» »

nahrbtnik za prenosnik 15´4

nahrbtnik za prenosnik 15´4

NemecRok ::

Zdravo,

Pred kratkim sem nabavil Toshibo Satelite Pro a300 1nt--> http://www.mimovrste.com/artikel/275014... , vendar zanjo še nisem našel primernega nahrbtnika, zato se obračam na vas;)

Torej iščem nahrbtnik, ki bi se vliv z mojo toshibo in bi mel poleg prostora za leptop še prostor za adapter, kakšne druge dokumente ter drobnarije. Rad bi, da bi bil nahrbtnik eleganten in da nebi zgledal preveč ˝hribovski˝:) Nekaj sem že gledal, vendar mi noben ni ˝padel˝ v oči. Nekateri se mi zdijo preveliki, drugi prepisani, itd. Preferial bi predvsem bolj temne barve.

Upam, da mi boste znali kaj svetovati, predvsem tisti, ki nahrbtnike že uporabljate.

Lp,
Rok
Toshiba Satellite Pro A300-1NT

skico ::

jaz sem uporabljal Logitech Kinetik backpack. Je super in odlično oblazinjen, tako da notesnika res ne moreš poškodovati v njem. Je dovolj velik da vanj spraviš vse kar rabiš.

Če te zanima nakup imam doma še čisto novega in zapakiranega (še v foliji in vsem).

 Logitech Kinetik

Logitech Kinetik



lp

Kami ::

Nahrbtnik za prenosnik HP Delux, 17" (RR317AA).

Sicer ni tako oblazinjen kot zgoraj omenjen Logitech Kinektik ampak je cenejši in še vedno zelo super (kvalitetna izdelava in je tudi dovolj velik, da v njega spraviš še kaj druga zraven prenosnika).

NemecRok ::

@skico: nahrbtnik od logitech-a zgleda tkole izjemno lep in funkcionalen, vendar ko sem ga videl v trgovini mi je bil zlo velik. Ravno tako se mi zdi, da so nahrbtniki od Hp-ja precej veliki.

Gledal sem nahrbtnik od Toshibe, ki vsaj na sliki zgleda bol mali ter ne preveč obavten http://www.chiptrade.si/izdelek_Nahrbtn... , pa tudi cena je še kar solidna.
Toshiba Satellite Pro A300-1NT


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nahrbtnik za urbano bekpekanje

Oddelek: Loža
175840 (5282) Okapi
»

Velik nahrbtnik za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
81777 (1603) Bahula
»

Nahrbtnik za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
111255 (1255) N-E-O
»

Priporočajte nahrbtnik za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
124563 (4232) Zheegec
»

Nahrbtnik za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
121697 (1489) Gandalfar

Več podobnih tem