» »

Polovični znesek kazenske globe

Polovični znesek kazenske globe

asdffdsa ::

Živjo!

Dobil sem kazen in na plačilnem nalogu piše, da je izrečena globa skupaj 1001.95€ (ki je nevemzakaj narobe sešteta iz kršitev). Pod tem pa piše izrečena globa ni plačana takoj na kraju (4.odst 57. člena ZP-1 - polovični znesek globe) 480.97€.

Zanima me ali moram sedaj plačati polovico izrečene globe (500.97€) ali 480.97€, če ciljam za plačilo polovice. :)

Samson ::

Placaj kot so napisali, torej 480,97. Ostalo zapij in pejt se enkrat za volan, hehe.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Tody ::

ja plačaj toliko kolikor piše... Pa shrani zadevo kot dokaz če ti bo kdo moril :)

asdffdsa ::

zjrm-1 člen 6 odst.1
zjrm-1 člen 7 odst.2
zjrm-1 člen 22 odst.1

^_^

PacificBlue ::

zjrm-zakon o varstvu javnega reda in miru:))

Ok dalje niti ne bom gledal:)

Naredi tako kot, ti svetujejo.

;-) ::

Nakaži jim 40,8€ :D

jaz sem za pasove nameso 60€ nakazal 6 pa še zdaj ni nič prišlo, od tega je že skoraj leto dni. Zgleda je res tako pravijo da ko dobijo plačano položnico in vnašajo v računalnik samo potrdijo da je plačano.

PacificBlue ::

jaz sem za pasove nameso 60€ nakazal 6 pa še zdaj ni nič prišlo, od tega je že skoraj leto dni. Zgleda je res tako pravijo da ko dobijo plačano položnico in vnašajo v računalnik samo potrdijo da je plačano.


Verjemi, da boš dobil. Samo boš spet moral plačati 60 evrov(do centa v glavnem natančno). Tistih 6 evrov si imo vrgel vstran.:D

bobby ::

ja kwa da fak si pa počel?

če mene vprašaš, kolikor sem videl po zjrm, bi lahko še več dobil :))

http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?...
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

;-) ::

jaz sem za pasove nameso 60€ nakazal 6 pa še zdaj ni nič prišlo, od tega je že skoraj leto dni. Zgleda je res tako pravijo da ko dobijo plačano položnico in vnašajo v računalnik samo potrdijo da je plačano.


Verjemi, da boš dobil. Samo boš spet moral plačati 60 evrov(do centa v glavnem natančno). Tistih 6 evrov si imo vrgel vstran.:D


60€ je blo polovice če bom bom dobil celotni znesek 120€ samo zdaj čez 2 meseca bo eno leto mimo tak da dvomim.

Tody ::

Nesposobneži niso sposobni dat listka od napačnega parkiranja v 3 mesecih ven pa imajo že vse v računalniku! Računovodske napake bodo že enkrat polovili :)

perci ::

jaz sem za pasove nameso 60€ nakazal 6 pa še zdaj ni nič prišlo, od tega je že skoraj leto dni. Zgleda je res tako pravijo da ko dobijo plačano položnico in vnašajo v računalnik samo potrdijo da je plačano.

Malo morgen. Počak še mal.

Tody ::

Javna uprava bere tale forum :) Danes sem dobil vseh 5 neplačanih kazni domov NA ENKRAT ! :D Čeprav so se zgodile vsaka teden narazen :)

darkolord ::

ja plačaj toliko kolikor piše... Pa shrani zadevo kot dokaz če ti bo kdo moril :)
V bistvu je tko, da morš plačat TOČEN znesek (no, vsaj tolk), ne tisto kar piše - računalnika nič ne zanima, kaj je policaj izračunal na tisti pildek, pol maš pa zlo velike probleme, ko hočejo lepo izterjat celoten znesek, ker polovičnega nisi v celoti plačal v roku.

Lepo v zakon pogledaš te člene in sešteješ kazni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Ziga Dolhar ::

ja plačaj toliko kolikor piše... Pa shrani zadevo kot dokaz če ti bo kdo moril :)


Sam v vednost. Razne "očitne računske napake" organ lahko popravi.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Javna uprava bere tale forum :) Danes sem dobil vseh 5 neplačanih kazni domov NA ENKRAT ! :D Čeprav so se zgodile vsaka teden narazen :)


Ja valda ker vejo kdo si ne?

perci ::

Danes sem dobil vseh 5 neplačanih kazni domov NA ENKRAT ! :D Čeprav so se zgodile vsaka teden narazen :)
Če si dobil od DURS-a, si dobil naenkrat zato, ker se zadeve ne tiskajo ravno vsak teden, ampak v paketih na par mesecov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pisanje s kredo

Oddelek: Loža
122855 (2123) OmegaM
»

Uklonilni zapor (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7213417 (9992) Keyser Soze
»

sosedje - preglasna glasba (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5310126 (7648) boogie_xlr
»

Pravni nasvet-prijava kaznivega dejanja

Oddelek: Loža
82790 (2491) ;-)

Več podobnih tem