» »

Office 2007 - slovenski vmesnik

Office 2007 - slovenski vmesnik

Zaratustra ::

Že nekaj časa iščem Slovenian Language Pack za Office 2007 Enterprise, ki bi tudi dejansko spremenil interface vseh office programov in ne le dodal slovenščino kot jezik pri črkovanju (btw: tudi to ne dela na moji verziji). Kje naj torej dobim delujoč language pack?

5er--> ::

Ga ze imaš, ampak ti ga očitno ne uspe pravilno uporabit. Pokliči Microsoft Slovenija za podporo.

mihl96 ::

Jaz ga imam, danes ob 20.00 ali jutri ga bom dal na internet. Napisal bom link.Mogoče ga že imaš samo moraš v mapi :
start,all programs,microsoft office, microsoft office tools,Microsoft Office 2007 Language Settings.
Nastavit jezik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihl96 ()

Zaratustra ::

Okej, hvala za link, ko ga objaviš. Ne, tam sem že nastavil slovenščino, a se nič ne spremeni. Imam namreč ta multilanguage pack, a očitno ne dela.

Ma$terM|nd ::

Meni tud ni hotelo spremenit v slovenščino, vendar mi je potem uspelo, ko sem naložil še SLO windows language pack. To je meni sicer pomagalo na WIN XP pro, zdaj pa ne vem kako je pri Visti ali 7. Če pa je windows že v slovenščini potem pa ne vem...

5er--> ::

Khm...
Tole je piratiziranje... slovenski dodatek lahko kupiš tukaj.
(admini... hint, hint...)

12. člen
Prepovedano je povpraševanje, iskanje in objavljanje kakršnihkoli podatkov, ki bi kršili pravo intelektualne lastnine.


34. člen
Kršitev 12. člena se kaznuje z zaklepom ali izbrisom teme, odgovor se izbriše. Kršitelju se dodeli oznaka persona rudis.



Še vedno pa imaš na razpolago legalen in prost OpenOffice.org.

jan01 ::

Zakaj bi kdo hotel slovenski vmesnik?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo language pack za office 2007

Oddelek: Programska oprema
1312778 (10361) Aleš Ocepek
»

Spelling checker v Word-u

Oddelek: Programska oprema
96452 (5908) zvau
»

Nekateri slovenski poslanci predlagajo prehod na odprto kodo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
38829610 (21306) Matevžk
»

Slovenski XP (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
538675 (7320) Han
»

office xp slovenski languge pack

Oddelek: Operacijski sistemi
193073 (2828) andrej

Več podobnih tem