, pa bi bil popolnoma aktualen.

Jaz to jemljem kot pozitivno energijo, če želiš imeti mir si nabavi kako žensko iz tretjega sveta ki bo tiho in bo pucala za tabo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

;-) ::

Tak ko si jo narediš jo pa maš. Bolj te ma rada bolj jo lahko "jebeš" pa prilagajaš.

Dri3r ::

Tak ko si jo narediš jo pa maš. Bolj te ma rada bolj jo lahko "jebeš" pa prilagajaš.

Se strinjam :)
dri3r

jype ::

Jah, pol maš lutko, ne pa ženske.

Tear_DR0P ::

Se vam zdi, da so ženske vedno bolj zahtevne?

zato pa iščeš tako ko še ne zna govort - tud zahteva ne veliko 8-)

Kar je super, ker tako ostanejo kot potencialne partnerke za vse tiste izmed nas,
ki vam ena ni dovolj - oziroma vam žena dovoli več partnerk? :P

p.s. kolko je star avtorte teme?
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

BigWhale ::

Najbrz ne prav dost... :>

jype ::

Tear_DR0P> ki vam ena ni dovolj

Optimist. Pravih žensk pač ni toliko kot je vseh moških.

;-) ::

V kakem smislu sploh misli vedno več. Česa?

White&Nerdy ::

Ah, vedno bolj so zahtevne... Podobno je tudi to da hočejo biti ženske enakopravne moškim.. Kdaj nam kaka pridrži vrata, pravilo ženske majo prednost, žensk se ne tepe (da neb kdo mislu da bi zdaj doma pretepu..:))), fizičnih opravil ni za njih itd.
Je pa tudi nekaj stvari v obratnem smislu (edini problemi žensk): npr. Kuhanje, nosečnost (ampak ma še 1 leto dopusta zravn, tak da..) in.. To je v bistvu vse.;)



BTW:
Žena naj bo domaaa, pripeta namesto psaa

Išem in iščem toda ne dajdem, ketno je vtrgala.


Kolko si ti star sploh (informativno)?;)

r0b3rt ::

jype nisem razumel tvojega posta... lahko to poveš na preprostemu človeku bolj razumljiv jezik, kateri se ne oklepa na strokovne izraze...

Ciklamen ::

r0b3rt, povedal je, da bi ji morali jemati kot osebe, ne kot spolne objekte.
- End of the Post ->

BigWhale ::

(ampak ma še 1 leto dopusta zravn, tak da..)


Ti v resnici mislis, da je porodniska eno leto dopusta? Hihi.

Najbrz si se mlad... :>

r0b3rt ::

to sem dojel... sem se malo bol poglobil in recimo da zastopim...

White&Nerdy ::

(ampak ma še 1 leto dopusta zravn, tak da..)


Ti v resnici mislis, da je porodniska eno leto dopusta? Hihi.

Najbrz si se mlad... :>


:DV službo ni treba hodt, jutranja slabost te mal jebe, nč alkohola.. V bistvu še hodijo v službo v zadnjih mesecih pa so doma, rodijo, pol pa kr nekej cajta skrbijo za otroka.. Spomnim se da je ena iz soseske rodila, pa najela varuško da skrbi za otroka, hodla po mestu, po nakupih, v službo seveda ne- tega ne razumem ravno.:|

P.S. Ni ravno dopust, ampak nekatere so dosti raje noseče ko pa da v službo hodijo.

jype ::

Eno leto po tistem ko boš prvič rodil te bomo spraševali o tvojem mnenju, prej pa... Ni treba trabunjat.

knesz ::

Če žensk ne obravnavate kot samostojnih posameznikov, potem ni nič čudnega, da se vam tiste, ki so intelektualno in materialno samostojne, izogibajo v velikem loku.

Kar je super, ker tako ostanejo kot potencialne partnerke za vse tiste izmed nas, ki v ženskah ne vidimo zgolj rugljevistične naprave za izpolnjevanje bioloških potreb.

+1

ABX ::

Ko berem te poste mi postane jasno zakaj imamo takšne težave znotraj družine.

Žalostno je koliko ljudi nima pojma kako se obnašat z žensko.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

noraguta ::

Ko berem te poste mi postane jasno zakaj imamo takšne težave znotraj družine.

Žalostno je koliko ljudi nima pojma kako se obnašat z žensko.

ja nuca klobaso pa kako poritki , sej je samostojen subjekt. pa dober lcd pri bajti ne škodje , da je mir pa se gre lohk na pir.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

r0b3rt ::

ABX
deli svoje izkušnje in mišljenje z nami, morda se kaj naučimo in nam boš olajšal probleme, razsvetli nas s svojimi nasveti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r0b3rt ()

beatrix ::

Ko berem te poste mi postane jasno zakaj imamo takšne težave znotraj družine.

Žalostno je koliko ljudi nima pojma kako se obnašat z žensko.

Popolnoma ti dam prav,morda zato ker sem ženska, sigurno pa zato ker imamo isto mišljenje o tem .Ni pomembno ženska,moški,pomembno je da si ČLOVEK.Vsi imamo svojo,dobro i slabo plat.Nobody is perfect,misli da se strinjate ?.......
cogito ergo sum

mikrosoftic ::

Definitivno so razlike med spoloma-ženske ne premetavajo žakljev cementa, moški ne rojevamo. Zaradi tega je težko primerjat koliko smo dejansko enakopravni. Moja izkušnja je, da se z neko mero zdrave pameti da vse zmenit. Res pa je, da so ženske predvsem pri izbiri vodilnih kadrov prevečkrat zapostavljene kljub boljšim referencam

beatrix ::

Razlike so zato da en druzga lahka izpopolnjujemo a ne?Samo moreš najti svojo pravo, lepšo polovico in life is perfect:)....skoraj hehe
cogito ergo sum

noraguta ::

ja razlike so zato da hodok pogreješ , pralen stroj poraviš pa srajce zlikaš. kukr začneš komplicerat je mehiška nadaljevanka.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

beatrix ::

Ni res,nisi pri pravi lepši polovici
cogito ergo sum

noraguta ::

"boljša polovica" je prava ravno toliko kot "prava religija"
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

ABX ::

Ko berem te poste mi postane jasno zakaj imamo takšne težave znotraj družine.

Žalostno je koliko ljudi nima pojma kako se obnašat z žensko.

Popolnoma ti dam prav,morda zato ker sem ženska, sigurno pa zato ker imamo isto mišljenje o tem .Ni pomembno ženska,moški,pomembno je da si ČLOVEK.Vsi imamo svojo,dobro i slabo plat.Nobody is perfect,misli da se strinjate ?.......


+1
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Moški (ki) gredo po svoje (MGTOW) (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5611575 (9642) Mavrik
»

Resna razmerja - portali vs naključja? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
39159616 (52186) noker
»

Spolni odnosi v dolgotrajnem razmerju! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17719074 (14053) Volk|

Več podobnih tem