» »

Polovični znesek kazenske globe

Polovični znesek kazenske globe

asdffdsa ::

Živjo!

Dobil sem kazen in na plačilnem nalogu piše, da je izrečena globa skupaj 1001.95€ (ki je nevemzakaj narobe sešteta iz kršitev). Pod tem pa piše izrečena globa ni plačana takoj na kraju (4.odst 57. člena ZP-1 - polovični znesek globe) 480.97€.

Zanima me ali moram sedaj plačati polovico izrečene globe (500.97€) ali 480.97€, če ciljam za plačilo polovice. :)

Samson ::

Placaj kot so napisali, torej 480,97. Ostalo zapij in pejt se enkrat za volan, hehe.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Tody ::

ja plačaj toliko kolikor piše... Pa shrani zadevo kot dokaz če ti bo kdo moril :)

asdffdsa ::

zjrm-1 člen 6 odst.1
zjrm-1 člen 7 odst.2
zjrm-1 člen 22 odst.1

^_^

PacificBlue ::

zjrm-zakon o varstvu javnega reda in miru:))

Ok dalje niti ne bom gledal:)

Naredi tako kot, ti svetujejo.
Be yourself - everyone else is already taken. Oscar Wilde

;-) ::

Nakaži jim 40,8€ :D

jaz sem za pasove nameso 60€ nakazal 6 pa še zdaj ni nič prišlo, od tega je že skoraj leto dni. Zgleda je res tako pravijo da ko dobijo plačano položnico in vnašajo v računalnik samo potrdijo da je plačano.

PacificBlue ::

jaz sem za pasove nameso 60€ nakazal 6 pa še zdaj ni nič prišlo, od tega je že skoraj leto dni. Zgleda je res tako pravijo da ko dobijo plačano položnico in vnašajo v računalnik samo potrdijo da je plačano.

Verjemi, da boš dobil. Samo boš spet moral plačati 60 evrov(do centa v glavnem natančno). Tistih 6 evrov si imo vrgel vstran.:D
Be yourself - everyone else is already taken. Oscar Wilde

bobby ::

ja kwa da fak si pa počel?

če mene vprašaš, kolikor sem videl po zjrm, bi lahko še več dobil :))

http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?...
~ ~ ~ ~
~ ~ ~ ~
~ ~ ~ ~ ~

Verjemi, da boš dobil. Samo boš spet moral plačati 60 evrov(do centa v glavnem natančno). Tistih 6 evrov si imo vrgel vstran.:D

60€ je blo polovice če bom bom dobil celotni znesek 120€ samo zdaj čez 2 meseca bo eno leto mimo tak da dvomim.

Nesposobneži niso sposobni dat listka od napačnega parkiranja v 3 mesecih ven pa imajo že vse v računalniku! Računovodske napake bodo že enkrat polovili :)

perci ::

Malo morgen. Počak še mal.

Javna uprava bere tale forum :) Danes sem dobil vseh 5 neplačanih kazni domov NA ENKRAT ! :D Čeprav so se zgodile vsaka teden narazen :)

darkolord ::

ja plačaj toliko kolikor piše... Pa shrani zadevo kot dokaz če ti bo kdo moril :)
V bistvu je tko, da morš plačat TOČEN znesek (no, vsaj tolk), ne tisto kar piše - računalnika nič ne zanima, kaj je policaj izračunal na tisti pildek, pol maš pa zlo velike probleme, ko hočejo lepo izterjat celoten znesek, ker polovičnega nisi v celoti plačal v roku.

Lepo v zakon pogledaš te člene in sešteješ kazni.
spamtrap@hokej.si
spamtrap@gettymobile.si

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: darkolord ()

Ziga Dolhar ::

Sam v vednost. Razne "očitne računske napake" organ lahko popravi.
Legal systems are not supposed to be efficient. They are
designed to ensure that innocent people are not found guilty.
If that requires inefficiencies, so be it.

Zgodovina sprememb…

Javna uprava bere tale forum :) Danes sem dobil vseh 5 neplačanih kazni domov NA ENKRAT ! :D Čeprav so se zgodile vsaka teden narazen :)

Ja valda ker vejo kdo si ne?

perci ::

Danes sem dobil vseh 5 neplačanih kazni domov NA ENKRAT ! :D Čeprav so se zgodile vsaka teden narazen :)
Če si dobil od DURS-a, si dobil naenkrat zato, ker se zadeve ne tiskajo ravno vsak teden, ampak v paketih na par mesecov.

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pisanje s kredo

Oddelek: Loža
121637 (905) OmegaM
»

Uklonilni zapor (strani: 1 2 )

7211299 (7874) Keyser Soze
»

sosedje - preglasna glasba (strani: 1 2 )

537789 (5311) boogie_xlr
»

Pravni nasvet-prijava kaznivega dejanja

82490 (2191) ;-)

Več podobnih tem